Pomoc w wyborze regulatora

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Sotrebor
Posty: 2
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 18:48
Imię: Robert
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Pomoc w wyborze regulatora

Post autor: Sotrebor » pn 11 sty 2016, 09:21

Panowie jak w temacie maszyna rok 1999 regulator dwie wiazki 3 + 4 kupiona niedawno z nowym akumlatorem zelowym teraz wiem juz czego. Alternator sprawdzony fazy rowne przebicia na mase nie ma styki wyczyszczone ladowanie 12.8 i pytanie do Was czy kupować zachwalanego Tourmaxa za ponad 400 zl czy tego http://allegro.pl/regulator-napiecia-ho ... 70664.html Hong Phu miał to cos któryś z Was czy dac sobie odrazu spokuj z gwarancja na dwa lata to mam za Tourmaxa 2 sztuki czy na forach czytałem z zamiennikach z horneta 2005 lub R1 jest i ducati energia ale cena podobna jak Tourmax z gory dziękuję temat walkowany na paru postach ale nikt tam do nich juz nie zagląda Pozdrawiam i serdeczne dzieki za opinie i wskazowki

Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Re: Pomoc w wyborze regulatora

Post autor: Samson1983 » pn 11 sty 2016, 09:44

Temat regulatorów był już wyjątkowo szeroko omawiany... temat rzeka dosłownie :mrgreen: ale do rzeczy Tourmax jest bardzo dobrym wyborem (mam takowego na pokładzie 3 lata) ale teraz gdybym miał jakie kolwiek problemy z regulatorem to od razu wsadził bym od VFR 1200. Jest duży gabarytowo, mocniejszy, wywalasz kostki i jeżeli tylko masz instalacje przeglądniętą - to zapominasz o temacie ładowania. Szukaj od VFR 1200 koszt ok 300/350zł.
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

Awatar użytkownika
Falcon
pisarz
pisarz
Posty: 307
Rejestracja: wt 11 wrz 2012, 21:39
Imię: Artur
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Pomoc w wyborze regulatora

Post autor: Falcon » pn 11 sty 2016, 10:38

Sotrebor pisze:Panowie jak w temacie maszyna rok 1999 regulator dwie wiazki 3 + 4 kupiona niedawno z nowym akumlatorem zelowym teraz wiem juz czego. Alternator sprawdzony fazy rowne przebicia na mase nie ma styki wyczyszczone ladowanie 12.8 i pytanie do Was czy kupować zachwalanego Tourmaxa za ponad 400 zl czy tego http://allegro.pl/regulator-napiecia-ho ... 70664.html Hong Phu miał to cos któryś z Was czy dac sobie odrazu spokuj z gwarancja na dwa lata to mam za Tourmaxa 2 sztuki czy na forach czytałem z zamiennikach z horneta 2005 lub R1 jest i ducati energia ale cena podobna jak Tourmax z gory dziękuję temat walkowany na paru postach ale nikt tam do nich juz nie zagląda Pozdrawiam i serdeczne dzieki za opinie i wskazowki
i zacznij używać znaków interpunkcyjnych bo nie można tego przeczytać :evil: :evil:
Fiu,fiu zaszczekał kot Filemon

Sotrebor
Posty: 2
Rejestracja: ndz 08 lis 2015, 18:48
Imię: Robert
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna

Re: Pomoc w wyborze regulatora

Post autor: Sotrebor » pn 11 sty 2016, 11:12

Dziękuję Samson1983 za szybką odpowiedź tak podejrzewałem chytry płaci dwa razy. Falconowi również dziękuję postaram się poprawić interpunkcje kurcza jak w szkole. Liczyłem, że ktoś miał styczność z regulatorem z aukcji i napisze coś optymistycznego. No nic szukam Tourmaxa albo tej VFR1200

Awatar użytkownika
BlackHunter
teksciarz
teksciarz
Posty: 126
Rejestracja: wt 07 sie 2012, 18:05
Imię: Michał
województwo: podlaskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Suwałki/Sejny

Re: Pomoc w wyborze regulatora

Post autor: BlackHunter » pn 11 sty 2016, 13:06

Ja miałem w poprzednim sprzęcie ducati energia, u mnie przez 3 lata nic się nie działo,a poprzedni właściciel wymieniał go 2 lata przed moim kupnem( łacznie 5 lat) gdy sprzedawałem moto wszystko było w normie.
Dla jednych to szaleństwo, dla innych całe życie...
Życie jest jak motocykl- to Ty nadajesz mu tępo i kierunek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości