Pierwszy przeglad Vitca

Jakieś pytanko dotyczące VFR'ek? Dawaj tutaj
Awatar użytkownika
kłopot
teksciarz
teksciarz
Posty: 109
Rejestracja: pn 27 kwie 2009, 08:08
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jarocin
Kontakt:

Post autor: kłopot » pn 03 sie 2009, 23:08

dragoo pisze:Dzieki Gregory :)
G O F E R pisze:Gregory, ktoś na tobie nieźle przyciął :twisted:
Mam Vitka od paru sezonów i najwięcej kosztuje mnie wacha, więc nie strasz kolegi i daj mu się cieszyć nowym zakupem :)
Powedz mi gdzie zaopatrywales sie w czesci ?

No i pytanie czy ktos w koncu mi powie gdzie w WLKP jest jakis godny polecenia mechanik badz serwis... ?
w WLKP to za kaliszem w TŁokini Tomek znajomi z kalisza daja do niego sprzety i sa zadowoleni ale termini ma długie :/

Awatar użytkownika
jl20420
bywalec
bywalec
Posty: 36
Rejestracja: wt 28 lip 2009, 12:06
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jl20420 » wt 04 sie 2009, 17:00

caly przeglad 780 PLN, razem z malowaniem tylnej felgi, i kto tam mowil ze bede musial wydac pare tys? :) co za ulga dla portfela :mrgreen:

Awatar użytkownika
enoel
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 75
Rejestracja: sob 07 lip 2007, 12:04
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: enoel » wt 04 sie 2009, 17:17

napisz gdzie i co w końcu zrobiłeś

Awatar użytkownika
jl20420
bywalec
bywalec
Posty: 36
Rejestracja: wt 28 lip 2009, 12:06
Imię: Jacek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jl20420 » wt 04 sie 2009, 19:13

Serwis na Bakalarskiej. W sumie to przegląd 500zł, reszta to malowanie tylnej felgi, gdyż była lekko odrapana. A przegląd to wymiana oleju i filtru, płynu hamulcowego, czyszczenie filtru powietrza, i drobne czynności konserwacyjne jak odpowietrzanie hamulców czy naprawienie nie otwierającego się korka wlewu paliwa. Plus kilka brakujących śrubek. Po nastraszeniu mnie przez Gregory to teraz wszystko wydaje mi się tanie :)

Awatar użytkownika
Gregory
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2088
Rejestracja: pn 07 lip 2008, 11:58
Imię: Grzesiek
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kęty
Kontakt:

Post autor: Gregory » wt 04 sie 2009, 21:37

jl20420, Ja tylko pisałem ci najgorszy stan :twisted:
jl20420 pisze:A przegląd to wymiana oleju i filtru, płynu hamulcowego, czyszczenie filtru powietrza, i drobne czynności konserwacyjne jak odpowietrzanie hamulców czy naprawienie nie otwierającego się korka wlewu paliwa
Zapomniałeś napisać : wymiana płynu w sprzęgle, czy ci go nie wymienili :?: :roll:

A tak serio, to te koszty będziesz miał, ale zadowalające jest to, że w długim okresie czasu, no chyba, że walisz ponad 50 klocków na rok :evil
Pozdrawiam. :motolove
Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów

Grewel-Moto - części i akcesoria do moto - 505-078-145 - potrzebujesz coś, dzwoń lub pisz.

CB500, VFR800 Vtec i VFR800 Fi, CBR600RR, K1200S,

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości