Warsztaty godne polecenia woj zach-pom

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
chudy
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 54
Rejestracja: czw 09 lis 2006, 20:58
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Warsztaty godne polecenia woj zach-pom

Post autor: chudy » czw 09 lis 2006, 21:08

witam
od niedawna stalem sie posiadaczem upragnionej VFR-ki no o i prezydala by sie regulacja luzow (bo chyba cos tam cyka) i synch gaznikow a jak wiadomo paprochow nie brakuje i z tu moje pytanie gdzie ze spokojna glowa mozna postawic moto

SOWA
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3000
Rejestracja: pt 27 paź 2006, 21:31
Płeć: Mężczyzna

Post autor: SOWA » czw 09 lis 2006, 22:03

Witaj. Spotkałem się z tym problemem, myślę o cykaniu, zwlaszcza gdy się dobrze nagrzeje. I już miałem utwierdzić się w przekonaniu, że zawory itd. gdy ktoś mi powiedział, że VFR tak cyka. Nie pamiętam dobrze, ale chyba pompa paliwa. Podobno jest to opisane w manualu. Nic nie robiłem i nic się nie stało. Chętnie poznam opinie innych Ownersów. :neutral:

Awatar użytkownika
mucha
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: czw 14 wrz 2006, 10:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: tpb

Post autor: mucha » czw 09 lis 2006, 23:15

Cykać to sobie może cała masa róznych rzeczy :lol: . Jak sam czegoś nie dasz rady zrobić z braki umiejetnośći lub poprostu narzedzi to lipa i tu bez specjalisty-warsztatowca się nie obejdzie :mad: . Osobiscie nie znam nikogo takiego. Jest niby w Radomsku kolo "spec od vfr". Gość zwie sie Waloch i warsztat ma jako taki. Ludzie chwalili, a z moich doświadczeń to kolo na max niesłowny. Chciałem kiedyś tarcze od niego "tak mam i te sprawy, niech pan przyjedzie" To nie dosc k.... że z nim w jakichś śmieciach szukałem przez pół dnia to jeszcze były popekane. Spotkać się miałem z nim za 2 tyg. w dniu w którym miałem się stawić zadzwonilem, wszystko było nagrane. Zajeżdżam do tego bombla, a go k..... w domu nie ma i telef nie odbiera. Jeśli cię to nie nie zniechchęciło do tego pimpka, to zgadaj się z nim, podobnmo dobry. Pozdro!
VFR wszystko przetrzyma.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » czw 09 lis 2006, 23:20

nie ruchać mi tu tematu cykania - poszukac na forum już było :) najczęściej cyka mechanizm kasujący luzy w kasiecie zebatek do rzoządu i nawet w tym temacie była instrukcja serwisowa co panowie z Hondy moga zrobić jak sie klient uskarża czyli nawiercić kanał olejowy w tym mostku nad wałkami rorzadu, tyle ;]

Awatar użytkownika
Gacek
pisarz
pisarz
Posty: 445
Rejestracja: ndz 16 lip 2006, 20:43
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontakt:

Post autor: Gacek » czw 09 lis 2006, 23:22

Jak kupiłem swoją była cisza w silniku.Zero cykania.Odstawiłem ją do serwisu na regulacje zaworów i wyregulowanie gażników,a gdy ją odbierałem niespodzianka-cykanie.Pytam sie typa o co chodzi a on mi mówi że ten typ tak ma.Jednak to cykanie jest cały czas takie same(bynajmniej u mnie)-czy zimny czy pożądnie nagrzany-jeden grzyb.
Ride or Die....

Awatar użytkownika
mucha
pisarz
pisarz
Posty: 201
Rejestracja: czw 14 wrz 2006, 10:01
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: tpb

Post autor: mucha » czw 09 lis 2006, 23:31

O warsztaty chłopak pyta a nie o cykanie. Uxy weno sie nie podniecaj tak :lol: a jak juz się podniecasz to po co piszesz
UxY pisze:najczęściej cyka mechanizm kasujący luzy w kasiecie zebatek do rzoządu i nawet w tym temacie była instrukcja serwisowa co panowie z Hondy moga zrobić jak sie klient uskarża czyli nawiercić kanał olejowy w tym mostku nad wałkami rorzadu, tyle ;]
pozdrowionka
VFR wszystko przetrzyma.

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » czw 09 lis 2006, 23:43

Polecam stronę
http://www.motomapawawa.prv.pl/
Są tam mapki Poznania Krakowa i Warszawy. Na nich miedzy innymi warszaty i opinie.

[ Dodano: 2006-11-09, 23:49 ]
chudy, Nie wiem z którego Stargardu jesteś ale ja w cemno oddał bym Pawłowi Borucie , który jest naszym klubowiczem i zajmuje się serwisowaniem motocykli ho ho ho ho... a może i dłużej. Widziałem go w akcji i polecam. Ale to jest Zielonka pod Warszawą.

chudy

Post autor: chudy » pt 10 lis 2006, 22:01

hehe Stargard SZczeciński
no w sumie sie tak bardzo na to cykanie nie zapieram ale czynnosci serwisowe przydalo by sie zrobic po zakupie :biggrin tak sobie mysle

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości