Diody w owiewkach bocznych

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Diody w owiewkach bocznych

Post autor: UxY » pt 18 lis 2005, 00:05

Pytanko takie do was panowie, przez zimemoze sobie zrobie diody w owiewkach bocznych koloru niebieskiego (mam niebieskie felgi i kilka element?w wiec nie powinno wygladac zbyt wiesniacko:P) jaki? pomys?? System? wiem ze Yarson cos takiego mia? :D


Pozdro 750 ;]

Awatar użytkownika
AGENTII
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: wt 15 lis 2005, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: AGENTII » ndz 20 lis 2005, 22:43

nie widzia?em jeszcze tego na motocyklu, widzia?em za to niebieski neon pod spodem. naprawde dziarko to wygl?da, a jak na gume stajesz to ci o?wietla droge... hehehe :D
MANIEK OLSZTYN
www.extreme.olsztyn.pl

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 20 lis 2005, 22:51

hehe w sumie niebieski neon tez by sie komponowa? (mam niebieskie felgi z polerowanymi brzegami :>) hymm pomysle :P ale jak to zrobic od strony elektrycznej :) Nawet nie wiem jakie napiecie ma akumulator w VFR :)

Awatar użytkownika
AGENTII
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: wt 15 lis 2005, 22:43
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: AGENTII » ndz 20 lis 2005, 22:56

powiem ci ?e oddzielny w??cznik napewno trzeba da?... je?li chodzi o ?adowanie w vfr to s?ysza?em ?e bywa zawodne(grzeje sie chyba regulator napiecia) ale neon raz na jaki? czas nie powinien krzywdy zrobi?...

[ Dodano: 2005-11-20, 22:58 ]
wejd? sobie na stronke http://republika.pl/vfr750f/ w podstronie gara? kole? opisuje jak rozwi?za? problem ?adowania, on ci napewno odpowie na to pytanko. :lol:
MANIEK OLSZTYN
www.extreme.olsztyn.pl

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 20 lis 2005, 23:00

a tak grzeje sie :) Ale ja juz mam zminienoe jego miejsce (niestety panowie z Hondy dali go za tylnimi cylindrami i nie do?? ze sam sie grza? to jeszcze mu z cylindr?w lecia?o :P) no i mam regulator od CBR 600F z 2004 roku a on jest troche wiekszy :) mysle ze jak bedzie sie grza? to jeszcze za?oe na niego cooler od procka i bedzie dobrze ;]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości