TRANSFUZJA LUB FUZJA

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

TRANSFUZJA LUB FUZJA

Post autor: robsonic » pt 31 lip 2009, 11:43

Vitam
Na początku tego roku zakończyłem walkę w instalacji i lekki tunning swojej bezowiewkowej wersji VFR. Ale nadal wyglądała jak stara vfr i chciałem ją troszkę reanimowac. Zadupek z siedzeniami będzie od R1 00-02 ale tłumik..... to KAWASAKI ZX6R z 2007,wyciachałem exup-a i tak to wygląda


http://www.youtube.com/watch?v=PIMBiG2lLfs
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

kiciol
klepacz
klepacz
Posty: 1577
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 20:22
Imię: Roman
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Post autor: kiciol » pt 31 lip 2009, 14:43

Ładny wydeszek trza przyznać ;-) Teraz czekamy na foty z zadupkiem więc do roboty :mrgreen:
... owoc żywota twojego je...ZUS .

http://www.bikepics.com/pictures/2297876/

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Post autor: Diego » sob 01 sie 2009, 11:34

Ładnie,jak chcesz ją pomalowac?

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » sob 01 sie 2009, 15:19

Jeszcze to kwestia do przemyślenia, może będzie czarny i polerka aluminium lub pomarańcz i wtedy zmiana koloru felg. Może ktoś ma jakieś fajne pomysły jak to pomalowac??? Jestem otwarty na propozycje ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » wt 25 sie 2009, 09:52

Dołączył zadupek R1 i przy pomoca a raczej możliwości rozkręcenia R1 powstał stelaż pod kanape którą jeszcze muszę kupic.....
Tył poszedł trochę do góry, ale przy 191 cm wzrostu nawet lepiej bo w tej pozycji często skurcze mnie łapały ;-)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
orzyl
klepacz
klepacz
Posty: 1665
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 16:50
Imię: Piotrek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: orzyl » wt 25 sie 2009, 09:59

dasz tym pogumować ? :twisted:
Na zawsze w pamięci Roads - 16.10.2007...

Awatar użytkownika
gotoch
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 70
Rejestracja: ndz 05 kwie 2009, 01:40
Imię: staszek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: krosno
Kontakt:

Post autor: gotoch » wt 25 sie 2009, 13:09

nieźle żeś sobie wymyślił potem sprzedasz jako oryginał:)

Fred
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2605
Rejestracja: ndz 08 kwie 2007, 20:48
Imię: .
Płeć: Mężczyzna

Post autor: Fred » wt 25 sie 2009, 13:39

Fajnie wygląda. Ja bym pomyślał jeszcze nad jakąś klatką (a'la żebra) na silnik

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Post autor: Gacol » wt 25 sie 2009, 17:05

No i wiedze prace idą w dość ciekawą strone:) Brawo brawo
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » wt 25 sie 2009, 23:08

Fred pisze:Fajnie wygląda. Ja bym pomyślał jeszcze nad jakąś klatką (a'la żebra) na silnik
Też nad tym myślałem, rama aluminiowa i częśc tej klatki trzeba przymocowac do silnika i trochę się boje że w razie W może mi go rozwalic. Są crashpady, po dwa na stronę
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
Ketchup
klepacz
klepacz
Posty: 571
Rejestracja: śr 25 paź 2006, 20:05
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Chocicz

Post autor: Ketchup » śr 26 sie 2009, 09:48

kozacko wygląda :twisted:
Jak do baku to tylko nitroglicerynometanol

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Post autor: Gacol » wt 24 lis 2009, 02:24

Jak w ogóle daleko z tym moto?
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » wt 24 lis 2009, 05:04

Jacek, masz problemy ze snem? Mnie też się jak na razie odechciało.... co z tym moto pytasz? Miałem lekki przestój i brak weny, ostatnio przepaliłem go trochę i mnie wzieło znowu,może dlatego że ciepło i w garażu idzie wytrzymac.
Fotki wyżej już nie aktualne... Tłumik poszedł bardziej w dół, dostał też wypełnienie z kawasaki zx6r, siedzenie jak i zadupek R1 2001, zostało upchac elektrykę a tutaj już schody bo aku nie pasuje, zbyt duże i trzeba kupic nowe( od Ciebie ;-) ) zrobiłem wolną przestrzeń między zadupkiem a tylnymi cylindrami żeby silnik mógł oddychac i odsłonic cylindry pod bakiem jak jest w nowszych vfr. Z nakładki pasażera zrobiłem osłone lampy tylnej,której nie posiadam i brak pomysłu na tą częśc :cry: Tył jest moim pomysłem i chciałbym żeby lampa też była czymś specjalnym. Mam lampę uniwersalny owal na ledach( która ma 16 ledów i wygląda tak sobie), mam też lampę od B-KINGA i ta świeci idealnie tylko że kształt i wielkośc nie ta.... Jest fajna firma SHIN-YO i ona fajne robi lampki tylko że cena na allegro mnie rozwala. Mam miejsce na lampę o wys:max 5 cm i dług: max 17 cm. Może ktoś z was wie z jakiego moto można dopasowac coś w podobie???? Głębokośc montażu to max 6cm. Lampa idzie między tłumik a zadupek i z tąd jej wymiary. Mam też boczki od kawasaki er6n ale się jeszcze zastanawiam nad tym czy zakładac to cuś. Road runner ma mi photoshopie zrobic kolor moto i wtedy wrzuce jakieś zdjęcia. Na zimę zostawiam elektrykę po raz drugi, będzie maxymalnie zredukowana wizualnie ;-)
Załatwiłem sobie przewody które mają 3,5,8,16 żył i takie będę puszczał żeby nie izolowac wszystkiego lub kombinowac jak razem złączyc kilka wiązek. Regulator już zamontowany na radiatorze z procka a pompa paliwa jest daleko w tyle za miejscem dla kierowcy( z braku miejsca). Ogólnie siedzi się wysoko i można to zredukowac amorem ale mi to nie przeszkadza. Ostatnio widziałem RC36/1 w orginale i muszę powiedziec że to stare moto ale ma to coś w sobie,mnie była pisana wersja łysa i żal mi trochę tych plastików ;-)
Wrzuce z czasem foty. Pozdro
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

Awatar użytkownika
elco
klepacz
klepacz
Posty: 911
Rejestracja: sob 07 mar 2009, 21:49
Imię: Tomek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Kontakt:

Post autor: elco » wt 24 lis 2009, 20:26

Robsonic mam nadzieje, ze na wiosne albo jeszcze nawet w tym sezonie zobacze Cie na tym cudzie na ulicach Walbrzycha. Byc moze kiedys calkiem przypadkowo znajde cie na strefie albo Makro :) ?
"Wystarczy by dobry człowiek nie robił nic a zło zatriumfuje" E.Burke.

Awatar użytkownika
robsonic
klepacz
klepacz
Posty: 823
Rejestracja: ndz 30 mar 2008, 06:51
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałbrzych city????
Kontakt:

Post autor: robsonic » wt 24 lis 2009, 22:50

Fakt całkiem przypadkiem :grin: kiedyś Cię widziałem jak śmigałeś z kolesiami, jeden chyba na starym GPZ i nie za bardzo miał to moto opanowane. Jechaliście od wrocka i wtedy puściłem przed Pszennem zjezdzając do krawędzi jezdni. Jak zobaczysz Daewooo tico z ciemnymi szybami z naklejkami bit burger i oczywiście patrz w lusterka..... zielony metalik, to podjedz żebym Cię zobaczył to pogadamy ;-) oczywiście jak dzasz radę dogonic trzy szalone cylindry :grin: :grin: :grin: :grin:
pozdro!!!!
fakju i fenkju... brzmi podobnie lecz za przejęzyczenie można dostać w ryja lub w mordkę :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości