Fotelik, oparcie, siedzonko dla dziecka

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
topol
teksciarz
teksciarz
Posty: 101
Rejestracja: wt 26 gru 2006, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot/Gdańsk
Kontakt:

Re: Fotelik, oparcie, siedzonko dla dziecka

Post autor: topol » sob 15 paź 2016, 11:06

ja z moim 5latkiem(prawie 6 bez miesiąca) wykręciłem trasę po kaszubach 150km w tym roku. Starałem się jechać tak żeby jednocześnie przestrzegać przepisów tych o 40km/h i nie powodować korków. Młody miał frajdę, trzymał się uchwytów od stelaża pod kufry, bo do Taty przecież nie będzie się publicznie przytulać (mogłaby go zobaczyć jakaś dziewczyna z przedszkola), tylko pod koniec był już chyba znudzony i trochę wariował. Wcześniej jak zrobiliśmy 60km po trójmieście i okolicach to nie zdążył się znudzić. Rok temu bał się jeszcze jak odpalałem silnik. Młodszy (3 latek) jak zobaczył jak brat jeździ to też chciał, ale z nim to tylko kółko po lesie albo parkingu, bo strach miałem na drogę wyjeżdżać, żeby się nie puścił. Jak będzie pogoda to zabieram go na mikołaje w tym roku.

zgredo
Posty: 1
Rejestracja: śr 19 paź 2016, 12:26
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna

Re: Fotelik, oparcie, siedzonko dla dziecka

Post autor: zgredo » śr 19 paź 2016, 12:47

zgadzam się, ok 7-8 lat będzie w porządku

Awatar użytkownika
rammir
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 50
Rejestracja: śr 03 gru 2014, 09:04
Imię: Adam
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rydułtowy

Re: Fotelik, oparcie, siedzonko dla dziecka

Post autor: rammir » pt 02 gru 2016, 10:36

Hej dawno tu nie zaglądałem wiesz piszę ze sporym opóźnieniem. Sorki.. Jeżeli chodzi o wiek to na mój gust 7-8 maks 9 lat to będzie górna granica jazdy w tym foteliku, bo jak napisałem we wcześniejszym poście może być problem żeby dzieciak wsadził tyłek. Mój syn jest raczej z gatunku szczuplaków i jak jeździliśmy to był tak w sam raz (wiek 7lat) zobaczymy w przyszłym sezonie. Na pewno dam znać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości