HONDA-Kampania Serwisowa Wiosna 2006!!!!

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

HONDA-Kampania Serwisowa Wiosna 2006!!!!

Post autor: Młody » ndz 19 mar 2006, 12:36

cze, wlasnie w moje lapy wpadla pocztowka:

na 1 stronie:

fotka CBR1000RR w rysie technicznym, logo hondy i castrola

na 2 stronie:

Szanowna Pani!, Szanowny Panie!

Honda Poland Sp. z o. o.
serdecznie zaprasza do odwiedzenia Autoryzowanego Serwisu w dniach:

3-28 kwietnia 20006 roku

na bezplatne sprawdzenie stanu technicznego motocykla w ramach Kampanii Serwisowej Honda.

Prosimy o wczesniejsza, telefoniczna rezerwacje terminu wizyty.


(miejsce na pieczatke ASO Honda)


Wymiana oleju silnikowego z filtrem w czasie trwania Kampanii Serwisowej na preferencyjnych warunkach. Filtr oleju gratis i upust na olej.

koniec

huuuuuuuuraaaaaaaaaaaa!!!!!!!!! :mrgreen: :mrgreen:

a sie przymierzalem na wymiane oleju. :twisted: filtr jest gratis, a z moich info wynika, ze upust na olej bedzie 30% nawet!!! i to akurat castrola, ktorego uzywam :mrgreen:

ale zeby nie bylo tak wesolo, sa dwa ale:

1. olej jest pewnie z beczki :evil:
2. nalezy napisac cos w stylu: super fachowa obsluga, wszystko jak trzeba, nawet jak sie nam nie spodoba :evil: - to jeszcze do konca wybadam, gdzie to nalezy napisac

pozdro, Panie i Panowie, szykowac sie na serwisik :mrgreen:

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » ndz 19 mar 2006, 18:53

Ehhhh... oleum ju? wymieni?em. Teraz tylko p?yn hamulcowy i wspomagania sprz?g?a oraz oleum w lagach, p?yn ch?odz?cy ma dopiero rok. Zreszt? pewnie i tak bym si? nie zdecydowa?. Tradycyjnie robi? wszystko w Auto-Boruta :mrgreen: .

Awatar użytkownika
SirAdam
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 23:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mannheim (Germany)

Post autor: SirAdam » ndz 19 mar 2006, 18:59

M?ody pisze:i to akurat castrola, ktorego uzywam


Castrol ???
do motocykla ?
nigdy w zyciu,
Ten syf nigdy nie nalalbym do motocykla, pozatym Honda leje fabrycznie Motul do silnikow, a nie Castrol.
W niemczech dostaniesz Castrol w kazdym Bauhaus-ie kupic, bo nikt tego nie chce.
Castrol jest dobry w olejach do skrzyn przekladniowych, ale nie w olejach silnikowych.Dla przykladu podam ze Opel (jezdze akurat takim :wink: ) nie dopuscil Castrola do uzytku w swoich silnikach , bo Castrol nie spelnia wymogow Opla stawiane olejom silnikowym.
Ciekawe, co ?

Ale to chcialem tylko tak poruszyc ten temat, bo to juz jest zabardzo OFF TOPIC. :wink:




SirAdam


PS.Ja uzywam tego samego oleju z jakim moja maszyna z Japonii przyjechala -
Motul 5100 5W40 polsynthetyk.



.
Była VFR, ale się zeszlifowała, była CBR 1100 XX - sprzedana, a teraz jest FZ1 - sprzedana. Motocykla brak. :P

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » ndz 19 mar 2006, 20:06

To ja jeszcze do?o?? Castrol-owi..... u?ywa?em przez pewien czas ActEvo i to co zlatywa?o z silnika po sezonie nie napawa?o mnie optymizmem. O ile Motul jest owszem zanieczyszczony to zachowuje p?ynno?? (pewnie gorsz? ni? na pocz?tku, ale jednak). Sp?ywaj?cy ActEvo nie do??, ?e by? du?o bardziej g?sty to by?y w nim jeszcze dziwne "gluty". Po jednym razie zrezygnowa?em na rzecz oleju Aral, kt?ry by? ca?kiem niez?y ale znikn?? po jakim? czasie z polskiego rynku.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 19 mar 2006, 20:50

a czy jest powiedziane co doka?dnie wchodzi w sparawdzanie stanu motocykla? :) Mo?e bym sie wybrqa? jak mi np sprawdza geometrie i wystawi? na to jaki? papierek :)

Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody » ndz 19 mar 2006, 21:49

no to zescie mi dolozyli z tym castrolem :? uzywam castrola odkad mam moto - 3 sezon idzie. nigdy nie mialem klopotow i nie zlatywal syf taki jak opisuje Vlaad. powiem wiecej, wlasnie actevo zlane z mojej vfr po przebiegu 10tys km w sezonie mialo kolor brazowo-czerwony, ale nie czarny jak z maszyn qmpli na innych olejach. u mnie w bliskiej ekipie w ktorej jezdze ~10 sprzeta, 1 osoba uzywa tylko motula. reszta, w tym zzr, cbr, kilka vfr, bandit wszystko lata na castrolu i jakos nie narzekalismy, bo nie bylo na co. z drugiej strony patrzac:
SirAdam pisze:pozatym Honda leje fabrycznie Motul do silnikow, a nie Castrol.
to czemu wlasnie jest logo castrola przy logu hondy??

UxY, z tego co sie oreintuje przegladem objete sa podstawowe podzespoly: uklad kierowniczy, jezdny, hamulcowy, przy czym przeglad polega na stwierdzeniu co trzeba ewentulanie zrobic/naprawic. popytam sie jeszcze.

pozdro

i co ja mam zrobic? juz sie qrde cieszylem :evil:

Awatar użytkownika
SirAdam
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 23:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mannheim (Germany)

Post autor: SirAdam » ndz 19 mar 2006, 22:25

@Mlody

jezeli jestes z Castrol-em zadowolony to jezdzij dalej.Caszami takie rzeczy to jest kwestia przekonania.Ja np. mialem problemy z Castrol-em w samochodzie (ale to juz jest inna i przedewszystkim dluga historia) dlatego mam moze uprzedzenie do tej firmy.Obecnie jezdze w motocyklu jak juz wspomnialem na Motul-u a w samochodzie na Mobil1 . i nie mam najmniejszych problemow, i jestem zadowolony (i spokojny)
Ja nie chcialem Ci moim postem "stracha napedzic", chcialem tylko moja opinie na temat tej firmy wyrazic.Nie daj sie "zglupic" tylko lej to do czego jestes przekonany.





SirAdam
Była VFR, ale się zeszlifowała, była CBR 1100 XX - sprzedana, a teraz jest FZ1 - sprzedana. Motocykla brak. :P

Awatar użytkownika
Bart
teksciarz
teksciarz
Posty: 105
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 12:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bart » pn 20 mar 2006, 13:07

Bylem dzisiaj w ASO i pyta?em o ta akcje, faktycznie jest (nawet dostane zaproszenie :D ), robocizna (olej) i sprawdzenie moto gratis, a za litr Motula 300V 10W/40 powiedzieli mi promocyjnie bodajrze 43 z? +filtr gratis, wiec pewnie sie skusze na taki przegl?dzik. Milo ze serwisy zaczynaja dbac o klient?w i to nie tylko tych kt?rzy kupili u nich nowy motor na kosmiczne pieniadze.


ps. Jesli chodzi o Castrola to byla goraca dyskusja na forum motocyklist?w ?wiata i wszyscy s? bardzo negatywnie nastawieni do tej firmy, podobno olej ten znacznie wplywa np na zuzycie sprzegla.
Ja jestem mimo wszystko za Motulem.
http://www.mkh.strefa.pl <- Małopolski Klub Hondy

Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody » pn 20 mar 2006, 13:25

Bart pisze:a za litr Motula 300V 10W/40 powiedzieli mi promocyjnie bodajrze 43 z? +filtr gratis,
no to jezeli taka opcja tez jest, to zapodam Motula. z waszych opisow wynika, ze wyjdzie mi to tylko na +, bo gorzej przeciez nie bedzie.

Awatar użytkownika
Bart
teksciarz
teksciarz
Posty: 105
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 12:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bart » pn 20 mar 2006, 13:33

Gorzej napewno nie bedzie, moze byc tylko naprawde lepiej, wkoncu motul nie dosc ze jest zalecany do hondy to jeszcze jest prawdopodobnie najlepszym olejem do wysilonych silnik?w.
Ja z mojej strony moge tylko polecic ;)
http://www.mkh.strefa.pl <- Małopolski Klub Hondy

Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody » czw 23 mar 2006, 18:40

no to sie wywiedzialem. filtr dostane gratis i moge kupic motula w bance i mi wymienia. czyli mi pasi ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości