Elektryka - przepala bezpiecznik od swiatel

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
sopelek82
Posty: 1
Rejestracja: czw 19 lip 2012, 19:19
Imię: Krzysztof
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Elektryka - przepala bezpiecznik od swiatel

Post autor: sopelek82 » czw 16 sie 2012, 10:06

Hejka czy moglbym mi ktos pomoc.? otoz kika dni temu jadac do pracy wczesnie rano gdy bylo jeszcze ciemno zalaczylen dlugie swiatla i w tym momecie przepalilo mi bezpiecznik wiec zgasly wszystkie swiatla i o malo bym sie nie zabil. po wymianie bezpiecznika swiatla pozycyjne ok i w momencie kiedy przelaczam na dlugie wybija bezpiecznik. domyslam sie ze gdzies pewnie moze byc zwarcie ale mysle ze to moze tez byc cos innego. czy mial moze ktos takie objawy???

Martini_man
Posty: 3
Rejestracja: pn 18 lip 2011, 09:48
Imię: Marcin
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Elektryka - przepala bezpiecznik od swiatel

Post autor: Martini_man » sob 10 paź 2015, 15:12

Przepalanie żarówek i bezpieczników to pierwszy objaw padniętego regulatora napięcia, więc warto to sprawdzić. Tak tylko uczulam, bo u mnie usmażyła się cała elektryka od regulatora do alternatora włącznie z nim. Koszt naprawy był bolesny. Całe szczęście że nie usmażyło całej instalacji.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Elektryka - przepala bezpiecznik od swiatel

Post autor: emil » sob 10 paź 2015, 19:10

Gratuluję odgrzania kotleta... temat z sierpnia 2012.
Temat jakich wielu, autor nawet nie stracił chwili na przywitanie się z ekipą forum, jak widać sensowną odpowiedź znalazł.

Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Re: Elektryka - przepala bezpiecznik od swiatel

Post autor: Samson1983 » ndz 11 paź 2015, 10:58

Haha ubawiło mnie to wszystko - ale trzeba przyznać chłopak chęć pomocy mial :hooray
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości