Kości regulatora napięcia

Macie problem z elektryką VFR? Zapraszam tutaj
Awatar użytkownika
tomasz kozieł
Posty: 8
Rejestracja: wt 07 sie 2007, 13:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Kości regulatora napięcia

Post autor: tomasz kozieł » wt 07 sie 2007, 13:41

Witam !
Czy ktoś może mi doradzić jak podłączyć regulator od VFR 800 00-01 do VFR 98-99.
Kości są zupełnie inne. Wiem już co zrobić z czarnym kablem, ale nie mam pojęcia jak połączyć główną kość. Może przerobić lub zwyczajnie zlutować?

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » wt 07 sie 2007, 13:56

Ja przełożyłem kość ze starego reglera (98-99) do nowego (00-01) - bez lutowania przełożyłem blaszki ze starego do nowego, czarny przewód podłączyłem do przekaźnika pompy paliwowej.

BTW - zapraszam do powitalni. :bye

Awatar użytkownika
tomasz kozieł
Posty: 8
Rejestracja: wt 07 sie 2007, 13:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tomasz kozieł » wt 07 sie 2007, 14:11

Dzięki za info. Sorry jestem tu nowy i jeszcze sie gubię.
Co do mojej starej kości to nie jest orginalna. Jakiś czas temu wymieniłem ją na inną bo orginał się troszkę opalił.
Niestety wylądował w śmietniku. Jeden z elektryków powiedzia że w ostateczności można usunąć kość a następnie skręcić kable i zalutować. Oczywiście starałem się kupić orginalny konektor, ale jest to prawie niemożliwe.

Awatar użytkownika
Piszol
klepacz
klepacz
Posty: 655
Rejestracja: ndz 22 kwie 2007, 10:35
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: Piszol » wt 07 sie 2007, 20:56

I ten elektryk bardzo dobrze Ci powiedzial wywal kostke i polutuj przynajmniej Ci nie przysniedzieje a co za tym idzie nie narobi wiekszych strat w elektryce
Jeżeli uczynisz komuś przysługę, to jesteś od zaraz trwale za to odpowiedzialny.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości