Koszty wymiany plynow i serwisu.

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
Awatar użytkownika
Fabiq
klepacz
klepacz
Posty: 1371
Rejestracja: sob 16 wrz 2006, 22:33
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Fabiq » czw 14 gru 2006, 09:27

a nie lepiej korzystac z wiosennych promocji??

ja dostalem imienne zaproszenie na serwis od naszego dealera hondy na wiosne (Honda Daszuta) , no i skorzystalem chociaz szczerze powiem ze balem sie wlasnie o koszta ktore moglby przyprawic o zawal serca jak to w autoryzowanym serwisie bywa. bardz sie zdziwilem, umowilem sie na termin, z rana odstawilem sprzeta, a wieczorem byl juz do odebrania, za caly przeglad zaplacilem nie cale 80 pln, w tym zostal wymieniony olej Castrol GPS i filtr oleju, motocykl dokladnie sprawdzili w dowod czego dostalem wyciag z ekspertyzy gdzie wynikalo ze posciagali nawet kola z motocykla zeby sprawdzic w nich lozyska, do wymiany mialem jeszcze tylko klocki z tylu ale tego nie obejmowala promocja wiec zakupilem je w intermotors za jakies 80 pln i wymienilem sam, z przegladu bylem zadowlony, wymieniajac wlasnorecznie olej z filtrem stracilbym caly dzien a koszta bylyby okolo 170 pln, generalnie swoje motocykle serwisuje w zaprzyjaznionym serwisie Moto-Line Yamaha w Olsztynie ( http://www.moto-line.ol.pl/ ) znam dobrze tamtejsza ekipe i czesto wspolnie latamy jak rowniez imprezujemy stad tez licza mnie zawsze bardzo pozytywnie, np. ostatnio kapitalny mojej CBR, wyjecie silnika , rozlozenie w drobny mak, diagnoza, wymiana, zlozenie, zamontowanie w ramie, przy okazji regulacja zaworow i synchro gaznikow zaplacilem rowne 300 pln , drobne rzeczy robia za friko tj. urwany uchwyt plastyku czy wymiana oponki, dlatego nie oplaca sie nawet dawac do jakiegos prywatnego magika, w sumie dobrego, ale i tak ceny za swoje uslugi ma takie jakie ja place w serwisie gdzie dostaje gwarancje na usluge a jak cos spartola po drodze to wykladaja ze swojej kieszeni dlatego warto przyjaznic sie z serwisami, no a tak poza tym znam chlopakow od lat i nie raz razem sie bawilismy, tworza wlasna super rodzinke, jesli chodzi o Olsztyn to polecam tylko i wylacznie ten serwis!
potrzeba cos?! dzwon 509 870 769

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » czw 14 gru 2006, 13:54

ja nie wiem jakie sa ceny u mnie bo wszystko co trza bylo robic w VFR to robie sam, oprocz reg za ktora nie pamietam ile dalem, a czesci typu sprzegla, olej itp to z netu bire wiec ceny takie same w polszy calej naszej
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
marius79
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 74
Rejestracja: wt 31 paź 2006, 12:27
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: marius79 » sob 23 gru 2006, 18:15

Bylem wczoraj w ymaszce w olsztynie. Gosciu mnie tak mi powiedzial: regulacja i czyszczenie gaznikow 200,- a zawory 500,- ja mu na to ze ceny obu regulacji wachaja sie od 450 do 500 zl, ten zeby z szefem pogadac. Poczekam do wiosy i zobaczymy. Najwyzej zwiedze troszke polski w celach regulacji :) Fabiq jak bede chcial cos zrobic to dam ci znak. Moze Ty Zbijesz cene do bardziej realnej ;)

pajejek22
Posty: 1
Rejestracja: czw 02 cze 2011, 21:24
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszty wymiany plynow i serwisu.

Post autor: pajejek22 » czw 02 cze 2011, 21:26

NIE POLECAM!! CENY DUZO WYZSZE NIZ W prawdziwym SERWISIE! OBSLUGA WARSZTATU JAK I SKLEPU TRAGICZNE ZERO PROFESJONALIZMU! WLASCICIEL RAZ JEST POTEM ZNIKA NA PARE MIESIECY A MAMUSKA KTORA GO ZASTEPUJE TO STRASZNIE NIE MILA PANI KTORA NIE MA KULTURY W SOBIE I CO DRUGIE SLOWO KLAMIE! DALEM DOBRY MOTOR MIELI TYLKO PRZYGOTOWAC GO DO SEZONU A PO 4 MIESIACACH ODEBRALEM NIEDZIALAJACY MOTOR I DALEM DO INNEJ FIRMY A W MOTO-LINE I TAKI MUSIALEM ZAPLACIC! JEST WIELE INNYCH FIRM W OLSZTYNIE DO KTORYCH MOZNA ODDAC MOTOR I MIEC PEWNOSC ZE BEDZIE ZROBIONY! MECHANICY W MOTO-LINE ZMIENIAJA SIE CO MIESIAC BO TYLKO TYLE WYTRZYMUJA Z WLASCICIELKA! NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRAGEDIA ( moto-line to nie serwis yamaha tylko maja stara nazwe , przedstawicielstwo w polsce yamahy zabralo im swoje uprawnienia)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości