Vfr800fi zmiana wydechu

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
szpen123
Posty: 17
Rejestracja: czw 17 sie 2017, 16:55
Model VFR: 800Fi
Imię: Norbert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Vfr800fi zmiana wydechu

Post autor: szpen123 » czw 15 lut 2018, 09:58

Siemanko , jakiś czas temu kupiłem wydeszek microna do vfr . Wydech siedział w vfr 800fi z 2000roku czyli tak jak u mnie i mam takie pytanie ostatnio wziąłem się za montowanie tego wydechu jednak nie chce wejść ponieważ między rurą wydechu łączącą kolektor jest taka obejma grafitowa i nie wiem czy można akcesoryjny wydech założyć bez tej obejmy grafitowej ponieważ nie wiem za co ona odpowiada i żeby motocykl nie łapał lewego powietrza . Dodam , że siedzi ona bardzo sztywno i trzeba było ja wybić . Czy założył ktoś z was wydech akcesoryjny bez tej obejmy ? Z góry dzięki za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
antek
pisarz
pisarz
Posty: 323
Rejestracja: pt 15 sie 2014, 23:18
Model VFR: RC 46 FI
Imię: Andrzej
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Vfr800fi zmiana wydechu

Post autor: antek » czw 15 lut 2018, 10:29

szpen123 pisze:Siemanko , jakiś czas temu kupiłem wydeszek microna do vfr . Wydech siedział w vfr 800fi z 2000roku czyli tak jak u mnie i mam takie pytanie ostatnio wziąłem się za montowanie tego wydechu jednak nie chce wejść ponieważ między rurą wydechu łączącą kolektor jest taka obejma grafitowa i nie wiem czy można akcesoryjny wydech założyć bez tej obejmy grafitowej ponieważ nie wiem za co ona odpowiada i żeby motocykl nie łapał lewego powietrza . Dodam , że siedzi ona bardzo sztywno i trzeba było ja wybić . Czy założył ktoś z was wydech akcesoryjny bez tej obejmy ? Z góry dzięki za odpowiedź :)
Jeśli dobrze rozumie to chodzi ci o uszczelkę na końcu kolektora ,akcesoryjny wydech ma mniejszą średnicę i zakładasz rura na rurę więc uszczelka do zerwania .

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Jazda na motocyklu to najlepsza rzecz, jaką można robić w ubraniu…

Awatar użytkownika
Miszak
pisarz
pisarz
Posty: 310
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:15
Model VFR: RC46 2001r
Imię: Łukasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kłanino, (kiedyś Świecie n.W.)

Re: Vfr800fi zmiana wydechu

Post autor: Miszak » pt 16 lut 2018, 07:10

Ja zakładałem ixila i uszczelka podeszła normalnie (oczywiście nowa , której brak na początku STUWA zaraz mi wytknął na Białej )
KISZCZAK
519 082 037

szpen123
Posty: 17
Rejestracja: czw 17 sie 2017, 16:55
Model VFR: 800Fi
Imię: Norbert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Vfr800fi zmiana wydechu

Post autor: szpen123 » pt 16 lut 2018, 15:51

Tak chodzi mi o tą uszczelkę na końcu kolektora . Więc zrobię tak jak mówisz uszczelkę zerwę i założę wydech . Miszczak nie rozumiem zdania ,którego napisałeś w nawiasie . Z góry dzięki za odpowiedź

Awatar użytkownika
Miszak
pisarz
pisarz
Posty: 310
Rejestracja: wt 12 mar 2013, 15:15
Model VFR: RC46 2001r
Imię: Łukasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kłanino, (kiedyś Świecie n.W.)

Re: Vfr800fi zmiana wydechu

Post autor: Miszak » ndz 18 lut 2018, 10:27

Musiałem zamówić nową uszczelkę, bo stara była nie do odratowania. Bez uszczelki wydech miał przedmuch .
KISZCZAK
519 082 037

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości