Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
MOTOWIT
bywalec
bywalec
Posty: 40
Rejestracja: śr 15 lip 2009, 19:27
Model VFR: 800FI
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: MOTOWIT » sob 13 lis 2010, 19:17

Oczywiście wymieniamy opony, wywarzamy statycznie. Zapraszamy.
SERWIS MOTOCYKLOWY-MOTOWIT Warszawa ul. Fersta 15 http://WWW.MOTOWIT.COM

MOTOWIT
bywalec
bywalec
Posty: 40
Rejestracja: śr 15 lip 2009, 19:27
Model VFR: 800FI
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: MOTOWIT » pt 06 maja 2011, 22:49

Zapraszamy do serwisu Motowit. W Maju akcja promocyjna!! Darmowo sprawdzimy najważniejsze punkty Twojego motocykla odpowiadające za Twoje bezpieczeństwo i stan techniczny motocykla. Zapraszamy

Tel. 505-474-969 http://www.motowit.com
SERWIS MOTOCYKLOWY-MOTOWIT Warszawa ul. Fersta 15 http://WWW.MOTOWIT.COM

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Model VFR: 46
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

warsztat ktory szczerze polecam

Post autor: kubatron2 » ndz 29 maja 2011, 11:14

szczerze polecam ten warsztat nieopodal Oświęcimia człowiek niesamowicie uczciwy i sumienny z wielką pasja i szacunkiem do motocykli co do cen usług i drobiazgowego podejścia do napraw motocykli.naprawdę mile sie zaskoczycie pozdro dla Andrzeja
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
skoch84
pisarz
pisarz
Posty: 223
Rejestracja: sob 26 gru 2009, 23:05
Model VFR: RC 36I
Imię: Staszek
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gniezno

Re: warsztat ktory szczerze polecam

Post autor: skoch84 » ndz 29 maja 2011, 21:41

gdyby ktoś potrzebował kiedyś serwisu w okolicach Gniezna mogę polecić:
http://qbamotocykle.pl/

Od niego też jest moja VFR, sumienny, wie co robi, za rozsądne pieniążki.
Almera N15 GA14DE '98
Honda VFR 750 RC36I '91

Awatar użytkownika
St@ry
pisarz
pisarz
Posty: 485
Rejestracja: ndz 31 paź 2010, 16:05
Model VFR: CBR 1100 XX
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: St@ry » pt 19 sie 2011, 23:11

Ja dla odmiany chciałbym wszystkim polecić autoryzowany serwis Honda Plaza w Warszawie przy ul. Malowniczej. Ostatnio wstawiłem tam swoje moto, które nie wiedzieć dlaczego brało olej. Nie dość, że szybko znaleźli usterkę, to jeszcze nie zdarli. Myślę, że kluczem do sukcesu jest tam trzech ludzi: Artur, który będąc mechanikiem zna się na vitkach, jak mało kto, Piotr odpowiadający za serwis motocykli, który jest nastawiony na pomoc motonitom w ich kłopotach oraz Witek - szef serwisu, człowiek z którym dosłownie wszystko można negocjować. Ci ludzie naprawdę znają się na swojej pracy a ich motto powinno brzmieć ZAPŁATA TYLKO ZA OCZEKIWANE EFEKTY. Jeśli ktoś ma wątpliwości, to warto przyjechać i porozmawiać. Oni nawet dzielą się swoją "tajemną wiedzą" nie żądając za to zapłaty i podpowiadając tańsze rozwiązania. Być może kluczem do sukcesu jest to, że ludzie Ci sami mają i kochają motocykle. Naprawdę gorąco polecam!!!
"Miejsce, na które wstąpił człowiek dobry, jest uświęcone." - Goethe

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Model VFR: 46
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: kubatron2 » sob 08 paź 2011, 12:09

robimy dobre ceny dla vfr -ców całkowity serwis przedsezonowy obejmujący wymiane oleju w silniku w lagach .płynu chłodniczego płynów hamulcowych i sprzegłowego regulacje silnika wymiana filtra oleju i powietrza paliwa i wiadomo wszelkie pomiary prądowe ciśnieniowe czy naciągu łańcucha cena 750-800pln wraz z materiałem oczywiście !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!//////////pozatym przykładowe ceny wymiana napędu -80pln wymiana klocków przód 30pln wymiana klocków tył 20pln czyszczenie regulacja gazników 150pln w tym wypadku oczywiście mowa o samej robociznie jesteśmyw pełni legalnym zarejestrowanym warsztatem a nie garażem ,,wujka miecia,, jawiszowice koło oświęcimia
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Model VFR: BMW K1200S
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: Gregory » pn 10 paź 2011, 20:42

kubatron2 pisze: wymiane oleju w silniku w lagach .płynu chłodniczego płynów hamulcowych i sprzegłowego regulacje silnika wymiana filtra oleju i powietrza paliwa i wiadomo wszelkie pomiary prądowe ciśnieniowe czy naciągu łańcucha cena 750-800pln wraz z materiałem oczywiście
To obejmuje również V-teca i RC46?

Ps. Sprawdź sobie ile kosztują te części (filtr paliwa) i na jakich płynach to robicie (chodzi o markę)
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

Awatar użytkownika
St@ry
pisarz
pisarz
Posty: 485
Rejestracja: ndz 31 paź 2010, 16:05
Model VFR: CBR 1100 XX
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: St@ry » pn 17 paź 2011, 15:45

Znalazłem taką informację na fejsie dotyczącą jakości serwisu Motoriscie. Nie oceniam, ale pozostawiam lekturę do przeczytania.


Piotr Gawień
Rozerwany tłok , urwany korbowód , wysadzony cylinder w silniku który został rozpołowiony w celu wymienienia łożyska w Motoriście:)Całe 5 tys km po tym "serwisie". Przestawiliście rozrząd:). Gratuluje i pozdrawiam.

Zadowolony Klient



LikeUnlike • • September 16 at 7:05pm • Shared with: Public
o
o 3 people like this.
o



Honda Motorista Witam, bardzo mi przykro, że Pana silnik uległ uszkodzeniu. Wykonujemy naszą pracę rzetelnie, a reklamacje rozpatrujemy z poszanowaniem praw naszych klientów! Dlatego chciałbym nadmienić ze:
September 17 at 10:30pm • LikeUnlike



Honda Motorista ‎1. Usługa była wykonana ponad rok temu!. 2. Po pana telefonie o usterce na początku roku 2011 zaprosiliśmy Pana do serwisu celem weryfikacji. 3.Po umówieniu w serwisie nie pojawił się Pan u nas wogóle. 4. Bez obejrzenia sprzętu ciężko jest uznać telefonicznie taką reklamacje, podobnie jak ciężko jest wyrokować co się stało na podstawie jednego zdjęcia szczególnie, że 5. nie da się przejechać 5tyś km z przestawionym rozrządem. 6. Przy przestawionym rozrządzie natychmiast gną się zawory, co ... słychać. 7 jeżeli dobrze to widzimy wyrwany jest bok tłoka, co nie pasuje do stawianych przez Pana diagnozy.
September 17 at 10:39pm • LikeUnlike



Honda Motorista Mamy wrażenie, że Pana diagnoza nie jest trafna, a uszkodzenie nie jest jednoznaczne. Zapraszamy Pana serdecznie celem weryfikacji.Dopiero potem możemy odpowiedzieć... Jeżeli znajdzie Pan chwilę czasu prosimy o kontakt telefoniczny z doradcą serwisowym pod numerem tel 22 39 27 112 celem umówienia się. Z wyrazami szacunku Honda Motorista
September 17 at 11:11pm • LikeUnlike



Honda Motorista P.S. (miałem na myśli powierzchnię cylindra, nie tłoka)
September 17 at 11:12pm • LikeUnlike



Piotr Gawień Chyba musielibyśmy spotkać się na tablicy Facebooka , bo tylko na oczach innych jesteście tak dyplomatyczni .
September 17 at 11:30pm • LikeUnlike • Translate



Piotr Gawień tak czy inaczej gratuluje dobrze prowadzonego serwisu , oraz niesamowicie dobrego podejścia do klienta :) oczywiście chodzilo mi o sytuacje w salonie w którym w sumie z tym motocyklem bylem 3 razy , no ale to nie bylo na oczach wszystkich :)
September 17 at 11:32pm • LikeUnlike • Translate



Piotr Gawień poza tym widocznie da się zrobić tyle kilometrów ,bo to wlaśnie przestawiony rozrząd jest prawdopodobnie tego przyczyną , a jak nie on to coś innego co zjebaliście bo akurat to nie podlega zadnej wątpliwości, nie chcieliście tego zalatwiać normalnie po cichu kiedy można bylo to wyciągam wnioski jak pracujecie i mam wyrobione swoje zdanie . A lepiej zebym może już nie pisal o innych rzeczach które przeoczone byly po tak dużym zleceniu kiedy robiliście ten silnik. Nic tylko zaufac ASO!
September 17 at 11:36pm • LikeUnlike • Translate



Jan Słupek Coś chyba nie tak ??
September 18 at 9:33am • LikeUnlike • Translate



Piotr Gawień wszystko w porządku przecież , widać na tym zdjęciu , i może na prawdę lepiej dla Motoristy żeby wiecej zdjęć nie pokazywać:)
September 18 at 7:04pm • LikeUnlike • Translate



Piotr Gawień Co więcej nigdy nie rozmawialem telefonicznie z nikim z motoristy na temat tej usterki , zawsze przyjeżdżalem osobiście robionym przez nich wcześniej motocyklem , po raz pierwszy "na początku roku" czyli w czerwcu 2011 po tym jak nikt nic nie znalazl zlego w tym że silnik który byl rozpolawiany kilka tys kilometrów wcześniej napierdala metalicznym dźwiękiem , uslyszalem jedynie że można na mój koszt rozebrać motocykl i poszukać co ewentualnie może być nie tak. To bylo wtedy kiedy przy próbnych jazdach polamaliście mi przedni blotnik:) Oczywiście nie bylo za bardzo mowy o odpowiedzialności motoristy bo przecież minąl już rok od tej sprawy... czyli co dostalbym rabat na części 5 procent? czy może 10 ?
September 18 at 7:08pm • LikeUnlike • Translate



Honda Motorista Panie Piotrze, Jeszcze raz chciałbym podkreślić, że przykro nam z powodu awarii Pana motocykla.
Proszę zrozumieć, że nie ma serwisu który przyjmie reklamację w trybie "wykazania niezadowolenia na facebooku", dlatego jeszcze raz zapraszam do nas do serwisu na weryfikację.
To co mogę Panu zaproponować to dokładnie ta sama propozycja którą otrzymał Pan w czerwcu tzn. Wykonujemy weryfikację (możemy to zrobić z udziałem wybranego przez Pana mechanika)
Jeżeli awaria powstała w wyniku naszej niedbałości, naprawiamy motocykl, jeżeli jednak awaria nastąpiła nie z naszej winy ponosi Pan koszty rozłożenia silnika i decyduje co dalej, czy mamy naprawiać motocykl, czy nie.
Oczywiście przy motocyklu kilkunastoletnim jest to ryzyko, które musi Pan sam ocenić. Ze swojej strony mogę tylko zauważyć, że przy przestawieniu rozrządu słychać to natychmiast po włączeniu silnika i nie przejeżdza on tylu kilometrów.
Jako poważny serwis nie możemy poprzestać na Pana zdaniu, że "jak nie on to coś innego co zjebaliście bo akurat to nie podlega zadnej wątpliwości" ponieważ wykonujemy naszą pracę rzetelnie, a jak sam Pan zauważył przyjechał Pan do nas 5000km po wykonaniu usługi, to spory przebieg...
September 19 at 11:16pm • LikeUnlike • 1 personLoading...



Honda Motorista Mimo, że z sarkazmem pisze Pan o jakości naszego serwisu, zdecydowana większość naszych klientów ceni nas za to, że zajmujemy się ich motocyklami dokładnie i odpowiedzialnie, powiedziałbym indywidualnie.
Dzięki temu wskaźnik reklamacji wynosi jedynie 0,3-0,5%, czyli 1 reklamacja na 200-300 zleceń. Każdą reklamacją zajmujemy się indywidualnie, ale musimy mieć możliwość jej rozpatrzenia.
Nie jesteśmy, żadnym negatywnym "ASO" tylko rodzinną firmą, o szanującą klientów i ich własność.

Odnośnie połamanego błotnika, mogę tylko napisać, że nie widzę nic zabawnego (zastosowany przez Pana znak ":)" ) w uszkodzenia własności klienta przez serwis, jakikolwiek serwis.
Bardzo szanujemy motocykle naszych klientów, jednak na "wszelki wypadek" mamy wykupioną polisę OC, która mogłaby zostać wykorzystana w takiej stuacji.
Zarzut połamania błotnika nie może pojawić się jednak rok po serwisie...
September 19 at 11:17pm • LikeUnlike • 1 personLoading...



Honda Motorista Jeżeli uzna Pan za stosowne proponuję przenieść naszą rozmowę na prywatny tor. po otrzymaniu maila na adres Honda@motorista.pl skontaktuję się z Panem osobiście w wygodnej dla Pana formie telefonicznej lub mailowej, o ile oczywiście taka będzie Pana wola.
Z poważaniem Przemysław Budnicki
September 19 at 11:18pm • LikeUnlike • 1 personLoading...



Katarzyna Ambroziak dobrze ze pomocnik Pana Hondy się pochwalil wynikami, bo juz kilka osob się postara aby zrobić wam odpowiednią ANTYreklamę. Serdecznie Pozdrawiam ;)
September 20 at 6:38am • LikeUnlike • Translate



Honda Motorista Pani Katarzyno, na prawdę nie wiem jaka odpowiedź z naszej strony by Panią oraz Pana Piotra zadowoliła. Jestem współwłaścicielem Motoristy. Zapraszam Państwa na rozmowę i weryfikację Państwa diagnozy. Jako wykonujący usługę muszę mieć podstawy do odpowiedzi i decyzji. Jeżeli odrzucacie Państwo taką możliwość, to zabieracie sobie podstawę pisania takich jednostronnie sformułowanych uwag jak powyżej. Do podjęcia przez Państwa decyzji o dalszych czynnościach pozwolę sobie wstrzymać się z dalszymi komentarzami. Z poważaniem Przemysław Budnicki
September 20 at 10:32am • LikeUnlike



Piotr Gawień Silnik już zostal dawno rozebrany i za późno na reklamacje , to po pierwsze. Po drugie blotnik zostal zlamany podczas sprawdzania motocykla przez mechaników jak bylem u Was w czerwcu 2011 . Po trzecie po rozpolowieniu silnika i ponownemu zlozeniu i stwierdzeniu ze wszystko jest super i nic nie trzeba robić 5000 km to duży przebieg? :D No to nieźle . Po czwarte - jakim cudem w sillniku byl kompletnie zużyty rozrząd , grożący rozwaleniem ? Po 3000 km od serwisu byly zrzucone glowice i okazalo się że rozrząd lata sobie luźno:) To jest dbalość? Chyba o to żeby klient powrócil jak najszybciej na kolejne rozkladanie silnika . Już pomijając inne pierdoly chociażby ze sprzęglem co dalece mija się z dbaloscia serwisu.
September 20 at 6:59pm • LikeUnlike • Translate



Piotr Gawień A na sam koniec dodam , że nie wiem czy kto kolwiek zdecydowal się na to co mi proponowaliście , czyli że rozbierzecie silnik na mój koszt żeby zobaczyć czy przypadkiem czegoś nie spierdoliliście. Chyba jasne jest to że nie zaryzykuje 1500 zl na to żebyście i tak nie przyznali się do swojej winy. Na koniec tylko dodam że mam pelne prawo pisać tutaj o tym jaka byla sytuacja. Bo dopiero tutaj dostaje normalne "ludzkie" odpowiedzi , a osobiście w motoriscie bylem 3 razy i jakoś nikt nie potrafil normalnie ze mną porozmawiać. I tak jak mówilem silnik jest w częściach więc gdzie reklamacje. A i jeżeli mówie o przestawieniu rorządu to chodzi mi o przestawienie go o 180 stopni co jest możliwe i Afryka mogla spokojnie taki kawalek czyli ten gówniany prebieg 5000km przejechać.
September 20 at 7:11pm • LikeUnlike • Translate



Honda Motorista Panie Piotrze,
Ma Pan rację, po rozebraniu silnika i tylu miesiącach jest już za późno na reklamację.
Zarówno silnika, błotnika, rozciągniętego (mam nadzieję nie przez nas) łańcucha rozrządu, popsutego gaźnika, licznika czy czegokolwiek innego co "z pewnością sp...śmy".
Chyba, że udział w tym miał ktoś kto wykonywał wspomniane Przez Pana działania serwisowe po przebiegu 3000 km od naszej naprawy. Wtedy może warto zwrócić się do tamtego mechanika.

Nasza usługa obejmowała wymianę łożyska wałka zdawczego i trybów.

Dlaczego nie obejmowała np. wymiany łańcucha rozrządu nie wiem.
Czasem zdarza się że klient chce wykonania tylko konkretnego działania i nic innego bo np. ma sprzedawać motocykl, albo nie chce w niego inwestować.
Wtedy wykonujemy usługę i nie pytamy o więcej. Jak było w tym przypadku Pan z pewnością pamięta lepiej,

Od naprawy minęło jeśli dobrze liczę 1,5 roku więc po prostu tego nie pamiętamy.
Uściślę tylko, że do wymiany łańcucha rozrządu nie trzeba rozbierać ponownie silnika, więc:
a) nie mogła to być z naszej strony próba naciągnięcia Pana na dodatkowe wydatki,
b) jeżeli ktoś inny tak to Panu zalecił to może warto zastanowić się dlaczego, bo rozbiórka to przecież droga usługa....
September 21 at 9:43pm • LikeUnlike



Honda Motorista Jeżeli nie jest to tajemnicą, będę wdzięczny za podanie nazwy warsztatu, który uważa, że można przejechać 5000km z przestawionym rozrządem, bo dla Hondy Arfica Twin to jak Pan pisze "mały kawałek".
Zawsze warto posłuchać specjalistów po fachu, bo mimo wielu lat doświadczenia z pewnością nie zjedliśmy wszystkich rozumów.

Kończąc ten temat mogę tylko dodać, że przykro mi, iż nie udało nam się porozumieć od razu.
Na co dzień nie zauważam problemów w komunikacji z naszymi klientami, więc szkoda, że w tym przypadku coś nie zadziałało.
Jedyne co mogę Panu w tej sytuacji zaproponować to kartę rabatową VIP, z upustem na kaski, akcesoria, ubiory etc.
Jeżeli będzie Pan chciał z niej skorzystać proszę wcześniej o telefon do salonu, w celu ustalenia spotkania, żebym mógł osobiście ją Panu przekazać
Pozdrawiam
Przemysław Budnicki
September 21 at 9:44pm • LikeUnlike



Piotr Gawień ‎3000 km po tym jak rozpolowiliście silnik byla sprawdzana góra silnika , wlasnie dlatego że motocykl napierdzielal metalicnym dźwiękiem , z którym zresztą wtedy kilka dni wcześniej zglosilem się do Was . Okazalo się że lańcuch jest luźno , co wlaśnie moglo by się też lączyć z prestawieniem rozrządu , napinacze oczywiście byly dobre , a lańcuch nadawal się na śmietnik . Teraz wiem że tego metalicznego napieprzania nie dalo się pomylić z niczym innym niż panewkami , jednak na wasze szczęście do czasu aż nie pękl korbowód nie trafilem na odpowiednio znającego się mechanika na Afrykach . Ogólnie podsumowując jak to bylo : motocykl trafil do Was na wymiane lożyska walka zdawczego do którego zrobienia trzeba rozpolowić caly silnik , i rozebrać go praktycznie na części pierwsze. Kosztowalo to coś okolo 3000zl , krótko po tym zaczyna napierdzielać bardzo mocno metalicznym dźwiękiem przy dodawaniu gazu . Motocykl jednak bardzo malo jeździl a dźwięki byly zwalane na jakąś tam oslone. Po 5000km co moim zdaniem jest bardzo malym przebiegiem , pęka korbowód , rozrywa tloki , obydwa cylindry , niszczy kartery , wszystko po 5000 km od ropolowienia silnika w ASO Motorista (wcześniej myślalem że to byla zaleta , a nie wada) . Z informacji od osoby zlecającej tamten serwis wiem że kazal wymieniać wszystko co trzeba ( nie oszukujmy się nikt kto chce osczędzać na motocyklu nie zostawia go w ASO na tak duże zlecenie za tyle pieniędzy ) . W ostatecności wyszlo na to że na przelomie 6000km na motocykl zostalo wydane 3000zl w motoriscie i później 4500 zl na to żeby go po serwisie w motoriscie naprawić. I taka jest prawda , i po rozmowach z wieloma fachowcami wiem że nie moglo się to zepsuć same . A a karte zniżkową bardzo przepraszam ale podziękuje ;)
September 22 at 7:29am • LikeUnlike • Translate
"Miejsce, na które wstąpił człowiek dobry, jest uświęcone." - Goethe

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Model VFR: 46
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: kubatron2 » pn 17 paź 2011, 16:13

gregory to obejmuje wszczegulnosci rc 46 i v-teka pomyłka wkradła sie tylko co do kwesti filtra paliwa .a reszta bez zmian dokładniejsze info pod nr serwisu a olej lejemy czerwonego castrolka

MOTOWIT
bywalec
bywalec
Posty: 40
Rejestracja: śr 15 lip 2009, 19:27
Model VFR: 800FI
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: MOTOWIT » czw 20 paź 2011, 22:32

W okresie zimna panującego na dworze osoby chcące serwisować moto w serwisie MotoWit oferuje transport motocykla do serwisu jak i do domu za free.
Zapraszamy

Oferujemy równiez zimowanie motocykli. Cena 80zł miesiac

www.motowit.com
SERWIS MOTOCYKLOWY-MOTOWIT Warszawa ul. Fersta 15 http://WWW.MOTOWIT.COM

Awatar użytkownika
msciwuj
teksciarz
teksciarz
Posty: 130
Rejestracja: pn 24 maja 2010, 14:29
Model VFR: RC36II
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław, czasem Kraków

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: msciwuj » pt 04 lis 2011, 15:47

WROCŁAW

Ja ze swojej strony polecam warsztat MIMOTO.
Wrocław, ul. Wagonowa 14-18
(w takim długim budynku na terenie dawnego PaFaWagu).
Telefon: 534 098 891

Warsztat założył niedawno mój kolega - Bartek - mechanik od lat wielu, od niedawna "na swoim". Gość jest bardzo w porządku i uczciwy, zrobić potrafi prawie wszystko, jest trochę taką "złotą rączką" i robi porządnie, nie na "odwal się". Mam na myśli - wymiana klocków to jest czyszczenie tłoczków itd... - nie tylko sama wymiana klocków. ;] Niby oczywiste, ale chyba nie zawsze. Wystawia faktury. ;]

Nie mają jeszcze strony, "robi się". Jakby ktoś szukał, to tutaj:
http://maps.google.pl/?ll=51.108572,16. ... 20&vpsrc=6
Chyba mają jeszcze ciut miejsca na przeziowanie czegoś.

Bartek jest moim dobrym kolegą, ale nie tylko dlatego polecam - półtora roku temu poznałem go jako mechanika, a dopiero potem zostaliśmy kolegami. ;] On serwisuje moje VFR od ponad 30 tys. km i jest dobrze. :-)

Można się w razie czego powołać na mnie. ;]

Awatar użytkownika
msciwuj
teksciarz
teksciarz
Posty: 130
Rejestracja: pn 24 maja 2010, 14:29
Model VFR: RC36II
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław, czasem Kraków

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: msciwuj » sob 12 lis 2011, 12:20

Jest już strona: http://mimoto-wroclaw.pl/

Awatar użytkownika
Czarny32
bywalec
bywalec
Posty: 29
Rejestracja: pn 07 lis 2011, 19:32
Model VFR: VFR 800 FI
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa ale sercem Kraków

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: Czarny32 » pt 23 gru 2011, 10:52

Witam
Ja polecam bardzo warsztat znajdujący się w Pruszkowie, a w sumie to już Piastów, nazywa się DoktorMotor:
DOKTOR MOTOR
GRZEGORZ BORKOWSKI
ul. Zdziarska 55
05-800 PRUSZKÓW
TEL. 698 115 293
serwis@doktormotor.pl

Kupiłem tam i serwisuje już drugie moto. Gość poukładany, nie jest to typowy mechanik bajerant - as przestrzeni serwisowych, co dużo nadaje a wiele nie zrobi. Ceny ma normalne uważam i wie co z moto trzeba robić. Przy okazji sprowadza maszynki i ma ich parę do sprzedania.

Pawelwaw
Posty: 5
Rejestracja: ndz 13 lis 2011, 15:15
Płeć: Mężczyzna

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: Pawelwaw » pt 06 sty 2012, 21:25

Witam
Moge polecic warsztat Bikespa.
Glownie zajmuje sie lakiernictwem ale z mechanika tez sobie radzi. Poprzednie i obecne moto serwisuje u nich i zadnych problemow jak narazie nie mam.
Poprzednie moto lakierowalem u nich w calosci i wyszlo super.
Obecne moto, czeka na hydrografike, ktora tez robie u nich.

Obrazek

Obrazek

namiary: www.bikespa.pl
mozecie powolywac sie na mnie, na Cichego, znizka bedzie na pewno.

Awatar użytkownika
Czarny32
bywalec
bywalec
Posty: 29
Rejestracja: pn 07 lis 2011, 19:32
Model VFR: VFR 800 FI
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa ale sercem Kraków

Re: Moto-warsztat, Serwis Godny Polecenia

Post autor: Czarny32 » wt 20 mar 2012, 13:41

Witam wszystkich
Szczerze polecam serwis DoktorMotor w Pruszkowie. Sam kupiłem już druga maszynę u niego. Na początku był Badit 600S a teraz VFR 800 FI. Zawsze motorki przygotowane są do jazdy. Nie ma sytuacji, kiedy kupujesz maszynę a w niej jest jeszcze napęd, olej czy filtr do wymiany. To już jest w cenie. A, że ceny ma nieco wyższe niż gdzieś indziej? Ano właśnie dlatego, że pierwsze inwestycje są już zrobione. Na ostatnim Motobazarze podpytywałem sprzedających o motocykle. DoktorMotor miał wyższe ceny niż konkurencja. ale jak się okazało, u konkurencji na zakupie maszyny się nie kończyło. Bo trzeba jeszcze było wymienić napęd, klocki czy olej. Niby zwykłe sprawy, ale jak się dodało do ceny koszty części plus ewentualna wymiana i cena się winduje.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości