DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
Awatar użytkownika
wiecznystudent
Posty: 18
Rejestracja: wt 27 sie 2013, 21:15
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: wiecznystudent » śr 05 mar 2014, 14:51

Ja osobiście polecam Moto Wit na Zaciszu.

magik-kj
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 22 wrz 2013, 11:36
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: magik-kj » sob 17 sty 2015, 14:39

Hej,

Prośba o namiary na profesjonalne serwisy (mogą być na pw). Zbliża mi sie 24 tyś km przebiegu w mojej vfr z 2008 r. i planuje zrobić grubszy przegląd przed sezonem. Przez wiele lat serwisowałem motocykl w ASO Hondy Motorista. Do czasu jak pracował tam Piotrek z przyjemnością jeździłem, teraz trochę się pozmieniało.. no i ceny są z kosmosu.. Jak dzisiaj się podpytałem przybliżoną cenę, to wyszło ok 1800 za standardowy przegląd... Interesuje mnie profesjonalny serwis, w którym dostanę paragon za wykonane usługi. Fajnie byłoby gdyby była możliwość płatności kartą. Prawdopodobnie będzie to standardowy przegląd przy 24 tyś km, plus, dodatkowo może klocki hamulcowe, ewentualnie wymiana napędu i może inne drobne rzeczy, które mechanik uzna za stosowne np. wymiana płynów.
Mieszkam na Zaciszu, więc fajnie byłoby żeby serwis.

magik-kj
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 22 wrz 2013, 11:36
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: magik-kj » sob 17 sty 2015, 14:40

P.S. czy ktoś miał do czynienia z serwisem w motoszklarni?

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: zaba80r » sob 17 sty 2015, 16:13

pan z forum---> Peter, Peter i jeszcze raz Peter. Ufając temu forum, a nie znając człowieka postanowiłem oddać motocykl 800fi na regulację zaworów do Pana Petera. Pojechałem, zostawiłem motocykl i kompletne ubranie. Regulacja się przeciągnęła w czasie, gdyż Pan mechanik miał problem ze zdobyciem jednego rozmiaru plytki regulacyjnej. Czas się lekko wydłużył, w trakcie oczekiwania myślę sobie, no ładnie nie mam moto i ubrań, bo wiadomo mafia pruszkowska. A to zagorzały, wspaniały, mechanik, motocyklista.[/quote]
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: zaba80r » sob 17 sty 2015, 16:16

TORO-NERO + WARSZTAT U PETERA
Rozpoczynamy konkurs :
Każdy klient który zapłaci w sklepie za towar{również klienci internetowi}, lub w warsztacie za usługę, albo będzie to łączna kwota za towar i usługę min 500pln lub wielokrotność tej kwoty bierze udział w losowaniu
1 miejsce będzie nagrodzone bonem o wartości 300 pln
2 wygrana to 150 pnl
3 miejsce nagrodzimy bonem o wartości 50 pln
Bony upoważniają do zakupów w naszej firmie czy to w sklepie, czy przy obsłudze swojego pojazdu
wielokrotność kwoty objętej losowaniem powoduje zwiększenie ilości szans w losowaniu
wylosowany bon można zrealizować do końca 2015 r
losowanie odbędzie sie 28 lutego 2015r
udział losowaniu mogą brać wszyscy zainteresowani,na dzień losowania przewidujemy przy sprzyjającej pogodzie jakieś garażowe party

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE
tel kont 608 507 195[/quote]
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
ZioLek-82-
klepacz
klepacz
Posty: 574
Rejestracja: ndz 16 mar 2014, 11:17
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łochów

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: ZioLek-82- » sob 17 sty 2015, 20:50

Co do Motoszklarni to raczej omijamy ten punkt, mam złe doświadczenia.
nie wiemy co nas może jeszcze spotkać, nie wiemy kiedy może nas coś dopaść ..

Była:YAMAHA XJ 900 Diversion 95 /Są: HONDA CX 650 EURO 83r / HONDA VFR 800 FI 01r /

magik-kj
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 22 wrz 2013, 11:36
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: magik-kj » ndz 18 sty 2015, 11:38

zaba80r pisze:pan z forum---> Peter, Peter i jeszcze raz Peter. Ufając temu forum, a nie znając człowieka postanowiłem oddać motocykl 800fi na regulację zaworów do Pana Petera. Pojechałem, zostawiłem motocykl i kompletne ubranie. Regulacja się przeciągnęła w czasie, gdyż Pan mechanik miał problem ze zdobyciem jednego rozmiaru plytki regulacyjnej. Czas się lekko wydłużył, w trakcie oczekiwania myślę sobie, no ładnie nie mam moto i ubrań, bo wiadomo mafia pruszkowska. A to zagorzały, wspaniały, mechanik, motocyklista.
[/quote]

A jakies dokladniejsze namiary?

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: zaba80r » ndz 18 sty 2015, 11:57

Z doctora Google. .. mam nadzieję , że nikt nie ma nic przeciwko takiej reklamie---> memberlist.php?mode=viewprofile&u=830 http://www.toro-nero.com/sklep/ ...
viewtopic.php?f=5&t=19627
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

magik-kj
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 22 wrz 2013, 11:36
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: magik-kj » wt 20 sty 2015, 20:46

Dzięki. A czy ktos robil grubszy przegląd w serwisie moto wit na Zaciszu? Jakieś spostrzeżenia?

Awatar użytkownika
wiecznystudent
Posty: 18
Rejestracja: wt 27 sie 2013, 21:15
Imię: Michał
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: wiecznystudent » czw 05 lut 2015, 22:23

Ja serwisuje swoją vfrkę u Wiktora na zaciszu i jestem bardzo zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jego pracy. Vfra chodzi jak złoto a robiłem u niego wszystkie moto jakie miałem ( raptem 2 ) ale zawsze byłem zadowolony. Z całego serca Polecam :)

magik-kj
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 22 wrz 2013, 11:36
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: magik-kj » sob 14 lut 2015, 17:34

No ja oddalem finalnie wlasnie do Wiktora moja niunie. Wiktor co jakis czas przesyla mi zdjecia z postępów prac :) powoli nie mogę doczekać wiosny.

magik-kj
bywalec
bywalec
Posty: 32
Rejestracja: ndz 22 wrz 2013, 11:36
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna

Re: DOBRY SERWIS W WARSZAWIE

Post autor: magik-kj » sob 14 lut 2015, 18:23

wiecznystudent pisze:Ja serwisuje swoją vfrkę u Wiktora na zaciszu i jestem bardzo zadowolony. Nie mam żadnych zastrzeżeń do jego pracy. Vfra chodzi jak złoto a robiłem u niego wszystkie moto jakie miałem ( raptem 2 ) ale zawsze byłem zadowolony. Z całego serca Polecam :)
A czy ty przypadkiem nie garazujesz sie na Biruty?? :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości