Przygotowanie strzały do sezonu

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
yarecki
Posty: 6
Rejestracja: pn 29 sty 2007, 20:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Przygotowanie strzały do sezonu

Post autor: yarecki » ndz 25 lut 2007, 17:15

...zima ma się skończyć niebawem. Na zegarze stanęło jesienią 18tys. km i czas na przegląd. Nadchodzący sezon chcę latać dalej niż zwykle. Dołączyła do mnie pewna Czarodziejka, a jak to z Czarodziejkami bywa mają kupę rzeczy do zabrania. Zastanawiam się na montażem kufrów bocznych. Jest to 800ABS V-tec z 2002r czerwona. Z tego co się rozejrzałem o używki raczej trudno. Mam nawet stelarze fabryczne...ale do nich pasują tylko fabryczne kufry, których cena jest tym dla portfela, czym tsunami dla Thailandii.
Słyszał może ktoś, o kimś, kto takie kufry chce sprzedać? Może znacie jakieś ekonomiczne rozwiązanie. A może ktoś ma doświadczenie jazdy z kuframi 800setką. Dużo słabiej idzie?
Pozdrawiam Yarecki.
"...jadąc motocyklem ile się da przez 5 minut przeżywasz więcej niż niektórzy przez całe swoje życie..."

Awatar użytkownika
DIDI
klepacz
klepacz
Posty: 1575
Rejestracja: pt 01 gru 2006, 23:11
Imię: Daniel
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: DIDI » ndz 25 lut 2007, 17:58

Niech LUKE się wypowie, on latał co prawda 36-stką z kuframi, ale z tego co wiem to nie idzie wcale gorzej zbytnio, bo jak do Londynu śmigał z kuferkami to po 2 paczki latał i nic.
Panie władzo jechałem szybko, bo ja kocham zapier...lać :)

DIDI

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » ndz 25 lut 2007, 18:38

z max jest ok bo przewidziany max to 120 ale przy 200 nic dziwnego sie nie dzieje.
jesli chodzi o przyspieszanie to jest problem bo jak zalatujesz kufry do pelna to ani sie obejrzysz a kolo w gore idzie bo tyl jest tak dociazony,trzeba ostroznie.
no i w korka dupa,nie poszalejesz
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Ketchup
klepacz
klepacz
Posty: 571
Rejestracja: śr 25 paź 2006, 20:05
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chocicz

Post autor: Ketchup » ndz 25 lut 2007, 19:57

LukeVFR pisze:z max jest ok bo przewidziany max to 120 ale przy 200 nic dziwnego sie nie dzieje.
jesli chodzi o przyspieszanie to jest problem bo jak zalatujesz kufry do pelna to ani sie obejrzysz a kolo w gore idzie bo tyl jest tak dociazony,trzeba ostroznie.
no i w korka dupa,nie poszalejesz
potwierdzam, mam 3 Krauser2 i jakoś to ograniczenie "130" wklejone w kuferki zabardzo na mnie nie zrobiło wrażenia - przy większych prędkościach trzeba wziąść poprawkę na bocny wiatr , i na nasze przejazdy kolejowe trzeba uważać, kiedyś przy 120 przez nieznany przejazd przeleciałem ok 1,5m w powietrzu z lądowaniem na 2 koła :D, skonczył się wypięciem kufra, ale to chyba tak jak z nartami dla bezpieczeństwa :mrgreen:

a w temacie to i ja poczyniłem przygotowania do sezonu, zapodałem sobie zegary od CBR900 '96, wystarczyło tylko przełożyć kabelki (i takie tam mocowania :mrgreen: ), i budzik tak jakoś fajnie do 300 wyskalowany :twisted:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Jak do baku to tylko nitroglicerynometanol

Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » pn 26 lut 2007, 09:07

Ketchup pisze:budzik tak jakoś fajnie do 300 wyskalowany
calkiem jak w mojej kozie :P , ale te 300 to raczej tak ostrzegawczo :/
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » pn 26 lut 2007, 09:19

yarecki pisze:Słyszał może ktoś, o kimś, kto takie kufry chce sprzedać?
Widziałem niedawno na ebay'u takie - tylko nie pamiętam na którym (USA, G.B., francuskim, szwajcarskim czy może niemieckim). :neutral:
Jak trafię na nie to dam znać.

yarecki
Posty: 6
Rejestracja: pn 29 sty 2007, 20:57
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: yarecki » pn 26 lut 2007, 17:41

Super- dzięki wielkie. Na ebay'u trafiłem na jakies ze US do pokolorowania, ale kolo przysadził cene kolo 3 tys w przeliczeniu. No nic poszukam jeszcze.
Czyli ostrożnie ale nie koniecznie wolniej - git. Musze znalezc tylko te kufry. Na długi majowy weekend chcemy popędzić gdzie oczy poniosą... ech! już niedługo.

[ Dodano: 2007-02-26, 17:45 ]
Poszukuję też kompletu ciuchów dla posażerki. Coraz bardziej myślę o wypadzie do Berlina w tej sprawie. Podobno mozna tam dostać wszystko po przystępnej cenie. Może ktoś z kuframi będzie.... Byliście tam może kiedyś? Wiecie kiedy, gdzie i co to jest? Czy warto się tam wybrać?
"...jadąc motocyklem ile się da przez 5 minut przeżywasz więcej niż niektórzy przez całe swoje życie..."

Awatar użytkownika
doyar
klepacz
klepacz
Posty: 826
Rejestracja: czw 22 cze 2006, 00:11
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Uć siti

Post autor: doyar » pn 26 lut 2007, 23:59

Ja tam zawsze jezdzilem do Hambursia do megastora + pare Sekond Hend Wladek Market w okolicy, gdzie mozna bylo wygrzebac np nowe kufry za frajer ale za to zamkniete i bez kluczyka, ale to za marek bylo, a za ojro to juz tam nie bywalem.

Awatar użytkownika
Draghar
pisarz
pisarz
Posty: 402
Rejestracja: czw 23 lis 2006, 17:52
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Draghar » wt 27 lut 2007, 08:01

yarecki pisze:Poszukuję też kompletu ciuchów dla posażerki. Coraz bardziej myślę o wypadzie do Berlina w tej sprawie. Podobno mozna tam dostać wszystko po przystępnej cenie. Może ktoś z kuframi będzie.... Byliście tam może kiedyś? Wiecie kiedy, gdzie i co to jest? Czy warto się tam wybrać?
ja też chcę się wybrać do Berlina na zakupy (tez musze troche pasazerke i siebie ubrac)
teraz sa duze promocje
ja juz od dwoch lat co roku jestem w sklepie Louisa (tylko ze w lato tam mnie nosi a i tak zawsze cos kupie)
jest taniej niz u nas zajebisty wybor
jak bys sie wybieral to z checia pojade
zrzuta na wahe
jak sie do jednego samochodu zapakujemy to tanio wyjdzie
wejdz na www.louis.de
strona niestety tylko po szwabsku
jak sie tam pojedzie to dogaduje sie z nimi po angielsku a i jeden polak jest
jak sie nie skusisz to
moze jest ktos jeszcze chetny na wyprawe na zakupy do Berlina?
ja jestem za
moj saab troche pali wiec lepiej by bylo znalesc cos mniej paliwozernego ale jak by co to moge jechac swoim
najlepszy bylby jakis bus
co wy na to???
Draghar

VFR Viking SEXszyn North Roads

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » wt 27 lut 2007, 09:41

yarecki pisze:Poszukuję też kompletu ciuchów dla posażerki.
Moja pasażerka wyprzedaje swoje - zostały jeszcze spodnie i kask. Wszystko pachnie nowością, jak jesteś zaiteresowany to daj znać na pw lub mail. Mogę przesłać więcej info.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości