jakie świece!!!

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

jakie świece!!!

Post autor: umberto » czw 20 kwie 2006, 20:56

Witam wszystkich, potrzebuje pomocy!!! Mianowicie chyba musze wymieni? ?wiece bo VFRka (RC36 90r.)nie pali tak pi?knie jak w zesz?ym sezonie na dotyk, moto sta? przez zime w nieogrzewanym gara?u(blaszaku) i sobie tak my?le ?e to mu pewnie zaszkodzi?o , dzi? musia?em zakr?ci? chyba z 7 razy i dopiero za?apa?(chce nadmieni? ?e nie by?o to pierwsze odpalanie w tym sezonie bo ju? nakr?ci?em z 300km). Poprzedni w?a?ciciel nie wymienia? ?wiec, wi?c pewnie ju? ich pora.Co o tym s?dzicie?, a je?li chodzi o ?wiece to jakie , znalaz?em NGK CR 8 EH-9 , ale jak znacie ewentualne zamienniki to by by?o super, bo te s? cholernie drogie.
Pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: 2006-04-20, 21:16 ]
acha a tak przy okazji jak motor stoi na stopce to jaki luz powinien mie? la?cuch , bo s?ysza?em r??ne wersje 1,5cm i 2 cm i nawet 3cm.
Ostatnio zmieniony śr 26 lip 2006, 23:49 przez umberto, łącznie zmieniany 1 raz.
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
kris
pisarz
pisarz
Posty: 241
Rejestracja: wt 03 sty 2006, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kris » czw 20 kwie 2006, 22:22

Cze?? ja je?d?ena takich ale mog? by? te? NIPPON DENSO ale s? tylko troch? ta?sze ozna
czenieND U24FER9 znalaz?em jeszcze cos takiego ?e przy zimnym klimacie NDX24EPR-U9 :neutral:

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » czw 20 kwie 2006, 23:12

nie wiem jak Wy ale ja mam jeszcze 10 letnie swiece denso ,na kt?rch VFRka chodzi zajebiscie ,ale ze wymieniam swiece co sezon to kupilem ngk i powiem ze juz dwa razy mi sie zrypa?y

Awatar użytkownika
Bart
teksciarz
teksciarz
Posty: 105
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 12:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bart » czw 20 kwie 2006, 23:59

Ja mam NGK, troszki faktycznie kosztuj?, ale cu? ... nikt nie m?wi? ze to bedzie tanie :neutral:


PS. Jesli chodzi o ?a?cuch to u mnie na os?onie jest napisane ze lu powinien wynosic 3cm.
http://www.mkh.strefa.pl <- Małopolski Klub Hondy

Gość

Post autor: Gość » pt 21 kwie 2006, 09:53

Tak BART ale u ciebie s? zupe?nie inne ?wiece ni? w RC36 czy RC46,twoje to dopiero kosztuj? :mrgreen:

Awatar użytkownika
kris
pisarz
pisarz
Posty: 241
Rejestracja: wt 03 sty 2006, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kris » pt 21 kwie 2006, 09:55

To pisa?em ja tylko sie zakreci?em i nie zalogowa?em :mrgreen:

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: umberto » pt 21 kwie 2006, 10:17

Ok, ch?opaki wielkie dzi?ki, w sobote wykr?ce swieczki i zobacze jakie w og?le s? wkr?cone, mo?e pomo?e tylko czyszczenie, a jak nie to b?dzie trzeba si? wykosztowa?, no tak jak pisze "BART" nikt nie m?wi? ?e b?dzie tanio ale bezapelacyjnie VFR-ka jest warta ka?dych pieni?dzy :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich, przyjemnego ?migania
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » pt 21 kwie 2006, 12:03

umberto pisze:Ok, ch?opaki wielkie dzi?ki, w sobote wykr?ce swieczki i zobacze jakie w og?le s? wkr?cone, mo?e pomo?e tylko czyszczenie, a jak nie to b?dzie trzeba si? wykosztowa?,
Mo?na jeszcze spr?bowa? opali? je palnikiem (zw?aszcza, kiedy ?wiece by?y zalane i maj? du?y nagar), je?eli masz dost?p do czego? takiego. Je?eli nie masz dost?pu do palnika, to podobnie zadzia?a d?uga przeja?d?ka, najlepiej w trasie.

Awatar użytkownika
sebavfr
teksciarz
teksciarz
Posty: 149
Rejestracja: wt 22 lis 2005, 20:31
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mińsk Maz.

Post autor: sebavfr » pt 21 kwie 2006, 12:27

Witam, je?li chodzi o ?wiece to nale?y je wymienia?, co 12 ty? km do twojego modelu przewidziane s? CR8-EH9.
Jeszcze jedna rada w VFR. Nic tak szybko nie zabija ?wiec ja padni?te aku. Sam to przetestowa?em, ten sprz?t potrzebuje dobrego kopa przy rozruchu.
Skontaktuj si? z firm? Olek-Motocyke z tym go?ciem si? zawsze mo?na dogada?, co do ceny.
Poz. seba.
Lepsza od rowera jest tylko VFRra.

VFR 800. 2001.

Awatar użytkownika
umberto
teksciarz
teksciarz
Posty: 181
Rejestracja: pt 07 kwie 2006, 12:19
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków

Post autor: umberto » pn 24 kwie 2006, 10:43

No , jak pisa?em w sobote zabra?em si? za ?wiece, no i zonk, rzeczywi?cie prze.....e dosta? si? do przednich ?wiec , ale wykr?ci?em te tylnie , nie mia?y du?o nagaru , przeczy?ci?em , zakr?ci?em , przy okazji przeczy?ci?em kompresorkiem filtr powietrza no i jak by nie by?o to pomog?o, teraz znowu pali od kopa, Jakby nie by?o ?wiece b?dzie trza wymieni? bo s? wkr?cone CR 8E(wi?c nie te co maj? by?:) ale teraz szkoda rozbiera? moto i marnowa? czas , lepiej wyszkoczy? i poje?dzi? a ?wiece wymienie jak zn?w nie b?dzie chcia?a dobrze pali?, wtedy ju? przynajmniej wiem ile czasu mniej wi?cej mi z tym zejdzie.
Pozdrawiam wszystkich i dzi?ki za pomoc
nie kradnij!!! rząd nie lubi konkurencji;) ekipa MTZ

Awatar użytkownika
Bart
teksciarz
teksciarz
Posty: 105
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 12:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bart » sob 06 maja 2006, 15:41

W starszych modelach ciezko jest dojsc do swiec, tak pytam z ciekawosci bo u mnie nie przysparza to zadnych praktycznie trudnosci.
http://www.mkh.strefa.pl <- Małopolski Klub Hondy

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » sob 06 maja 2006, 16:10

Ty masz Bart cwaniaku z g?rki bo masz ch?odnice z prawej strony ;] a my mamy "na przedzie" ;] Ale Umberto nie martw sie, troche wprawy i nawet nie bedziesz zauwa?a? probemu :P Szybkim ruchem zawodowca da sie je zmieni? bardzo skutecznie ;] A tak z ciekawo?ci zapytam Bart interesowa?e? si? ile kosztuj? ?wieczki do V-TEC'a? :)

Pozdro ;]

Awatar użytkownika
Bart
teksciarz
teksciarz
Posty: 105
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 12:23
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Bart » ndz 07 maja 2006, 17:43

Ha no fakt, ja ch?odnice mam z boczku :mrgreen:
A jesli chodzi o cene to hmmm ma?a nie jest bo oscyluje w granicach 90zl za sztuke co w sumie daje jakies 360z? w detalu, ja musia?em zmieni? wszystkie i troszki mnie to wysz?o, jakies prawie 300z?, po uwzgl?dnieniu jakichkolwiek znajomosci, wiec tanie nie s? :neutral:
http://www.mkh.strefa.pl <- Małopolski Klub Hondy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości