Strona 1 z 1
					
				PROBLEM ZE WSAZÓWKAMI
				: sob 08 mar 2014, 21:49
				autor: budowlaniec
				Koledzy pomóżcie zdemontowałem wskazówki zegarów w mojej  vfr 800 2000 rok żeby wymienić tarcze zegarów. teraz mam problem bo wskazówki nie przekręcają się do końca po załączonym zapłonie i działają bardzo opornie zbyt późno reaguje obrotomierz a prędkościomierza nie mogę ustawić bo albo wskazówka po odpaleniu motoru podskoczy o jakieś 20 km a po załaczeniu biegu ona jakoś tam działa ale za wolno opada i nie opadnie do zera tylko zatrzyma się na 20. POMOCY. CZY MOGŁY SIĘ ROZMAGNESOWAĆ PŁYTKI
			 
			
					
				Re: PROBLEM ZE WSAZÓWKAMI
				: ndz 09 mar 2014, 09:01
				autor: Mateusz
				Wyjmij wskazówki i zamontuj jeszcze raz na zapietych zegarach i wlaczonym zaplonie
			 
			
					
				Re: PROBLEM ZE WSAZÓWKAMI
				: ndz 09 mar 2014, 14:34
				autor: budowlaniec
				Mateusz pisze:Wyjmij wskazówki i zamontuj jeszcze raz na zapietych zegarach i wlaczonym zaplonie
też próbowałem i nic
 
			
					
				Re: PROBLEM ZE WSAZÓWKAMI
				: ndz 09 mar 2014, 17:28
				autor: emil
				wiec zrobiłeś to źle. poszukaj tematu o zmianie tarcz, tam były opisywane problemy ze wskazówkami. szkoda kasy na nowe zegary.
			 
			
					
				Re: PROBLEM ZE WSAZÓWKAMI
				: pn 10 mar 2014, 15:58
				autor: budowlaniec
				emil pisze:wiec zrobiłeś to źle. poszukaj tematu o zmianie tarcz, tam były opisywane problemy ze wskazówkami. szkoda kasy na nowe zegary.
będę szukał bo masz racje szkoda kasy dzięki