gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Post autor: belkot » wt 01 kwie 2014, 12:59

A ja tak sie zastanawiam po co sie wpierniczac w wielkie gniazdo zapalniczki i duzy zasilacz jak praktycznie wszystkie urzadzenia pracuja juz na USB. Ja sobie kupie gniazdo usb do instalacji 12V i umieszcze gdzies pod owiewka. Poniewaz jest male to pewnie da sie prosto ukryc i zamontowac

Awatar użytkownika
brylek22
klepacz
klepacz
Posty: 551
Rejestracja: pt 31 gru 2010, 20:28
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: WBR/TSA/było kiedyś LU

Re: gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Post autor: brylek22 » wt 01 kwie 2014, 13:05

Gniazdo zapalniczki z blaszka montażowa kupiłem na allegro, resztę czyli pręt z przyspawanymi blaszkami do przykrecenia musiałem sobie dorobić

Awatar użytkownika
Biker
pisarz
pisarz
Posty: 266
Rejestracja: czw 30 sie 2012, 20:24
Imię: Paweł
województwo: lubuskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żagań

Re: gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Post autor: Biker » wt 01 kwie 2014, 15:29

Mam takie cóś jak autor tematu (koszt 15 zł),zamontowałem pod siedzeniem prądy puszczając przez bezpiecznik i włącznik oczywiście po zapłonie.
Very Funny Ride
Cztery koła poruszają ciało ,2 koła duszę......

luktoy
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: sob 13 lut 2010, 10:44
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Post autor: luktoy » śr 02 kwie 2014, 16:50

Ja mam gniazdo zapalniczki zamontowane pod kanapą. DO gniazda wetknięta jest ładowarka samochodowa ze stosunkowo długim, elastycznym (zwiniętym w "sprężynkę") kablem, który poprowadzony jest obok baku na kierownicę. Tym sposobem nie montuję dodatkowego badziewia w strefie zegarów a kabelek do ładowania tel tudzież nawigacji jest zawsze pod ręką. Jako uchwyt do telefonu stosuję zwykły samochodowy na przyssawkę, który montuję na wewnętrznej stronie szybki. Przelatałem tak cały zeszły sezon, łącznie z alpejskimi winklami, autostradami czy innym tam Jeziorem Garda. Nigdy nic się nie odkleiło, odpadło czy urwało.

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Post autor: kubatron2 » śr 02 kwie 2014, 17:06

luktoy pisze:Ja mam gniazdo zapalniczki zamontowane pod kanapą. DO gniazda wetknięta jest ładowarka samochodowa ze stosunkowo długim, elastycznym (zwiniętym w "sprężynkę") kablem, który poprowadzony jest obok baku na kierownicę. Tym sposobem nie montuję dodatkowego badziewia w strefie zegarów a kabelek do ładowania tel tudzież nawigacji jest zawsze pod ręką. Jako uchwyt do telefonu stosuję zwykły samochodowy na przyssawkę, który montuję na wewnętrznej stronie szybki. Przelatałem tak cały zeszły sezon, łącznie z alpejskimi winklami, autostradami czy innym tam Jeziorem Garda. Nigdy nic się nie odkleiło, odpadło czy urwało.
daj foty tej nawi na przyssawce

luktoy
bywalec
bywalec
Posty: 23
Rejestracja: sob 13 lut 2010, 10:44
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Re: gniazdo zapalniczki tańsza alternatywa

Post autor: luktoy » śr 02 kwie 2014, 18:25

Aktualnie moto stoi w serwisie na regulacji zaworów. Jak wróci, to zrobie fotkę i wrzucę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości