Warsztat w Warszawie

Macie problem z mechaniką VFRy? Piszcie.
Awatar użytkownika
meursault
Posty: 10
Rejestracja: ndz 06 cze 2010, 21:41
Imię: Czarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mielec / Kraków / Warszawa
Kontakt:

Warsztat w Warszawie

Post autor: meursault » czw 22 lip 2010, 22:37

Witam
Szukalem na forum, ale niestety bez wiekszego rezultatu. Znacie moze i mozecie polecic jakis dobry i niedrogi warsztat w warszawie i okolicach?

Chodzi o podstawowy przeglad moto, ktory niedawno kupilem + wymiana paru rzeczy (opona, klocki, manetka rollgazu, olej+filtr, ogolna opinia o kondycji moto wraz z jakimis sugestiami, zaleceniami na przyszlosc:)

Jak cos wiecie, to dajcie znaka, bede ogromnie wdzieczny;)
Dzieki,
Pozdro!

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » czw 22 lip 2010, 22:49

podjedź wymienić oponkę na Ursynów ul. Herbsta przy MOKPOLU a reszta to robota dla właściciela , nie lenimy się ! kup jeszcze DOT-4 i powymieniaj w sprzęgle i hamulcach , umyj , nasmaruj łańcuch i wyreguluj naciąg
a potem to tylko jazda i jazda aż do zimy
Adam

Awatar użytkownika
MC_Hammer
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2124
Rejestracja: wt 05 maja 2009, 23:22
Imię: Maciej
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: MC_Hammer » czw 22 lip 2010, 22:59

adam.ada pisze:kup jeszcze DOT-4 i powymieniaj w sprzęgle i hamulcach , umyj , nasmaruj łańcuch i wyreguluj naciąg
a potem to tylko jazda i jazda aż do zimy
To dobra diagnoza bez oglądania moto :shock:
Wiem, że dziury w całym sie nie szuka ale... to dwa koła wypadałoby aby je chociaż zobaczyć a potem wydać opinie co jest do zrobienia ;)

Ogólnie ja ufam Peterowi z forum i jemu zawierzam kondycje swojego moto ;)

Awatar użytkownika
klosiewi
klepacz
klepacz
Posty: 1369
Rejestracja: pt 24 kwie 2009, 15:59
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Post autor: klosiewi » czw 22 lip 2010, 23:00

Napisz de PETERA ;-) ja u niego serwisuje motka

Awatar użytkownika
meursault
Posty: 10
Rejestracja: ndz 06 cze 2010, 21:41
Imię: Czarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Mielec / Kraków / Warszawa
Kontakt:

Post autor: meursault » czw 22 lip 2010, 23:17

Juz napisalem do PETERA, wszystkim dzieki za rady. Jestem od niedawna w Warszawie, wiec kompletnie nie orientuje sie komu mozna zaufac ;) Jakbyscie jeszcze mieli jakies sugestie, to piszcie:)

cooba1
teksciarz
teksciarz
Posty: 148
Rejestracja: sob 09 maja 2009, 17:34
Imię: Kuba
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Dahab

Post autor: cooba1 » pt 23 lip 2010, 09:33

Ja moge polecic warsztat Zbyszka Przyborowskiego na ul. Zwolenskiej (Wawer)
tel. 604 519 765
Ludziom brak kultury zupełnie, wczoraj jak wychodziłem z knajpy ktos nadepnął mi na rekę!!!

Awatar użytkownika
brutoos
pisarz
pisarz
Posty: 294
Rejestracja: pn 23 lut 2009, 13:40
Imię: Jacek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: brutoos » pt 23 lip 2010, 12:29

Pod Warszawą, ale prawie w Warszawie to jeszcze MOTOMAX Michałowice:
Michałowice, ul. Spacerowa 10a. Czynne od 8:00 do 17-18:00. tel. 022 753 03 59

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ivan » pt 23 lip 2010, 18:28

adam.ada pisze:... a reszta to robota dla właściciela , nie lenimy się ! ...
Nie zawsze jest możliwość pogrzebania przy motku. Na parkingu przed blokiem to niewygodnie cokolwiek przy moto robić. A jak olej zmienisz to co ze starym zrobić...

Na ul. Syreny (Wola) 2 kolesie mają serwis i chyba obydwaj (a na pewno jeden) mają vfr, są też chyba na forum, to chyba kitu Ci nie wcisną i kasy nie zedrą :) Zaznaczam że nigdy u nich nic nie robiłem ale pewnie kiedyś zajrzę :)

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » sob 24 lip 2010, 13:28

ivan pisze:
adam.ada pisze:... a reszta to robota dla właściciela , nie lenimy się ! ...
Nie zawsze jest możliwość pogrzebania przy motku. Na parkingu przed blokiem to niewygodnie cokolwiek przy moto robić.


sami "panicze"
jak tak to jeszcze was nastraszę , że czasami się któraś ręka zabrudzi
nie pamiętam nicka , ale jest na forum kobieta , która poważniejsze rzeczy robi sama a tu wymienić olej , filtry ...
dobrze że VFRka ma rozrusznik , bo gdyby miała kopniak to też to do odpalania też by trzeba było serwis wzywać ?
Adam

Awatar użytkownika
binio
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: pn 18 maja 2009, 19:52
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Linz, Austria

Post autor: binio » sob 24 lip 2010, 14:02

hehe ja wszytsko robie sam, ale jak ktos czegos potrzebuje wysylam do Petera, nikomu innemu bym nie zaufal (przyklad mojego znajomka, ktoremu wymienili olej w jednym z podobno bdb serwisow, a okazalo sie ze wcale tego nie zrobili, podobnie z regulacja zaworow). Jakbys potrzebowal jakiegos miejsca i kluczy to wal do mnie albo chlopakow z forum, zawsze ktos pomoze, uzyczy garazu (jak ja) albo klucza (bo z kluczami u mnie lipa)
VTEC? its like a woman running away from a rapist,
makes lots of noise but dont actually get away.

"Whatever you can do or dream you can, begin it. Boldness has genius, power and magic in it!"

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » sob 24 lip 2010, 18:38

binio pisze:hehe ja wszytsko robie sam, ale jak ktos czegos potrzebuje wysylam do Petera, nikomu innemu bym nie zaufal (przyklad mojego znajomka, ktoremu wymienili olej w jednym z podobno bdb serwisow, a okazalo sie ze wcale tego nie zrobili, podobnie z regulacja zaworow). Jakbys potrzebowal jakiegos miejsca i kluczy to wal do mnie albo chlopakow z forum, zawsze ktos pomoze, uzyczy garazu (jak ja) albo klucza (bo z kluczami u mnie lipa)
binio i właśnie , myślę , że świadomość znajomości swojej maszyny też ci pomogła w ostatnio opisywanej trasie ( gratulacje ) , są rzeczy dla wyspecjalizowanych mechaników , którzy mają wiedzę i sprzęt do napraw coraz bardziej skomplikowanych sprzętów i są dla właścicieli , inaczej za kilka lat na vfr-oc będą posty typu : " skończyło mi się paliwo , proszę pomóżcie co zrobić " albo " mam brudne prawe lusterko , czy ktoś zna wyspecjalizowaną firmę od mycia prawych lusterek "
oczywiście trochę przesadzam i niech nikt się nie czuje urażony bo ja też na jesieni będę potrzebował pomocy mechanika , pomimo rewelacyjnej "szatańskiej instrukcji" sam nie wezmę się za zawory (chyba )
Adam

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ivan » sob 24 lip 2010, 20:56

adam.ada, Słuchaj, ja nie boję się grzebać przy moto i drobne naprawy zimą (moto garażuje) robię sam. Wolę zrobić sam bo chociaż wiem jak to jest zrobione :). Ale jak dla mnie to np wymiana oleju na parkingu pod blokiem jest najnormalniej w świecie niewygodna. Nie każdy ma garaż gdzie może spokojnie sobie rozebrać moto i sam grzebać i nie chodzi tu o bojaźń przed pobrudzonymi rękoma... Często podczas pracy musisz przerwać żeby podjechać do sklepu po część lub nawet zrobić siusiu i co wtedy, zostawiasz moto rozbabrane pod blokiem? Czasami też nie masz odpowiednich narzędzi żeby się do roboty zabrać, a więc podjechanie do serwisu to nie zawsze lenistwo.

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Post autor: adam.ada » sob 24 lip 2010, 21:07

. Ale jak dla mnie to np wymiana oleju na parkingu pod blokiem jest najnormalniej w świecie niewygodna.
Sex w " maluchu " też nie jest /był wygodny a gdyby go nie było to przyrost w Polsce byłby -40 %
dla jasności ja całe życie mieszkam w bloku i garażu nigdy nie miałem , ale masz rację z tym sikaniem , czasami nie tylko ręce się pobrudziło....
Adam

maciekxxxx
bywalec
bywalec
Posty: 30
Rejestracja: czw 17 wrz 2009, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: maciekxxxx » czw 10 mar 2011, 00:38

www.pitstopmoto.pl

Polecam, i z tego co wiem to kilka osób z forum się ze mną zgodzi, że to dobry i niedrogi warsztat. Często widuję tam VFRy:)
Z resztą właściciel warsztatu też RC46 się porusza:D
Motocykle z Anglii i Szwajcarii pod zamowienie tel:511795901 gg:4820775
www.auta-anglia.pl
www.vtec.otomoto.pl
www.copart.co.uk
www.hbc.co.uk
www.swisscars.pl
winterthur.ricardo.ch

Awatar użytkownika
WiktorVFR
klepacz
klepacz
Posty: 1452
Rejestracja: wt 05 cze 2007, 08:32
Imię: Wiktor
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ipswich, Suffolk
Kontakt:

Post autor: WiktorVFR » czw 10 mar 2011, 07:35

bo to nasz forumowy człek :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości