regulowane podnozki...

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: regulowane podnozki...

Post autor: Vermilion » wt 05 maja 2015, 21:41

Przy ustawieniu dźwigni w dół kołki montażowe tego regulowanego elementu działają głównie na rozciąganie. Ciekawi mnie czy jak ustawię dźwignię do góry i do tyłu (po skosie) i kołki montażowe (które w wersji chińskiej z tego co widziałem są tylko dwa) będą przede wszystkim ścinane to jak wypadnie ich wytrzymałość.

PS. Wszyscy zamawialiście je z Ebay z zagranicy? Nie idzie ich gdzieś w PL kupić? :) A może ktoś chce je sprzedać?
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: regulowane podnozki...

Post autor: Arnold » wt 05 maja 2015, 21:45

Jak masz problem z ogarnięciem ebaya z zagranicy to daj linka co Cię interesuję to pomogę. Szukaj po Niemcach bo mój ojciec tam pracuje. ;) Aha i nie szukaj na polskim ebayu gratów w innych krajach tylko na konkretnych zagranicznych ebayach bo oferta się bardzo mocno rożni na dany kraj.
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Re: regulowane podnozki...

Post autor: Vermilion » wt 05 maja 2015, 22:13

W niemieckim Ebay znalazłem tylko te same LSL'y, które wrzucałem wcześniej po 500zł :)
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości