Sakwy

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Neflajte
Posty: 12
Rejestracja: czw 26 lis 2020, 22:42
Model VFR: 800 fi
Imię: Krzysztof
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna

Sakwy

Post autor: Neflajte » śr 30 gru 2020, 22:58

Planuje zakup sakw np takich https://www.maxibike.pl/pl/sakwy-motocy ... tml/oxford i nasuwa się kilka pytań jak coś takiego się sprawuje ,potrzebny jest jakiś stelaż czy będzie przeszkadzał plecaczkowi i ogólnie wrażenia z użytkowania .

hekele64
Posty: 15
Rejestracja: ndz 11 mar 2018, 12:15
Model VFR: RC 46
Imię: Marcin
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czechowice Dziedzice

Re: Sakwy

Post autor: hekele64 » czw 31 gru 2020, 20:14

Mam sakwy komine z ALI express użyte raz na wakacje w Chorwacji. Pojemne ,bez stelaża trzymały się nieźle przy prędkości do 180. Bardzo fajne za niewielkie pieniadze . Nowe chyba ok 140zl. Nie dałbym 600zl za sakwy. Pomyslalbym już o stelażu i kufrach bocznych.

ernest55
bywalec
bywalec
Posty: 45
Rejestracja: sob 10 sty 2015, 09:43
Model VFR: RC46 '99
Imię: Ernest
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pawonków

Re: Sakwy

Post autor: ernest55 » czw 31 gru 2020, 21:40

Też mam sakwy, ale dorobiłem sobie stelaż ze względu na wygodę montażu do motocykla. Dodatkowym plusem stelaża jest to, że nie wyciera się lakier
no i czas zakładania.Jak sobie dobrze rozplanujesz jego położenie na motocyklu to plecaczkowi nie przeszkadza.

Awatar użytkownika
nierob
klepacz
klepacz
Posty: 535
Rejestracja: wt 30 sty 2007, 13:43
Model VFR: VFR750rc36II
Imię: nierob
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Przemków

Re: Sakwy

Post autor: nierob » pt 01 sty 2021, 22:24

stelaż pod sakwy najlepiej. jeśli jednak nie to plastiki okleić zwykłą folią przezroczystą (w papierniczym można kupić za kilka zł). tak robiłem na kilku moto (w tym vfr) - potem odkleić jak już niepotrzebna. w skuterku (SWT400) mam stelaż i usztywniane sakwy kappa. zakładane już kilkadziesiąt razy. dają radę.
trzask prask i po wszystkim.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości