blokada silnika??????????

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

blokada silnika??????????

Post autor: kiki » pn 29 maja 2006, 17:52

Sprawa wyglada tak :)- mam pod siedzeniem taki prze??czniczek :)- taki zwyczajny 0-1. Z tym jak prze??cznik jest na 0 to moto kreci sie ledwo do 7 tys rpm i wog?le nie ciagnie - taki mu? jak cholera :mrgreen: a wystarczy jak prze??czniczek powedruje na pozycje 1 to juz robi sie orgia KM, Nm, km/hi cholera wie czego jeszcze :). Domyslam sie, iz jest to jakas blokada na module, z tym, iz coraz cz?sciej nachodz? mnie mysli czy aby to nie jest szkodliwe dla tegoz modu?u. Jakos nie widzi mi sie go za jakis czas go zmieniac na nowy :). Czy mo?e spotka? sie kto? z takim cudactwem :)????

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » pn 29 maja 2006, 21:08

By? mo?e jest to niemiecki patent, kt?ry mia? na celu dostosowanie motocykla do r??nych kategorii praw jazdy. My?l?, ?e odbywa si? to bez szkody dla silnika i modu?u.

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » pn 29 maja 2006, 23:53

Spotka?em sie z takim czym? ... nie wiem czy w?a?nie nie w Twoim sprz?cie u poprzedniego w?a?ciciela. Uzgodnili?my prost? wersj? - w??cz mocniejsze "nastawy" i po problemie.

Pawel
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
kiki
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2502
Rejestracja: pt 13 sty 2006, 12:53
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Węgrów
Kontakt:

Post autor: kiki » wt 30 maja 2006, 13:38

Pawel pisze:Spotka?em sie z takim czym? ... nie wiem czy w?a?nie nie w Twoim sprz?cie u poprzedniego w?a?ciciela. Uzgodnili?my prost? wersj? - w??cz mocniejsze "nastawy" i po problemie.

Pawel
Zgadza sie - Dominik m?wi? ?e pr?bowali?cie to razem rozgry?? :). A nastawy mam ca?y czas na 100% :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości