Mechanik Lublin poszukiwany

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
poorn
Posty: 8
Rejestracja: sob 21 paź 2017, 14:03
Model VFR: VFR F 800A bez ABS
Imię: Artur
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna

Mechanik Lublin poszukiwany

Post autor: poorn » śr 10 sty 2018, 16:02

Witam mam nadzieję, że dobrze umieściłem temat, w którego tytule zawarte jest w sumie wszystko czego szukam. Jestem świeżym użytkownikiem VFRki i wolałbym odstawić ją do kogoś kto jest ogarnięty w tematyce V4, niż do pierwszego lepszego "MIETKA" który mi coś spier... przepraszam źle zrobi :twisted: podczas przygotowywania motocykla do sezonu. Chodzi mi o wymianę płynów, w tym hamulcowego filtry, no i ogólny przegląd bo może trzeba by coś jeszcze a ja o tym nie wiem.
Pomocy Lubelacy pomocy.
Do kogo gdzie i co najważniejsze za ile :biggrin
Kawasaki en 500 Vulcan - był
Honda CB 750 Seven Fifty - jest na sprzedaż
Honda VFR 800 - jest i nie oddam jeszcze długo :-)

Awatar użytkownika
hirad
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 62
Rejestracja: wt 15 sie 2017, 19:09
Model VFR: 800 VTEC
Imię: Bartosz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Mechanik Lublin poszukiwany

Post autor: hirad » wt 16 sty 2018, 13:45

Ja swojego VTECa oddaję do znajomego do Białej Podlaskiej (Moto stoi aktualnie w pół drogi między Lublinem a Lubartowem).
Człowiek przyjeżdża po moto i odstawia na miejsce. Ufam, bo robił też poprzednie moje moto.
Co do kasy, to ja mam raczej podejście, Drogo nie zawsze oznacza dobrze, a Tanio nie zawsze oznacza źle.

PS. Ten sam człowiek brał udział w oględzinach jak kupowałem VFR (przyjechał z Białej do Wawy) ;)
“For the strength of the pack is the wolf, and the strength of the wolf is the pack..” –
Rudyard Kipling

Lukas86
Posty: 6
Rejestracja: wt 21 mar 2017, 13:36
Model VFR: Vtec 2006
Imię: Łukasz
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Mechanik Lublin poszukiwany

Post autor: Lukas86 » śr 24 sty 2018, 00:00

Witam jeśli możesz podać mi jakieś namiary do tego znajomego z Białej co ma pojęcie o v4, tak się składa że mieszkam w Białej Podlaskiej i szukam ogarnietego w temacie mechanika. Dzięki

Awatar użytkownika
hirad
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 62
Rejestracja: wt 15 sie 2017, 19:09
Model VFR: 800 VTEC
Imię: Bartosz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: Mechanik Lublin poszukiwany

Post autor: hirad » śr 24 sty 2018, 09:19

Lukas86 pisze:
śr 24 sty 2018, 00:00
Witam jeśli możesz podać mi jakieś namiary do tego znajomego z Białej co ma pojęcie o v4, tak się składa że mieszkam w Białej Podlaskiej i szukam ogarnietego w temacie mechanika. Dzięki
Poszło PW ;)
“For the strength of the pack is the wolf, and the strength of the wolf is the pack..” –
Rudyard Kipling

Lukas86
Posty: 6
Rejestracja: wt 21 mar 2017, 13:36
Model VFR: Vtec 2006
Imię: Łukasz
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Kontakt:

Re: Mechanik Lublin poszukiwany

Post autor: Lukas86 » śr 24 sty 2018, 09:29

Super dzięki :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości