Narzędzia

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
Vecne
Posty: 1
Rejestracja: pn 06 lis 2023, 09:41
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna

Narzędzia

Post autor: Vecne » pt 08 gru 2023, 12:04

Witam. Potrzebuję systemu narzędzi do zastosowań domowych. Interesują mnie tylko silniki bezszczotkowe i optymalna moc z rozsądnym drenażem akumulatora.
(zależy mi by narzędzie mogło sobie poradzić ze wszystkim kosztem szybszego drenażu baterii, ale bez przesady. Nie chcę by diax zżerał 4ah baterię w 4-7minut)
Myślałem na sam początek zakupić wkrętarkę od firmy FERM dokładniej bezszczotkowy model CDM 1167 (Dosyć trudno dostępny, acz idzie go dostać) miałbym wtedy akumulatory i ładowarkę które chciałbym zastosować do przyszłych narzędzi.
Same narzędzia nie muszą być tej samej firmy, byle nie wykorzystywać tysiąca przejściówek między nimi.
Jakich narzędzi potrzebuję i chciałbym zakupić?
-wkrętarkę (przynajmniej te 45Nm, najlepiej 50)
-młotowiertarkę (SDS)
-szlifierkę mimośrodową
-pistolet do malowania
-pilarkę i (opcjonalnie wyrzynarkę)
-szlifierkę(gumówka, diaks - głównie do cięcia i agresywnego szlifowania)
I może kiedyś parę innych bibelotów. Wszystko do zastosowań amatorskich/domowych.
Co ważne dla mnie. Bateria może ograniczać urządzenie (najwyżej zrobię customowy akumulator o najwyższych parametrach stosując ogniwa samsunga czy innych czołowych producentów).
Fajbie gdyby w razie awarii gwarancja była na nieco większym poziomie niż: "do bramy i się nie znamy

Awatar użytkownika
diimon
pisarz
pisarz
Posty: 496
Rejestracja: sob 31 lip 2021, 14:52
Imię: Adrian
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SZA

Re: Narzędzia

Post autor: diimon » pt 08 gru 2023, 16:42

A ktoś Ty jest? Jakieś dzień dobry w powitalni może by wypadało napisać.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości