Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Wymyśiłeś coś fajnego do Swojej VFR? To możesz się podzielić.
wik1717
Posty: 13
Rejestracja: pn 08 cze 2015, 10:38
Imię: Piotr
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Post autor: wik1717 » śr 19 sie 2015, 19:21

Doktor google bardzo lubi swoje dzieci i są filmiki itp jak to zrobić tylko szukajmy po angielsku "remove sight glass" itp Ja dzięki pomocy kolegi śliniak290 podpytałem Petera i już wiem że jest to szybka na wcisk czyli trzeba wypchać od tyłu. Nie daje mi jedna rzecz tylko spokoju dlaczego nikt nie sprzedaje zamienników takich wzierników w Polsce. Niby to tylko malutka szybka ale jak pęknie to już du... Ale znalazłem gościa w stanach http://runningquig.com/sight-glass-replacement/ czy któryś kolega spotkał się z czymś takim w Polsce?

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Post autor: dzi-es » sob 22 sie 2015, 15:06

jak pęknie to kupisz używany zbiorniczek i spróbujesz znowu :D

z900
bywalec
bywalec
Posty: 25
Rejestracja: ndz 08 mar 2009, 12:09
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: szczecin

Re: Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Post autor: z900 » sob 22 sie 2015, 22:39

hej

dzi-es robiles testy drogowe juz?
jak ten zestaw sie sprawuje?Zakladam ze kupiles to z linka z ebaya

pozdro

G

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Post autor: dzi-es » pt 28 sie 2015, 01:00

moge powiedzieć jedno - g*wno :D Klamki przeskakują na regulacji, pompka sprzęgła lekko nie wyrabia bo sprzegło jest dość miękkie w porównaniu do oryginału. Założyłem znowu ori to sie zdziwiłem "jak ja to wczesniej wciskałem jak to taki kamień" :D także nie polecam kupować tego badziewia. Przekonałem się znowu do oryginału.

wik1717
Posty: 13
Rejestracja: pn 08 cze 2015, 10:38
Imię: Piotr
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Post autor: wik1717 » pt 28 sie 2015, 09:15

Dobrze że napisałeś bo dwa dni temu dzwoniłem do kumpla w UK żeby mi się rozejrzał za tymi klamkami uff. Była by niespodzianka.

Awatar użytkownika
dzi-es
pisarz
pisarz
Posty: 353
Rejestracja: wt 10 wrz 2013, 16:26
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Zbiorczniczki na płyn hamulcowy RC36I

Post autor: dzi-es » pn 31 sie 2015, 15:36

jak zamawiasz same klamki z UK bez pomp hamulca i sprzęgła to jeszcze dają rade. Ale jak juz zestaw to nie dają rady. Pompy nie wyrabiają w 100% a klamka przeskakuje po regulacji bo ma za płytkie wcięcia na stopniowanie. Polecam wszystkim POZOSTANIE PRZY ORYGINALE. A jak macie za dużo kasy to profilaktycznie zmieńcie coś innego - klocki,płyny nie wiem.. w każdym razie ja juz sie wyleczyłem z takich kolorowych gadżetów jak klamki z chin :D jeśli klamki to sportowe porządne za 300-500zł ale nie widze sensu do vfr.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości