Pomóżcie poskładać Lalę

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: Pomóżcie poskładać Lalę

Post autor: puzon » czw 14 sie 2014, 21:04

Wrocen pisze:Jak jadę, to i tak tego nie widzę.
Moje słowa, hehe.
A moje zdanie to spawaj pęknięcia i lataj i nie martw się wyglądem. Ważne aby silnik był zdrowy i wszystko sprawne a piękne plastiki nie zapewnią bezpieczeństwa.

Wrocen
Posty: 14
Rejestracja: ndz 13 paź 2013, 17:38
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomóżcie poskładać Lalę

Post autor: Wrocen » czw 14 sie 2014, 22:11

Nie wiem, przemyślę sprawę. W sumie klejenia może i niedużo, ale jak już coś robić to fajnie było by na tip top. Ale z drugiej strony wydać niewiadomo ile na wątpliwej jakości komplet plastików, to też średnia opcja dla mnie. Poczekam, pomyślę, może z czasem uda mi się u kogoś zobaczyć te plastiki chińskie, albo znajdę kogoś, kto się specjalizuje w tego typu naprawach i jest na prawdę dobry.

Trochę OFF TOP, ale dziś mi lala padła, zrobiłem traskę 150 km, zajechałem pod dom, zgasiłem i już nie zapaliłem. Podejrzewam AKU albo regler. Akumulator już się ładuje, bo było z nim cienko (po podłączeniu do prostownika). Jutro podłączę i zobaczę czy odpali, jak odpali to sprawdzę napięcie. A już prawie kupiłem tłumik do Lali. Teraz pewnie tłumik poczeka, a tym bardziej plastiki.

Awatar użytkownika
VFRKrzysztof
klepacz
klepacz
Posty: 592
Rejestracja: czw 09 lip 2009, 01:03
Imię: Krzysztof
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pomóżcie poskładać Lalę

Post autor: VFRKrzysztof » pt 15 sie 2014, 10:28

A jeśli kleić plastiki to jakim klejem?
The best is yet to come! :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości