Oryginalne grzane manetki Hondy - nie grzeją

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
ffojtus
Posty: 15
Rejestracja: pn 08 lut 2016, 23:44
Imię: Wojciech
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna

Oryginalne grzane manetki Hondy - nie grzeją

Post autor: ffojtus » czw 19 maja 2016, 00:02

Czy miał ktoś do czynienia z oryginalnymi grzanymi manetkami od Hondy? Kod produktu / nr seryjny najprawdopodobniej: 08T50-EWA-800C

Obrazek
<zdjęcie podglądowe z ebay>

W czym problem? Mam je założone u siebie w vitku (były jak kupowałem motocykl) i zdają się nie działać. Po załączeniu zapłonu i później w czasie jazdy (niezależnie od wysokości obrotów) miga wolno dioda LO (powiedzmy raz na 3-5 sekund), a manetki nie grzeją. Na jakimś brytyjskim forum wyczytałem, że jest to chyba zabezpieczenie polegające na tym, że jeżeli sterownik manetek wyczuwa zbyt niskie napięcie, to chroni akumulator przed rozładowaniem i nie pozwoli na włączenie manetek. Napięcie i ładowanie zdaje się być prawidłowe, bo badałem temat przy okazji sprawdzania regulatora napięcia. Generalnie przycisk od manetek na nic nie reaguje (krótsze-dłuższe przytrzymywanie).

Jakieś pomysły o co może chodzić? Może pisać do Hondy? Patrząc po aukcjach na allegro i ebay'u i cenach tych manetek, to raczej wolałbym je jakoś naprawić niż podmieniać np. na Oxfordy :P :)

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Oryginalne grzane manetki Hondy - nie grzeją

Post autor: PETER » czw 19 maja 2016, 00:28

może połączenie z instalacją moto jest kiepskie
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości