VFR 800A - kolorki

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

VFR 800A - kolorki

Post autor: UxY » śr 02 sie 2006, 02:07

tak sobie pogrzebałem w siecie i jestem lekko zdziwony :) Kolory VFR na różnych rynkach sa także różne :)

u nas (czyt w europie) nowa VFR jest dostepna w 3 kolorach,

- wiśniwy
- czarny
- srebrny


w kraju kwitnącej wiśni natomiast są dwa kolory

- srebrny
- czarny


dużym zaskoczeniem dla mnie był rynek USA, tutaj też są dwa kolory ale..

- czarna perła
- biała perła

ahh biała perła :D Szkoda tylko że wersja usa nie ma napisu VFR tylko Interceptor ale co tam ;p jak mnie kiedyś będzie stać to se kupie ;]

Ciekawe czym sie sugeruje Honda wypuszczając na rózne rynki rózne kolorki.

Zapodam fotki :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » śr 11 paź 2006, 17:11

Temat przycichł a ja mam niespodziewake :) Jak wiemy jak RC24 latała po torach to sponsorem był Rothmans, zajrzyjcie pod ten link. Malowanie V-TECa w lakierze na 2007 rok...


http://powersports.honda.com/motorcycle ... d=VFR800A7


Pozdro ;]

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » czw 12 paź 2006, 10:22

Ta w kolorze czarna-perła jest za..sta !!! Miodzio, normalnie kupiłbym taką :mrgreen:
Ta w malowaniu na 2007 (Rothmans) też nieźle się prezentuje.
Piocho ma taką! (ale RC24) :mrgreen:

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » czw 12 paź 2006, 11:26

Moi drodzy, zauważyłem że macie dośc konserwatywne poglądy na malowanie motocykli. :???: Wszystko powinno być najlepiej oryginalne albo przynajmniej w kolorach fabrycznych.
A ja właśnie się zastanawiam nad przemalowaniem swojej. Moja VFR'ka złuży mi bardzo dzielnie i wiadomo - tu się zadrapie, tu przyrysuje - jak to w normalnej eksploatacji. Nieda się mieć cały czas idealnego lakieru, chociazby zamki od kombinezonu robią swoje.
Poza tym bez przesady, to motor a nie dziecko. :smile:
Czy naprawdę nie zmieniać koloru fabrycznego?

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » czw 12 paź 2006, 11:59

ppamula pisze:Moi drodzy, zauważyłem że macie dośc konserwatywne poglądy na malowanie motocykli. Wszystko powinno być najlepiej oryginalne albo przynajmniej w kolorach fabrycznych.
Ja na pewno nie jestem konserwatystą - podoba mi się kolor czarny. Czy to motocykl, czy też auto - najlepiej niech będzie czarny. Moim zdaniem najładniej wygląda kolor czarny w zestawieniu z chromem lub polerką (oczywiście możecie mieć inne zdanie). Co do oryginalnego lakieru to na niewielu (na szczęście) elementach moja VFR;ka już od dawna nie ma oryginalnego lakieru. :mrgreen:
ppamula pisze:A ja właśnie się zastanawiam nad przemalowaniem swojej. Moja VFR'ka złuży mi bardzo dzielnie i wiadomo - tu się zadrapie, tu przyrysuje - jak to w normalnej eksploatacji. Nieda się mieć cały czas idealnego lakieru, chociazby zamki od kombinezonu robią swoje.
Poza tym bez przesady, to motor a nie dziecko.


No tak, rozumiem, ale czarnego dziecka nie chciałbym mieć :mrgreen:
Wracając do tematu - nie traktuję swojego moto jak dziecka, choć nie szczędzę kasy na moje "dziecko" :mrgreen:
Po za tym moja też ma tu i ówdzie kilka zadrapań (niestety). Jak (odpukać) coś sie przydaży i będę musiał ją pomalować to będzie to kolor czarny.

P.S. Badania naukowe dowiodły, że czarne są najszybsze :mrgreen: Czarny kolor ma niejsze tarcie ... :biggrin

Tak w ogóle to chciałbym mieć moto w malowaniu REPSOL HONDA - tylko, że to juz chyba nie VFR'ka ...

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » czw 12 paź 2006, 15:14

ale rommi jak w GP bedzie V4 800 hondy to jak najbardziej VFR:),pod wrunkiem ze repsol zostanie przy hondzie.ale o to wydaje mi sie ze nie ma sie co martwic,bo zostanie. tez bym chcial repsola
RC211V
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

GaBaS
klepacz
klepacz
Posty: 563
Rejestracja: śr 20 wrz 2006, 22:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piotrków
Kontakt:

Post autor: GaBaS » czw 12 paź 2006, 23:21

Ja myślę, że to jest kwestią gustu i nie wierzę, że każdy by dosiadł moto w obojętnym mu
kolorze, czy tak nie jest? Jak komuś się podoba czerwony to nie żółty nieee. Pewnie, że jakbym miał wybrać moto w igle, w którym nie podobałby mi się kolor to jasne że wolę igłę niż jakiś złomek. Ale wiem, że zawsze można pójść na kompromis i znaleść coś dla siebie :)
A tak wogóle Piotr :) to oryginalny dla Ciebie to taki fabryczny czy oryginalny :)
possdro GaBaS




ps podoba mi się moje moto i tak ma być, a jak się podoba komuś jeszcze to jest mi bardzo miło :):):)
GaBBaS

Awatar użytkownika
ppamula
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3540
Rejestracja: czw 20 lip 2006, 08:12
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ppamula » pt 13 paź 2006, 01:17

GaBaS, Napisałem
oryginalne albo przynajmniej w kolorach fabrycznych
co rozumiem że albo nie malowany tylko to co fabryka nałożyła a jeżeli już malowany to w kolorze fabrycznym.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pt 13 paź 2006, 13:01

chyba źle go zsrozumiełes Piotrze ;] Chyba miał na m,yśli że albo orginalnie w sensie fabryczynm, albo orginalnie w sensie że inaczej niż wszystkie (np areograf) :) Ogólnie nie mam nic przeciwko malowaniu moto na inny kolor niz fabryczny :) To już kwestia gustu, np z checią bym sobie pomalował moto na jakiegoś kameleona :D

marek_w
teksciarz
teksciarz
Posty: 163
Rejestracja: pt 05 lip 2013, 15:38
Imię: Marek
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: VFR 800A - kolorki

Post autor: marek_w » śr 07 sie 2013, 22:48

trochę odświeżę temat ;) a co z tymi czerwonymi VFR żekomo z 2002r?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 39 gości