alarm dwudrozny

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
michalf84
Posty: 18
Rejestracja: czw 22 lis 2007, 23:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock

alarm dwudrozny

Post autor: michalf84 » ndz 13 sty 2008, 22:09

jak w temacie wkrotce kupuje vrke i chailbym do niej zakupic dwudrozny alarm ( czyli komunikujacy sie w 2 strony) niestety na polskich stronach nie znalazlem zadnych ciekawych ofert czy zna ktos z was strne gdzie w polsce mozna zamowic te alarmy

daje przykladowy super alarmu ktory tak naprawde mnie interesuje ale nie pogardze innym porzadnym produktem
alarm skorpio
http://www.scorpioalarms.com/

na polskich stronach znalazlem cos takiego http://www.remotronix.com/?id=2&kat=15&prod=25# ale nie wyglada to zbyt solidnie,
staralem sie znalezc jakies testy ale internet swieci pustka...

cichy
pisarz
pisarz
Posty: 206
Rejestracja: czw 27 gru 2007, 16:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Post autor: cichy » pn 14 sty 2008, 00:29

Jesli można to podłącze się pod temat, tylko że ja szukam porostu b.dobrego alarmu, bez zbędnych funkcji.....

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » pn 14 sty 2008, 07:18

to chyba nie ma wygladać a dzialac drogi kolego jesli szukasz pozadnego alarmu z powiadomieniem na pilota to idz do firmy ktora sie tym zajmuje....a co do bardzo dobrego alarmu bez zbednych funkcji

http://allegro.pl/item295667648_alarm_m ... d_ss_.html

nie znajdziesz alarmu bez zbednych funkcji tj np odpalanie z pilota ale gdy juz zakuipisz taki alarm to wystarczy odciąc kabelki odpowiadajace za dzialanie tych funkcji i po problemie..u mnie wszystko ladnie dziala ....no i zwroccie uwage na jak najmniejsza CENTRALKE alarmu bo w niektorych motocyklach ciezko ją gdziekolwiek ulokować

Awatar użytkownika
michalf84
Posty: 18
Rejestracja: czw 22 lis 2007, 23:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock

Post autor: michalf84 » pn 14 sty 2008, 19:59

a od kiedy to zbedna funkcja jest powiadomienie typu pager ze ktos ci sie dobiera do moto?
..co do alarmu nie chodiz o wyglad kazdy to pare kabelkow i glosnik ale o to ze nie znalazlem zadnej firmy w polsce ktora by mnie do siebie przekonala i wydawalaby sie godna zaufania ...nie znalazlme zadnej poarzadnej strony firmy co produkuje alarmy ani zadnych testow alarmow, a to co znalazlem wyglada jak domowe samoroby...
aha mowisz ze jak szukam ...to idz do firmy no i ja wlansie pytam sie w tym poscie o ta firme na rany chrystusa czytanie ze zrozumieniem pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » wt 15 sty 2008, 08:24

ciezko znalesc taka firme...ale kazdy alarm to alarm...działa i spelnia swoje funkcje dla mnie moze wygladac nawet jak jalbko czy puszka cocacoli..on ma dzialac a nie wygladac...powiedz mi jak twoim zdaniem powinien wygladac alarm zeby nie wygladał jak samoróba.. ja osobiscie kupowalem alarm najtanszy zeby wył jak ktos tylko dotknie sprzet i jestem zadowolony bo spelnia swoje funkcje

michalf84

Post autor: michalf84 » wt 15 sty 2008, 10:26

chodzi o to ze jeden wyglad bardziej drugi mniej profesjonalnie za czym idzie niektore maja lepsza ochrone przed bandytami a drugie nie wiualny wyglad moze nam wiele powiedziec....nie oszukujmy sie nie kazdy alarm jest taki sam w najzywklejszym jnajtanszym wystarczy psiuknac spreyem w glosnik i nic nie zawyje podciac kabelek i jest po zabawie moge nawet wkleic tu szkic jak samemu zrobic alarm nie mam zamiaru tutaj udowadnaic ze cos co kosztuje 2 zlote jest lepsze i takiej samej jakosci jak cos co kosztuje 400 zl nie mam zamiaru sie tluamczyc bez obrazy ale nie masz nic do powiedzenia to nie zasmiecaj watku sorry ale strasznie irytuje mnie jak ktos wymadrza sie i pisze oczywiste rzeczy sory to nie jest czat ja szukam odpowiedzi na zadanie pytanie a ze trudno znalezc to tez wiem jak by nie bylo to bym sie nie pytal...w miejcu gdzi emieszkam latwo stracic moto wiec na same zabezpiecznei aprzeznacze z 3 tys jelsli jestes zainteresowany moge ci wkleic testy np lancuchow gdzie masywny i niby nie do zlamania lancuchy bykly rozlupywane w 10 sekund i takie rzeczy tu sie dzieja nie kupuje uzywki tylko nowe moto ktore bedzie rzucalo sie w ocz y i bedzie lakomym kaskiem dla zlodzieji ..koniec tlumaczen

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » wt 15 sty 2008, 11:35

tez dlugo szukalem alarmu bo moje moto tez stoi w takim miejscu ze mozna bez problemu podjechac przyczepka i po prostu zabrac:) wiec mozna zaczac od tego ze nie istotne jaki alarm bys mial jak komus zalezy to okradnie chocbym niewiem jaki alarm bylby zamontowany:) ale skoro mowisz ze motocykl bedzie nowy co troche kosztuje to i ja na alarm bym nie sempił ale na twoim miejscu kupowal bym po prostu dwudrozny alarm jaki kolwiek pracuje napewno identycznie jak te drozsze. Co do tego psikania sprayem...zlodziej musi wiedziec gdzie jest syrena a nawet jak wie to sie do niej nie dostaniechyba ze przykleisz ja sobie na baku:) jesli kable umiejetnie umiejscisz to tez ich nie przetnie. A tak na marginesie skoro motocykl jest nowy to wydaje mi sie ze alarm powinien byc fabrycznie montowany?

Awatar użytkownika
V-four
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 98
Rejestracja: śr 25 lip 2007, 20:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: V-four » wt 15 sty 2008, 19:17

WiktorVFR pisze:to chyba nie ma wygladać a dzialac drogi kolego jesli szukasz pozadnego alarmu z powiadomieniem na pilota to idz do firmy ktora sie tym zajmuje....a co do bardzo dobrego alarmu bez zbednych funkcji

http://allegro.pl/item295667648_alarm_m ... d_ss_.html

nie znajdziesz alarmu bez zbednych funkcji tj np odpalanie z pilota ale gdy juz zakuipisz taki alarm to wystarczy odciąc kabelki odpowiadajace za dzialanie tych funkcji i po problemie..u mnie wszystko ladnie dziala ....no i zwroccie uwage na jak najmniejsza CENTRALKE alarmu bo w niektorych motocyklach ciezko ją gdziekolwiek ulokować

To jest porządny alarm ? :roll: :mrgreen: :lol: :mrgreen:

To jet alarm z chinkich skuterów.... A to odcięcie to tragedia...

Wyobrazmy sobie sytuacje- jedziesz 170km/h złozony w winklu :twisted: az tu nagle.. chinski alarm z niewiadomych orzyczyn odcina Ci zaplon ... nie masz mocy zeby wyprostowac motocykl i .... :cry:

PZDR

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » wt 15 sty 2008, 20:22

jest na to proste rozwiazanie...nie podłaczasz tej opcji i po problemie. KAzdy ma swoje potrzeby co do alarmu ja potrzebuje zeby tylko wył jak jakis burak go dotknie czy usiadzie i tyle a jak ktos potrzebuje zdalnie wlaczany zaplon odciecie zaplonu to nie problem podlaczyc. Ja mam "alarm z chinskich skuterow" i nie narzekam:)

Awatar użytkownika
V-four
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 98
Rejestracja: śr 25 lip 2007, 20:22
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Kontakt:

Post autor: V-four » śr 16 sty 2008, 01:01

tez go mam/mialem tyle ze czulosc sie rozregulowała :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości