Sprzedam nerkę, wątrobę, co tam chcecie..

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
JuNioR
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: śr 23 sty 2008, 00:14
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Sprzedam nerkę, wątrobę, co tam chcecie..

Post autor: JuNioR » wt 08 cze 2010, 11:44


Awatar użytkownika
Vermilion
klepacz
klepacz
Posty: 814
Rejestracja: ndz 09 sie 2009, 19:33
Imię: Adam
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wałcz/Piła

Post autor: Vermilion » wt 08 cze 2010, 11:45

Mnie jakoś ten samochód w ogóle nie jara. Stary, paliwożerny rupieć i tyle, a to, że klasyk i zadbany to już nie moja brocha.

Już bardziej jara mnie może nie tak stary, ale Honda CRX Del Sol, Mazda MX5, Honda S2000 albo stary Skyline, a cena pewnie o wiele niższa niż tego amerykańca.
Honda NSR 125 JC22A > Honda CB 500 > Honda VFR 750 RC36I > Yamaha TDM 850 4TX > Honda VFR 800Fi 99' SF > Honda VFR 800Fi 98' !!
SPEED UP - CENTRUM MOTOCYKLISTY
https://www.facebook.com/SpeedUP.Pila

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Post autor: Jacko » wt 08 cze 2010, 11:54

Vermilion pisze:e jakoś ten samochód w ogóle nie jara.
No tak mnie też nie jara ale...
Vermilion pisze:Stary, paliwożerny rupieć i tyle
z tym to się nie zgodzę. Sam nie mam do tego ciągotek lecz gdy widzę stary zadbany sprzęt to podziwiam gości którzy sie w to bawią żeby cacko miało ręce i nogi we właściwym miejscu mimo lat które posiada. W końcu Twoja VFRa ma tylko 15 lat mniej sądząc po tekscie pod avatarem ;-) i taki gość z takiego autka pomyśli może w taki sposób jak Ty to raczej by Ci miło nie było. Rupieć to sprzęt doprowadzony do upadłości z definicji mojego słownika a o tym samochodzie raczej tego nie da sie powiedzieć.

Awatar użytkownika
JuNioR
klepacz
klepacz
Posty: 777
Rejestracja: śr 23 sty 2008, 00:14
Imię: Przemek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: JuNioR » wt 08 cze 2010, 12:13

może się nie podobać. - ok.

można powiedzieć że do setki lepiej przyspiesza golf gti - ok

można też powiedzieć, że nie ma klimy, że materiały w środku przestarzałe i w ogóle - ok.

Ale ludzie - jak można się nie zachwycić tym - że samochód mający tyle lat utrzymany jest w tak perfekcyjnym stanie??!! Jak nie mieć szacunku do właściciela, który włożył w to tyle pasji, tyle serca. Jak, będąc motocyklistą, którego drugim życiem jest pewnie motoryzacja - nie zauważyć że jest to jeden z tych kawałków metalu i blachy który może mieć duszę.

Awatar użytkownika
KolczyK
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4199
Rejestracja: pt 02 mar 2007, 23:20
Imię: Przemysław
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto, Rumia
Kontakt:

Post autor: KolczyK » wt 08 cze 2010, 12:14

ale po co komu komentarze ? Vermilion chcesz kupić nerkę to odpowiedź "chce kupić nerkę" a nie bidolisz :D:D:D widocznie ma podobną zajarę Junior jak Ja i lubi stare RUPIECIE, tylko byś powąchał na światełkach spaloną gumkę i litry paliwa na starcie :) uwierz :mrgreen:
VFR800FI '99 - była ze mną 35tyś km
VFR800FI '02 - obecna kochanka

UBEZPIECZENIA << www.kolczynscy.pl >>>

Awatar użytkownika
rommi
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2358
Rejestracja: śr 30 lis 2005, 16:34
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Józefosław k/Piaseczna
Kontakt:

Post autor: rommi » wt 08 cze 2010, 12:20

bryka pierwsza klasa, choć nie jaram się takimi autami to potrafię docenić właściciela za to, ze auto wygląda tak jakby było nowe z salonu, od jakiegoś czasu lubię oglądać program Legendy PRLu 8)

Awatar użytkownika
możej
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: ndz 04 sty 2009, 15:32
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: możej » wt 08 cze 2010, 13:17

piękny krążownik :twisted: w temacie klasyków to przed rokiem już prawie kupiłem Forda Capri (choruje na tą furę od małego), ale jakaś łajza zgarnęła mi mój egzemplarz sprzed nosa dzień przed moją wyprawą :evil: nie ma to jak fura z duszą, która gdyby mogła to opowiedziałby zapewne nie jedną ciekawą historię :)

Awatar użytkownika
Dresik
klepacz
klepacz
Posty: 1840
Rejestracja: sob 14 kwie 2007, 20:41
Imię: Piotr
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Biała

Post autor: Dresik » wt 08 cze 2010, 13:25

Ktoś, kto nie siedział za kierownicą podobnego auta, albo przynajmniej nie usłyszał dźwięku jego silnika, nie będzie wstanie obiektywnie go ocenić (po za wyglądem zewnętrznym)
Ja byłem mocno zdystansowany, dopóki kolega nie kupił sobie Forda Capri z potężnym V6... Kiedy sobie nim pojeździłem zrozumiałem o co w tym chodzi :biggrin

Świetna maszyna
:-)

Awatar użytkownika
Hefajstos
klepacz
klepacz
Posty: 612
Rejestracja: pt 06 lut 2009, 08:31
Imię: Maciej
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pniewy

Post autor: Hefajstos » wt 08 cze 2010, 13:49

Tego typu samochody mają duszę i zupełnie inaczej się tym jezdzi niż "normalnymi" autami.
Swego czasu miałem Forda Taunusa 2.0 V6 w automacie, bardzo dobrze mi się nim jezdziło...dopóki podłużnica tylna mocująca pseudo wahacz tylnego mostu.... poszedł na części bo nie dało się wstawić innej... silnik i skrzynia miał być dawcą na trajkę, niestety pożar garażu pokrzyżował plany.

Awatar użytkownika
marcinskc
pisarz
pisarz
Posty: 244
Rejestracja: pn 19 paź 2009, 18:16
Imię: Marcin
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:

Post autor: marcinskc » wt 08 cze 2010, 14:09

Zajjebisty oldschoolowy brykens, bardzo zadbany. Moim zdaniem należy uszanować i mieć szacunek za włożoną pracę właściciela w to auto. A nazwanie tego auta rupieciem jest co najmnie nie na miejscu. Popieram przedmówcę, który powiedział iż nie jeden właściciel nie wiem np nowego Porsche czy powiedziałby o motocyklu z 1990 roku że jest rupieciem. Każdy jeździ na co go stać i co lubi, należy szanować ludzi którzy dbają o swoje cacka czy to jest auto czy motocykl czy też inny pojazd.

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: Arnold » wt 08 cze 2010, 14:51

Faza na amerykańce mi już przeszła, ale autko fajne. Dla mnie jeden z ładniejszych modeli.
Ja mam świra na punkcie Trabantów. :D Miałem jednego już. 1.1 sedan. Ale był z leksza zgnity (z leksza to chyba mało powiedziane :D ) a i kumpel namówił mnie na motorki no to sprzedałem Trampolinę. Nie licząc paliwa, bo wiadomo co przejeździsz to Twoje, to zarobiłem na nim 14,50 zł. :D :D :D 500 zł Trab + 70 za transport + 15,5 aukcja na allegro a sprzedałem go za 600 zł. :D Jeszcze będzie u mnie stał Trabant. 1.1 w kombiku.
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
msciwuj
teksciarz
teksciarz
Posty: 130
Rejestracja: pn 24 maja 2010, 14:29
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wrocław, czasem Kraków

Post autor: msciwuj » wt 08 cze 2010, 15:09

Bardzo praktyczne auto. Tak na oko, to do bagażnika ze cztery trupy wejdą. :D

EDIT: W sumie jak się tak przyglądam, to może i motocykl by się tam zmieścił. :mrgreen:

EDIT2: Naprawdę praktyczne!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Jashczur
pisarz
pisarz
Posty: 395
Rejestracja: wt 14 sie 2007, 10:48
Imię: Chrystian
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olkusz
Kontakt:

Post autor: Jashczur » wt 08 cze 2010, 15:40

Jestem pasjonatem oldtimerów jak i youngtimerów. Sam mam stare BMW rekina i wiem ile kosztuje czasu, pracy i pieniędzy utrzymanie takiego samochodu więc póki co stoi zakonserwowane w garażu i czeka na lepsze czasy.
Każdemu polecam coroczny salon samochodów zabytkowych w Essen. Można zobaczyć, dotknąć czasem nawet wsiąść do niektórych samochodów których dosłownie nigdzie indziej nie można zobaczyć na żywo.

Podsumowując teraz już nie ma takich samochodów
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ognia!

Awatar użytkownika
dragoo
klepacz
klepacz
Posty: 643
Rejestracja: wt 14 paź 2008, 12:32
Imię: Jarek
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Krotoszyn

Post autor: dragoo » wt 08 cze 2010, 17:11

Ehhh... Co tam el camino... ;-)

Moje marzenie od kiedy sięgam pamięcią to:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13493733

Dla mnie nie istnieje piekniejszy muscle car niż Mustang Shelby z 67' :roll: Gang V8 i potężna moc...

Może kiedyś....









....wygram w totka :twisted:

Awatar użytkownika
możej
pisarz
pisarz
Posty: 250
Rejestracja: ndz 04 sty 2009, 15:32
Imię: Piotr
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Post autor: możej » wt 08 cze 2010, 17:56

dragoo pisze:Ehhh... Co tam el camino... ;-)

Moje marzenie od kiedy sięgam pamięcią to:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13493733

Dla mnie nie istnieje piekniejszy muscle car niż Mustang Shelby z 67' :roll: Gang V8 i potężna moc...

Może kiedyś....



....wygram w totka :twisted:
Tą sytuacje porównam do posiedzenia paczki kumpli, gdzie każdy po kolei mówi, że woli duże cycki, inny zgrabny tyłek, jeszcze inny długie nogi, a Ty wyskakujesz z tekstem, że wolisz duże cycki nad zgrabnym tyłkiem, a całość ma stać na długich nogach :P skoro mówimy o rzeczach kompletnie nie realnych to dla mnie Shelby też jest nr 1 :mrgreen: idę poskakać po allegro, może ktoś wystawił mustanga za 1zł kup teraz ;)

Tutaj jest cała masa aut rozebranych do blachy i składanych od nowa, poczynając od Capri a kończąc na mustangach ;) http://www.capri.pl/cars/ ten np. czeka na drugie życie już 9 lat :D http://www.capri.pl/club/mikeb4-mustang
Ostatnio zmieniony wt 08 cze 2010, 18:01 przez możej, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości