pierwsza awaria :/

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

pierwsza awaria :/

Post autor: seba_VF750FR » śr 30 sie 2006, 23:00

hej po ostatnich traskach ,zaczął z tylnej częsci motocykla dobiegac dzwięk pukania.Dzisiaj rozłożyłem wahacz i zdjełem amortyzator i jego dzwignie ,okazało się że luzów dostały dwa łożyska w dzwigni amorka a także sworznie które w tych łożyskach pracują ,patrzyłem w katalogu larssona i nie ma albo źle patrze ,na klasie tez brak,co tu wykombinować?? lozyska to NTN 7E-HMK 1525 moze je dostane ale skąd wziąść te sworznie ?

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » śr 30 sie 2006, 23:37

lozysko te wez w lape i idz do dobrego sklepu/punktu z lozyskami ( w Piotrkowie jest wiec u Ciebie tez powinien).
co so swozeni to nie wiem,pytaj w salonach lub serwisach
powodzenia
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Młody » pt 01 wrz 2006, 23:04

lozysko te wez w lape i idz do dobrego sklepu/punktu z lozyskami ( w Piotrkowie jest wiec u Ciebie tez powinien).
co so swozeni to nie wiem,pytaj w salonach lub serwisach
dobrze mowi

ja tak samo zrobilem z walnietym lozyskiem w tylnym kole, za ktore mialem zaplacic okolo 400 zeta w aso hondy!!!!! a zaplacilem niecale 80 w prywatnym sklepie, a dostalem identyko i made by japan :razz:

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » pt 01 wrz 2006, 23:11

łożyska juz kupiłem ,jak wymiana to wymiana kupiłem wszystkie 6 sztuk + uszczelniacze 167zł :/ ,czekam tylko na sworznie

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości