potrzebna pomoc crash pady by lasooch

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
czezare
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 91
Rejestracja: sob 23 lut 2013, 13:06
Imię: Cezary
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk

potrzebna pomoc crash pady by lasooch

Post autor: czezare » wt 04 cze 2013, 19:52

Tak się składa, że od kilku miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem VFRerki. :mrgreen:
Niestety jeszcze niewiele wiem o dobrych nawykach w dbaniu o ten sprzęt dlatego z chęcią posłuchałbym doświadczonego użytkownika najlepiej z Gdańska lub okolic, który napełnił by mnie podstawową wiedzą dotyczącą użytkowania tego sprzętu.


Dodatkowo zgodnie z radą zakupiłem crash pady by lasooch (dzięki doszły całe i zdrowe) tylko przeraża mnie montaż. Wiem wiem, że jest instrukcja z opisem na forum ale strach mi nie pozwala samemu zabierać się za kręcenie otworów w owiewkach, które może nie są super nowe ale wyglądają bardzo dobrze (dodatkowo nie posiadam opalarki a nawet kuchenki gazowej więc nie mam jak nagrzać zbiorniczka wyrównawczego).


Jeśli jest na forum ktoś z Gd lub okolic, kto (dysponuje czasem i chęciami) poradził sobie z tym montażem bez problemu i chciałby pomóc oraz napić się wódki :lol: w ramach podziękowania :biggrin to ręka w górę. Duchowy mentor poszukiwany.
VFR 800 vtec '2006 >> VFR 1200 FD-A '2010

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Re: potrzebna pomoc crash pady by lasooch

Post autor: kiki » wt 04 cze 2013, 20:46

http://vfr-oc.pl/forum/viewtopic.php?f= ... ead#unread

tutaj uderz.
Temat zamykam bo wszystko jest już napisane w innych topicach.


kiki

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości