Zdławiony sprzęt z Francji jak go oddławić?

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
qbis0
teksciarz
teksciarz
Posty: 130
Rejestracja: pt 07 mar 2008, 15:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: skoczow
Kontakt:

Zdławiony sprzęt z Francji jak go oddławić?

Post autor: qbis0 » czw 19 mar 2009, 21:08

Witam,
Kupiłem niedawno sprzęt z Fracji i okazało się ze jest zdławiony o ponad 40 koni, gdyz francuskie prawo zabrania posiadania mocniejszego sprzeta(pojeby).
Jest to FJR i chciałem się dowiedzieć czy jest mozliwosc oddławienia silnika i gdzie na śląsku mógłbym to zrobić. Wiadomo ze w serwisie pewnie będą chcieli niebotyczne kwoty...a mi brakuje mocy:/:/

...jest jeszcze jedna opcja ze poprostu w francuskim dowodzie jest wartosc 80kW, a nic nie jest zrobione i silnik ma moc tą która powinien czyli ponad 100kW...tylko jak to sprawdzić jak nie mam dostrepu do hamowni...
Ostatnio zmieniony sob 21 mar 2009, 10:52 przez qbis0, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kris2k
klepacz
klepacz
Posty: 1395
Rejestracja: pt 03 paź 2008, 12:06
Imię: Krzysztof
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Kontakt:

Post autor: kris2k » pt 20 mar 2009, 08:21

No w tym wypadku bez hamowni to tylko szukac kogos kto ma tez FJR, zamienic sie sprzetami i sie przejechac, taka roznice w mocy wyczujesz bez klopotu.

Jseli bedzie zdlawiona... to nie mam pomyslu co z tym fantem zrobic.

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Post autor: PETER » pt 20 mar 2009, 15:04

z tego co się dowiedziałem to blokady były w fjr robione na module zapłonowym pytanie czy twija jest juz z imobilaizerem ,jesli tak to masz pecha ,dokładnie będe wiedział w poniedziałek
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Mr.Exclusive
pisarz
pisarz
Posty: 247
Rejestracja: pn 23 lut 2009, 23:51
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: Mr.Exclusive » ndz 22 mar 2009, 07:48

Mozesz miec ograniczenie na module, gaznikach albo zaleznie z kotrego roku jest moto, bo niektore maja "system dopalania spalin" czy jakos tak :)
Takie opcje masz jesli chodzi o zdlawienie Yamahy. Aczkolwiek zaden ze mnie mechanik wiec poczekaj na opinie Petera:)
pozdrawiam
ReSpEcT iS eVeRyThInG !!
The most important thing is to be loyal~~

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości