Po podpompowaniu sprzeglo chodzi lżej Vfr 750

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4201
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Model VFR: Fortepian
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Po podpompowaniu sprzeglo chodzi lżej Vfr 750

Post autor: emil » śr 26 wrz 2018, 21:22

Drugi sposób to ja stosuję do hebli, ale nigdy z dołu nie zapinalem strzykawki. Nie poci się to nigdzie? Bo to dziwne, żeby się zapowietrzalo co chwile, chyba że np. przewód gumowy jest w trakcie rozkładu? Ale to się musi pocić bo inaczej musiałoby puszczać na pręcie pchającym bolec w poprzek silnika, a to raczej wątpliwe.

Awatar użytkownika
rafalW
bywalec
bywalec
Posty: 35
Rejestracja: pt 08 sie 2014, 09:18
Model VFR: RC36II
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Puławy

Re: Po podpompowaniu sprzeglo chodzi lżej Vfr 750

Post autor: rafalW » czw 27 wrz 2018, 07:32

mictom pisze:
śr 26 wrz 2018, 18:11
Hmm. Puści od dołu :) , ja tak robiłem przy zmianie na stalowy oplot (strzykawka 100ml z wężem na odpowietrznik i delikatnie wpuszczałem aż płyn pojawił się w zbiorniku na górze) Lub odwrotnie, lać płyn od góry a od dołu przez odpowietrznik wyciągać strzykawką
Mi ni cholery nie chcialo puscic, uwierz probowalem. Wezyk wystrzelil kilka razy zanim sie poddalem. Tyle ze u mnie robota po regeneracji pompki, gumki nowki, moze dlatego?
Od gory z podpieta strzykawka z podcisnieniem tez kilka litrow plynu przepchnalem, i dupa, ciagle jakis pecherzyk stal w przewodzie

Awatar użytkownika
remonova
Posty: 10
Rejestracja: śr 28 mar 2018, 10:34
Model VFR: 750 RC36 II
Imię: Remigiusz
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Po podpompowaniu sprzeglo chodzi lżej Vfr 750

Post autor: remonova » śr 17 paź 2018, 12:54

Dzięki spróbuję jak znajde chwile.

Dodatkowo jaki płyn polecacie do sprzegła? :?: Zalałem świeżym DOT4 z Orlen'u :) Ale jest jakiś ciemniejszy od poprzedniego i wydaje się być gówniany.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości