Chowana tablica rejestracyjna

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
ADHD VFR
pisarz
pisarz
Posty: 409
Rejestracja: ndz 06 kwie 2014, 20:11
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin

Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: ADHD VFR » śr 02 lip 2014, 20:43

Witam tak jak w temacie co myślicie o tym patencie przeszło by w VFR czy raczej nie da rady tego zamontować ponieważ nie ma jak ?? A może ktoś posiada taki bajer i wypowiedział by się na ten temat bo według mnie to nie tylko fajny bajer a także przydatna sprawa co o tym myślicie?

Przykładowy filmik tego bajeru ale pewnie wielu z was już to widziało albo słyszało :D

https://www.youtube.com/watch?v=AJ8F45xkNEI
:moto :killer

Awatar użytkownika
emils
pisarz
pisarz
Posty: 400
Rejestracja: śr 01 cze 2011, 12:20
Imię: Emil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: emils » śr 02 lip 2014, 21:01

wszystko spoko, tylko jak pojedziesz motocyklem na zachód i złapiesz kontrole (na której pewnie sie dopatrzą tego) to spokojnie możesz wracać busem, a i u nas zwracają na to uwage i potrafią zabrać dowód (tylko u nas nie ma takich kar jak na zachodzie)
"Bóg stworzył Hondę, bo wie co dobre. A inne motocykle? Bo ma poczucie humoru!"

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
ADHD VFR
pisarz
pisarz
Posty: 409
Rejestracja: ndz 06 kwie 2014, 20:11
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: ADHD VFR » śr 02 lip 2014, 21:06

emils pisze:wszystko spoko, tylko jak pojedziesz motocyklem na zachód i złapiesz kontrole (na której pewnie sie dopatrzą tego) to spokojnie możesz wracać busem, a i u nas zwracają na to uwage i potrafią zabrać dowód (tylko u nas nie ma takich kar jak na zachodzie)
Z zachodem okey mogę przyznać Ci racje tam faktycznie kary są wysokie itp. Ale w Polsce coś nie chce mi się wierzyć żeby sprawdzali do czego służy ten włącznik.A i tak prawdopodobnie musi być kluczyk przekręcony a jak Cie zatrzymają do zwykłej kontroli to masz zgaszony motocykl
:moto :killer

kuba2705
teksciarz
teksciarz
Posty: 129
Rejestracja: śr 26 wrz 2012, 19:49
Imię: Jakub
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: kuba2705 » śr 02 lip 2014, 21:37

Kumpel to ma w TDM jemu się podnosi do gory tablica, w VfR tez jest to do zrobienia

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: Vermilion » śr 02 lip 2014, 21:37

Miałem w RC36I chowaną tablicę rej. na przycisk przy zegarach. Całość działała na siłowniku z centralki samochodowej. Niestety powyżej pewnej prędkości jeden siłownik nie miał już siły tego złożyć :) Kumpel w F4 ma to na 2 siłownikach i wszystko działa dżi :) Uciekać przed policją nie polecam, ale używałem tego jak widziałem przed sobą fotoradar, który wali zdjęcia od tyłu i zdawało egzamin.
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
Robertos
pisarz
pisarz
Posty: 223
Rejestracja: sob 29 mar 2014, 22:05
Imię: Robert
województwo: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: Robertos » śr 02 lip 2014, 21:49

już niedługo od tyłu będzie można zapodać tylko w kakao a zdjęcia nie będą robione
FZ6S->VFR800 V-tec ABS "06->brak

Awatar użytkownika
emils
pisarz
pisarz
Posty: 400
Rejestracja: śr 01 cze 2011, 12:20
Imię: Emil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: emils » śr 02 lip 2014, 21:59

ADHD VFR pisze:
emils pisze:wszystko spoko, tylko jak pojedziesz motocyklem na zachód i złapiesz kontrole (na której pewnie sie dopatrzą tego) to spokojnie możesz wracać busem, a i u nas zwracają na to uwage i potrafią zabrać dowód (tylko u nas nie ma takich kar jak na zachodzie)
Z zachodem okey mogę przyznać Ci racje tam faktycznie kary są wysokie itp. Ale w Polsce coś nie chce mi się wierzyć żeby sprawdzali do czego służy ten włącznik.A i tak prawdopodobnie musi być kluczyk przekręcony a jak Cie zatrzymają do zwykłej kontroli to masz zgaszony motocykl

Ja póki co miałem dwie kontrole i na każdej sprawdzali dokładnie okolice tablicy, więc nie chcę sobie robić kłopotów. Poza tym jak po schowaniu zobaczą to psy jadące za Tobą np w nieoznakowanym to dowód zabiorą od razu.
"Bóg stworzył Hondę, bo wie co dobre. A inne motocykle? Bo ma poczucie humoru!"

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Awatar użytkownika
ADHD VFR
pisarz
pisarz
Posty: 409
Rejestracja: ndz 06 kwie 2014, 20:11
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: ADHD VFR » śr 02 lip 2014, 22:06

emils pisze:Ja póki co miałem dwie kontrole i na każdej sprawdzali dokładnie okolice tablicy, więc nie chcę sobie robić kłopotów. Poza tym jak po schowaniu zobaczą to psy jadące za Tobą np w nieoznakowanym to dowód zabiorą od razu.
Nie takie rzeczy się robiło :P Vermilion masz gdzieś zdjęcia jak to wyglądało i powiedz mi sam to wszystko robiłeś :?: (jeśli masz zdj to podrzuć na PW
:moto :killer

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: Vermilion » śr 02 lip 2014, 22:16

Zdjęcia kiedyś miałem, ale było to parę ładnych lat temu i zaginęły :) Mogę przy okazji jak z kumplem na F4 będę się widział u niego zdjęcia porobić. On z tym kupił motocykl, a ja montowałem sam, ale gotowca :) kupiłem to chyba gdzieś na allegro jak dobrze pamiętam od jakiegoś garażowego mechanika - amatora za 50zł :)
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: Bury » śr 02 lip 2014, 22:21

a ja zrobiłem to... troche smaru do łańcucha + piasek cały zeszły sezon przelatany VFR i teraz 2 sezon latam i nic a jak cos to 50 za brudną tablice. lata nas sporo i raz był przypadek ze policmajster kazał wyczyscic blache ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
ADHD VFR
pisarz
pisarz
Posty: 409
Rejestracja: ndz 06 kwie 2014, 20:11
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: ADHD VFR » śr 02 lip 2014, 22:28

bury75tcz pisze:a ja zrobiłem to... troche smaru do łańcucha + piasek cały zeszły sezon przelatany VFR i teraz 2 sezon latam i nic a jak cos to 50 za brudną tablice. lata nas sporo i raz był przypadek ze policmajster kazał wyczyscic blache ;)
Podziwiam za kreatywność ale widzisz ja lubie mieć czysty sprzęt nawet tablice :biggrin
:moto :killer

Awatar użytkownika
damianj
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 74
Rejestracja: ndz 28 lis 2010, 20:05
Imię: Damian
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: damianj » czw 03 lip 2014, 00:54

Patent chowanej tablicy uważam za naprawdę dobry, aczkolwiek w przypadku VFR wg mnie jest za dużo kombinowania ( plastikowy błotnik ). Zawsze można zdjąć tablicę, trzymać ją pod siedzeniem, a przy ewentualnej kontroli tłumaczyć się, że odpadła na poprzednim skrzyżowaniu i zamontujesz jak wrócisz do domu ;)

Awatar użytkownika
ADHD VFR
pisarz
pisarz
Posty: 409
Rejestracja: ndz 06 kwie 2014, 20:11
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: ADHD VFR » czw 03 lip 2014, 01:14

damianj pisze:Patent chowanej tablicy uważam za naprawdę dobry, aczkolwiek w przypadku VFR wg mnie jest za dużo kombinowania ( plastikowy błotnik ). Zawsze można zdjąć tablicę, trzymać ją pod siedzeniem, a przy ewentualnej kontroli tłumaczyć się, że odpadła na poprzednim skrzyżowaniu i zamontujesz jak wrócisz do domu ;)
Wszystko zależy także na jakiego policjanta trafisz. I powiedzmy ze raz Cie upomni spisze sobie Ciebie trafisz na niego drugi raz i już lipa znowu ta sama wymówka?? Głupio nie myslisz bo faktycznie jakieś wyjście to jest, ale nie na dłuższa metę. :)
:moto :killer

Awatar użytkownika
slimak
klepacz
klepacz
Posty: 1135
Rejestracja: pn 05 sty 2009, 19:25
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: ROBUŃ okolice Kołobrzegu

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: slimak » czw 10 lip 2014, 11:27

miałem założoną w fI na błotniku otwierała sie w dół faktycznie trzeba 2 siłowniki jeden nie dawał rady i po zamknięciu potrafiła sie otworzyć trzeba było dołożtć jeden magnes ale w tym roku jeden siłownik przestał działać więc poprostu ściągnełem to
ZKL

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: Chowana tablica rejestracyjna

Post autor: PETER » czw 10 lip 2014, 13:29

"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 47 gości