Prąd

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Prąd

Post autor: Lucek » śr 02 sie 2006, 09:31

witam,ja mam problem taki:
a mianowicie, od kilku dni mam problem najstraszniejszy dla mnie bo zawesze sie go obawialem czyli z pradem. otoz w czasie jazdy deska cala i swiatla przod i tyl zadzynaja migac, raz jasniej raz ciemniej.mierzylem wszystko i nikt nie chce zdecydowanie stwierdzic ze to regulator. moze masa moze alternator tak mowia.wiec....: POMOCY czy kiedys komus padl??jakie byly objawy przed tym? jak sie upenic?mierzylem i prad na baterii i na kostce przy regulatorze.moj nr 601386225 Łukasz gg-7367549 moge oddzwonic po SMS
dzieki i pozdrwiam,LukeVFR
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
zbyl
pisarz
pisarz
Posty: 456
Rejestracja: wt 29 lis 2005, 12:45
Imię: Zbyszek
województwo: świętokrzyskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kielce

Post autor: zbyl » śr 02 sie 2006, 14:31

regulator jak pada moze miec rozne objawy:
1. pada totalnie brak ladowania
2. laduje do pewnych obrotow a potem puszcza caly prad na aku
3. dziala do pewnych obr. a potem przestaje.

i pewnie jeszcze jakies moga byc..

zbyl

LukeVFR

prąd

Post autor: LukeVFR » śr 02 sie 2006, 14:46

wybieram opcje druga :) wlasnie tak sie dzieje. normalnie jest ok 14V a jak podkrece do 5000rpm to skacze czasem nawet na 18-19V i wtedy cala deska i swiatla swieca jak choinka... slabna i znowu jasniej i slabna i znowu. a na tych trzech takich samych kabelkach co wychodza z reg powinno byc takie same napiecie chyba ok 4V a jest w pizdu wszedzie inne od 5 do 1 z czyms nawet a przy wkreceniu na wyzsze obr od 7 do 3 :/ regulator juz zamowilem i czekam na paczke.
pzdr,dzieki

heh.. a dopiero co zalozylem radiatorek i wentylator... widocznie ciut za pozno... :(

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości