RC36 Projekt

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » pn 11 maja 2015, 03:18

http://olx.pl/oferta/honda-vfr750-CID5-IDa1kuF.html

Tak patrze, że chyba niektorzy są bardziej pokreceni niz ja :D patrzcie cene! Moja wiszaca za 5k to pikuś hehe

Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Re: RC36 Projekt

Post autor: Samson1983 » pn 11 maja 2015, 16:07

Wiesz nic nie mówiąc ale za te 7300zł znajdzie się chętny, projekt jest kompletny, skończony i raczej bez braków, więc nowy właściciel kupuje motka gotowego do jazdy, ewentualnie tylko wsadzi jakiś fikuśny wydech
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

Awatar użytkownika
Philip169K
teksciarz
teksciarz
Posty: 133
Rejestracja: ndz 03 sie 2014, 18:05
Imię: Filip
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnów i okolice.

Re: RC36 Projekt

Post autor: Philip169K » pn 11 maja 2015, 16:10

Zdjęcie tak zrobione i wygląda jakby lagi były długie jak u choppera :P blee :D
Motór jest, Motór był i Motór będzie! LWG!

Tłumik Doma Racing

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » pn 11 maja 2015, 22:00

Samson1983 pisze:Wiesz nic nie mówiąc ale za te 7300zł znajdzie się chętny, projekt jest kompletny, skończony i raczej bez braków, więc nowy właściciel kupuje motka gotowego do jazdy, ewentualnie tylko wsadzi jakiś fikuśny wydech
gotowy projekt, ale ten projekt jest ku***sko brzydki :D zadupek zmieniony, a oryginalne boczki lekko przemodelowane ktoś zastosował. Lampa ni wygląda ni świeci, wydech fabryka, półka z powodu szerokiej kiery zamontowana na samej górze lag co zmienia geometrie moto. Z przodu robi się tapczan i pozycja jak na chopperze :P Oczywiście masz racje projekt chyba kompletny i gotowy do jazdy, ale mimo wszystko zobacz, że stał ten z fejkowaną rurową ramą ostatnio za 8tyś dość długo, to jakby porównać tego za 7300 do tamtego to kosmos. O moim pewnie mówią podobnie, ale może się ktoś znajdzie zainteresowany. Mój projekt jest do ogarnięcia, ma potencjał tylko trzeba podłubać troche, a szczerze mówiąc ja już nie mam gdzie dłubać i za co dłubać. Się waham czy by przynajmniej jak ogarne jakąś kase to kupic drugą instalacje i powoli sobie ją przerabiać pod moto i potem sobie tylko założyć na gotowe.

Awatar użytkownika
Philip169K
teksciarz
teksciarz
Posty: 133
Rejestracja: ndz 03 sie 2014, 18:05
Imię: Filip
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnów i okolice.

Re: RC36 Projekt

Post autor: Philip169K » wt 12 maja 2015, 07:29

Krotki wydech, półka kierownicy niżej, lampa nie jak od chińskiego ROMETA, usunąć to trzymanie tablicy. Moze by to jako tako wyglądało. Ale to jest przepaść miedzy twoim Dzi-es :D
Motór jest, Motór był i Motór będzie! LWG!

Tłumik Doma Racing

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » wt 12 maja 2015, 18:37

Kur... Łożysko główki ramy mam do wymiany :P ile to kosztuje w serwisie? Ze 200?

Awatar użytkownika
Philip169K
teksciarz
teksciarz
Posty: 133
Rejestracja: ndz 03 sie 2014, 18:05
Imię: Filip
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tarnów i okolice.

Re: RC36 Projekt

Post autor: Philip169K » wt 12 maja 2015, 18:58

trzeb było więcej wheelie robić :D wytłukło się :D na necie widziałem jakieś 120zl :)
Motór jest, Motór był i Motór będzie! LWG!

Tłumik Doma Racing

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: RC36 Projekt

Post autor: Arnold » wt 12 maja 2015, 22:40

Jak pasuje od fistaszka to opcham Ci nowe JMT za 75 polskich nowych złotych. :P
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » śr 13 maja 2015, 15:09

Nie nie, znaczy tak myśle ze mam do roboty łożysko, chyba ze coś spier.. chodzi o to, że chyba źle półke założyłem, nie dociągnąłem jej do końca, i chwile pojeździłem i mysle rozbiore, rozebralem zdjąłem półke, ale cos mnie podkusiło, żeby zajrzeć głębiej, odkręciłem te nakrętki z taką kopułką i tam była taka czarna osłonka którą zdjąłem :D i zaraz mi wywaliło góra górne łożysko i przód odjechał pare cm, ogólnie tjb wymontował cały przód z ramy. a, że byłem z kumplem to złapałem szybko moto za rame zeby mi nic nie pokrzywiło z przodu (dobrze ze na centralce jeszcze stało to chociaz prosto i nie bylo takie ciężkie. Dałem kumplowi niech trzyma i polecialem po podnosnik, podniosłem moto, skleilismy klamke hebla zeby przód nie odjeżdzał no i podnieśliśmy cały przód, wcisnelismy jak trzeba, łożysko górne weszło , wszystko niby prosto, potem ta czarna osłonka, nakrętki z kopułką,półka i nakrętka centralna. Ogólnie niby dokręciliśmy te nakrętki z kopułka ile się dało ,ale albo za mało, albo faktycznie łożysko już jest do wyje... albo coś źle poskładaliśmy. Nigdy wcześniej tego nie rozbierałem i nie składałem, w ogóle w pierwszej chwili już myslałem, że po ptokach i mi zaraz pognie lagi/sztyce etc i w ogóle, że tego nie poskładam. Wcześniej przy hamowaniu był taki efekt jakby coś tłukło tjb dobijało cos, teraz juz tego nie ma (podejrzewam ze wtedy półka była z 1-2mm niedobita do konca albo te nakretki przy lozysku za słabo dociągnięte. Teraz za to jak się podniesie przód to jest luz przód-tył więc albo łożysko do roboty,albo rozebrac i poskładać na nowo powoli jak trzeba. Od wczoraj (wczoraj to odwaliłem :D) nie jeżdze moto tylko przeprowadziłem do garażu i stoi aż wymysle co dalej.

A co do projektu to odzyskałem motywacje do dłubania go dalej. PS. ścigałem się troszke z 636 i wcale VFR'a nie odpada jakos tragicznie. Dopiero przy 200 hehe

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » pt 15 maja 2015, 00:16

chyba ogarnąłem już temat... zobacze na dniach jeszcze co i jak. W każdym razie zaczynam ogarniać fundusze powoli na zdłubanie wydechu,stelarza i tego cholernego plastiku zadupka. Mogłem juz kupic od ducati komplet to prędzej bym chyba znalazł "cały" zadupek nierozwalony. A tak 100zł za plastik w dobrym stanie rarytas. Niby nie drogo ale chwilowo nawet tyle nie mam hehe a jeszcze malowanie. Malowanie to będzie kosa zobaczycie. Tylko mnie kolega od projekt Vader zatłucze haha

Awatar użytkownika
LudwigVan
teksciarz
teksciarz
Posty: 184
Rejestracja: pn 17 cze 2013, 11:47
Imię: Piotr
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mikołów

Re: RC36 Projekt

Post autor: LudwigVan » śr 20 maja 2015, 09:32

Dzi-es, nawet jak zrobisz w klimacie The KellyFamily to nic mi do tego. Sam zrobiłem czyste xero od jakiegoś Hamburgera, co się martwisz. Ma się podobać Tobie, a jak już nie podobać to chociaż dawać satysfakcję.
HEHEHEHE, tak mi się teraz wyobraził VADER w klimacie My little Pony od mojej córki. HAHAHA, taki różowo fioletowy, ze złotym rogiem na szybie i z mnóstwem pluszu na owiewkach, pdświetlony ledem na różowo, różowe postojówki.... Do tego ja, w kasku SUOMY, w malowaniu Flower i w mega ciasnym, różowym kombiaku. Miazga.
Chyba właśnie złapałem nową inspirację na streeta. Córcia będzie w niebo wzięta!
- hmm, mówi Pan że nie był malowany, to dlaczego czacha ma inny odcień?
- Panie, widzisz pan te przetłoczenia i zagięcia? To metalik jest, to dla tego. Światło załamuje.
Pan spojrzy na Allegro, wszystkie tak mają...

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » śr 20 maja 2015, 11:44

Albo transformers a kombinezon we wzór Power Rangers :D

Nie zapomnij zordona gdzies umieścic.

Awatar użytkownika
orzeł
pisarz
pisarz
Posty: 304
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 01:57
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: RC36 Projekt

Post autor: orzeł » sob 06 cze 2015, 04:11

brak czasu :( elektryka w palcu. korzystalem z instrukcji Hondy. Wczesniej byly tam patenty na krotko i inne zdjecia z zycia wziete. znam na pamiec kolory kabli itp. to byla misja teraz juz jak w motorze. co dzien po godzinie. ale zrobie.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
motoride: :yeah JAKA NAZWA TAKA JAZDA :D

Awatar użytkownika
orzeł
pisarz
pisarz
Posty: 304
Rejestracja: pn 23 mar 2015, 01:57
Imię: Paweł
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: RC36 Projekt

Post autor: orzeł » sob 06 cze 2015, 04:20

Dasz rade. trzymam kc.pozdr.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
motoride: :yeah JAKA NAZWA TAKA JAZDA :D

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: RC36 Projekt

Post autor: dzi-es » sob 06 cze 2015, 12:54

ja zegarów sie pozbyłem więc odpada kostka lub dwie. na tą chwile wszystko stoi bez zmian. Chwilowy brak motywacji, kasy i miejsca do dłubania. W planach kupno drugiego moto do jazdy a to bedzie do dłubania i chyba wróce na kierunek bardziej cafe racer.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości