filtr oleju

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

filtr oleju

Post autor: Shoov » sob 11 mar 2006, 18:28

Mam pytanko, kupi?em w larssonie filtr oleju do mojej vfry hiflo HF303 i sie okazuje ?e jest za ma?y bo ja mam championa f302 za?o?onego a odpowiednikiem championa jest z tego co znalaz?em hiflo HF202 jakie macie filtry za?o?one bo mo?e ja mam silnik nie ten co powinienem ;)

Awatar użytkownika
SirAdam
bywalec
bywalec
Posty: 49
Rejestracja: pn 06 mar 2006, 23:46
Imię: Adam
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mannheim (Germany)

Post autor: SirAdam » sob 11 mar 2006, 21:18

Ja mam filtr firmy "Meiwa" mozna go dostac w Gericke, ale typu dokladnie nie pamietam,
musialbym w hali popatrzec , bo pudelko jeszcze sie gdzies wala :wink:
Ale przeciez kazdy handlarz powinien miec katalog zamiennikow, jezeli takimi handluje :roll:




SirAdam
Była VFR, ale się zeszlifowała, była CBR 1100 XX - sprzedana, a teraz jest FZ1 - sprzedana. Motocykla brak. :P

Gość

Post autor: Gość » ndz 12 mar 2006, 01:43

tak tylko ja chyba mam starszy silnik rc24 czy iles tam, zamiast tego z 90` jak sie okazuje przynajmniej na podstawie rozmiaru filtra, dlatego pytam.

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » ndz 12 mar 2006, 10:47

Anonymous pisze:tak tylko ja chyba mam starszy silnik rc24 czy iles tam, zamiast tego z 90` jak sie okazuje przynajmniej na podstawie rozmiaru filtra, dlatego pytam.
Typ silnika mo?esz sprawdzi?. Spisz numery i id? do dealera Hondy. Powinni mie? wszystkie dane na jego temat. Osobi?cie wydaje mi si? to niemo?liwe, no chyba, ?e silnik by? wymieniany.

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » ndz 12 mar 2006, 11:49

wygl?da na to ?e by? bior?c pod uwage rozmiar fltra, zdejme bak i sprawdze filtr powietrza jeszcze ?eby miec jasno?c, i numery spisze, Polska to pi?kny kraj... w pizdu.

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » ndz 12 mar 2006, 13:17

Pogmeram jeszcze z katalogu LARSSON-a i napisz? jakie filtry s? do jakiego modelu. LARSSON handluje HiFlo i MEIWA. Przypomnia?o mi si?, ?e mam przecie? w serwis?wce numery ram i silnik?w. Pode?lij mi na PW numery to spr?buj? sprawdzi? i por?wna? (potrzebny jest ca?y numer, a nie ko?c?wka z dow. rej.).

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » ndz 12 mar 2006, 15:09

ju? po przodzie numeru mo?na pozna? jaki masz silnik, (przynajmniej w RC24) i z kt?rego rocznika.

http://www.vfr.dk/Information/artikler/Default.asp

tu masz adres o ile dobrze pami?tam zassij sobie takie cu? o nazwie "VFR Shopping Guide" i tam bede rozpisane wszystkie r??nice pomiedzy VFR'ami z r?znych kraj?w i numery silnik?w dok??dnie. Pozatym nie sprawdzi?es numer?w przy kupnie? Ogolnie silniki RC24 i RC 36 wygl?daj? inaczej Tak?e masz screen i sobie porw?wnaj.

O ile wiem korek wlewu oleju chyba zmienii? swoje miejsce ja mam centralnie z g?ry a na allegro widzia?em ze w RC36 jest bardziej z boku. Ale mo?e sie myle
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Gość

Post autor: Gość » pn 13 mar 2006, 16:06

ok, qrna nie moge znale

Gość

Post autor: Gość » pn 13 mar 2006, 16:06

qrde nie moge znalesc nrow silnika, Uxy gdzie w rc24 sa wybite numery na silniku w ktorym miejscu ?

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 13 mar 2006, 18:05

loguj sie kolego ;] A numery s? z lewej strony motocykla jak zdejmiesz lewy boczek (ten ma?y) bedzie wida

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » pn 13 mar 2006, 18:29

a na silniku to w ktr?rym miejscu dok?adnie, gdzies kolo alternatora?

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 13 mar 2006, 18:48

W RC24 sa w miejsu (na wysoko?ci) ?rodkowego mocowania bocznej owiewki masz na obrazku wiem bo jak mi sie u?ama? ten bolec co sie do niego przykr?ca owiewke to jak wywierca?em resztki sruby z gwintu to lekko pojecha?em po numerze silnika :P


Musi tam by?, nie wiem jaki jest uk?ad owiewek w RC36 ale w RC24 po zdj?ciu tego ma?ego boczku wida
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Shoov
klepacz
klepacz
Posty: 813
Rejestracja: pn 05 gru 2005, 20:50
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Shoov » pn 13 mar 2006, 19:23

to w ko?cu z lewej czy z prawej strony ? :wink: nad wlewem oleju czy nad alternatorem bo alternator z lewej jest a rozrzad z prawej :wink: nie masz jakiegos dokladniejszego zdjecia bo qrde grzeba?em tam 2 godziny i ?adnego numeru nie znalaz?em tam gdzie powinien by? wg serwis?wki z rc 36.

UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Post autor: UxY » pn 13 mar 2006, 19:40

Ale mi sie pojaba?o :P Sorry kolego :P z prawej strony :P cos mam ze stronami nie tak, z prawej prawej :) a w RC36 nie mam pojecia gdzie sa :P

Awatar użytkownika
kris
pisarz
pisarz
Posty: 241
Rejestracja: wt 03 sty 2006, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kris » pn 13 mar 2006, 20:18

Z prawej tylko bardzo kiepski jest do nich dost?p akurat cz??? ramy je zas?ania najlepiej sprawdzi? przy pomocy malutkiego lusterka ,naprawd? trzeba sie na gimnaswtykowa? ?eby si? do nich dobra? :wink:

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości