NEGATYWNIE

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
mictom
klepacz
klepacz
Posty: 764
Rejestracja: wt 25 wrz 2012, 01:10
Model VFR: RC36 II
Imię: Tomek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: RKR ROGI

Re: NEGATYWNIE

Post autor: mictom » czw 22 lut 2018, 17:34

Rozdupcyłem seger przy komarze, w motoryzacyjnym nie majo :) Dobrze że jest w takim miejscu że można go założyć nawet na końcu renowacji. https://www.bikepics.com/members/mictom

kazik12311
bywalec
bywalec
Posty: 36
Rejestracja: pn 17 paź 2016, 12:05
Model VFR: vtec 800
Imię: lukasz
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: kotlina klodzka

Re: NEGATYWNIE

Post autor: kazik12311 » czw 22 lut 2018, 18:10

moj kuzyn identylko komara tak samo robi juz na ukonczeniu jest prawie,nawet ten sam kolor ma :)

Awatar użytkownika
Prasku89
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 78
Rejestracja: śr 27 lip 2016, 11:59
Model VFR: 750 RC36 II
Imię: Aga
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Prasku89 » sob 21 kwie 2018, 09:21

Ludzka głupota i jej nieskończone granice...
Jadę sobie do pracy. Spokojnie. Środkowym pasem bo lewy widzę że korkuje się kawałek dalej do skrętu. Z zatoczki autobusowej wyjeżdża jakiś samochod. W wjeżdża mi prawie że w przednie koło. Stanęłam dęba. Trabie, a facet otwiera szybę i z morda:
- czego ku....a trabisz, nie widzisz że jadę!!!
A Rh D-

1. GSXF 600
2. GS 500E FiveStar
3. VFR 750 RC24
4. VFR 750 RC36II

Awatar użytkownika
piotr_bzyk
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 17:45
Model VFR: fi
Imię: Piotr
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: NEGATYWNIE

Post autor: piotr_bzyk » sob 21 kwie 2018, 10:24

Prasku89 pisze:
sob 21 kwie 2018, 09:21
Ludzka głupota i jej nieskończone granice...
Jadę sobie do pracy. Spokojnie. Środkowym pasem bo lewy widzę że korkuje się kawałek dalej do skrętu. Z zatoczki autobusowej wyjeżdża jakiś samochod. W wjeżdża mi prawie że w przednie koło. Stanęłam dęba. Trabie, a facet otwiera szybę i z morda:
- czego ku....a trabisz, nie widzisz że jadę!!!
fakt jest taki, że ludzie widzą tylko czubek własnego nosa. Bardzo wyraźnie widać to właśnie po zachowaniu na drodze takiego jednego debila z drugim. Grunt, że on się porusza a to, że Ty możesz skończyć na glebie to już nie jego brocha. Rozwalają mnie też kretyni którzy wyjeżdżając z podporządkowanej pchają się z wyjazdem chociaż w w promieniu 500 metrów nikt nie jedzie ani za mną ani przed. Zamiast poczekać i przepuścić, wpierdzielają się z buciorami na drogę z pierwszeństwem po czym jadą 40 bo przecież mają czas.

Awatar użytkownika
adrianoo
pisarz
pisarz
Posty: 420
Rejestracja: pt 25 mar 2016, 18:41
Model VFR: 800 vtec
Imię: Adrian
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Józefosław

Re: NEGATYWNIE

Post autor: adrianoo » sob 21 kwie 2018, 11:16

piotr_bzyk pisze:
sob 21 kwie 2018, 10:24
Prasku89 pisze:
sob 21 kwie 2018, 09:21
Ludzka głupota i jej nieskończone granice...
Jadę sobie do pracy. Spokojnie. Środkowym pasem bo lewy widzę że korkuje się kawałek dalej do skrętu. Z zatoczki autobusowej wyjeżdża jakiś samochod. W wjeżdża mi prawie że w przednie koło. Stanęłam dęba. Trabie, a facet otwiera szybę i z morda:
- czego ku....a trabisz, nie widzisz że jadę!!!
fakt jest taki, że ludzie widzą tylko czubek własnego nosa. Bardzo wyraźnie widać to właśnie po zachowaniu na drodze takiego jednego debila z drugim. Grunt, że on się porusza a to, że Ty możesz skończyć na glebie to już nie jego brocha. Rozwalają mnie też kretyni którzy wyjeżdżając z podporządkowanej pchają się z wyjazdem chociaż w w promieniu 500 metrów nikt nie jedzie ani za mną ani przed. Zamiast poczekać i przepuścić, wpierdzielają się z buciorami na drogę z pierwszeństwem po czym jadą 40 bo przecież mają czas.
Na takich to tylko jedrn sposob jest: zejść z motka, strzelić w ryj, i pojechać zrelaksowanym dalej 8)
"braku chemii fizyką nie nadrobisz"

robert13
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 09 cze 2017, 14:14
Model VFR: v-tec '04
Imię: robert
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław

Re: NEGATYWNIE

Post autor: robert13 » sob 21 kwie 2018, 16:14

Trochę racji Adrianoo masz , ale możesz trafić na czuba , a ten ożeni Ci kose , i po wszystkim . Taki przypadek zdarzył się kilka lat temu we Wrocku , nawiasem mówiąc śmiertelny . Najlepiej jakiś gaz , tudzież tego typu środek w żelu , niż ryzykować bezpośrednią konfrontację :)

Awatar użytkownika
adrianoo
pisarz
pisarz
Posty: 420
Rejestracja: pt 25 mar 2016, 18:41
Model VFR: 800 vtec
Imię: Adrian
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Józefosław

Re: NEGATYWNIE

Post autor: adrianoo » sob 21 kwie 2018, 17:15

Pytanie tylko czy i z kosą da radę, ale to już inny temat :twisted:
"braku chemii fizyką nie nadrobisz"

robert13
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 09 cze 2017, 14:14
Model VFR: v-tec '04
Imię: robert
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław

Re: NEGATYWNIE

Post autor: robert13 » sob 21 kwie 2018, 17:25

Ależ ja nie chciałem Ciebie umoralniać :) . Ale czuby to jedno , a jeszcze są wynalazki po róznych środkach , o składzie , i działaniu nie wiadomym nawet samym producentom wspomnianych :)

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Model VFR: RC36II96 r.
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: NEGATYWNIE

Post autor: figaro » sob 21 kwie 2018, 19:14

Prasku89, piotrrze_bzyku, adriano, robercie13 trzymajcie się od takich "kierofców" jak najdalej, a Wy i motocykl wasz dożyjecie sędziwej starości.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

robert13
teksciarz
teksciarz
Posty: 119
Rejestracja: pt 09 cze 2017, 14:14
Model VFR: v-tec '04
Imię: robert
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: wrocław

Re: NEGATYWNIE

Post autor: robert13 » sob 21 kwie 2018, 19:26

Zaiste Figaro słusznie prawisz :ok

K_L_A_M_A
teksciarz
teksciarz
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 gru 2010, 21:37
Model VFR: 800 V-TEC
Imię: KAMIL
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BYTOM

Re: NEGATYWNIE

Post autor: K_L_A_M_A » sob 21 kwie 2018, 20:02

Słusznie prawicie, choć czasami aż się w człowieku gotuje po takim spotkaniu z imbecylem drogowym.

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Model VFR: VFR VTEC
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Re: NEGATYWNIE

Post autor: adam.ada » sob 21 kwie 2018, 20:40

Figaro ma rację, tylko ... czasami trudno być takim prawilnym, ale próbować trzeba.
Najlepszy tekst na CB Radiu: "K... nie zauważyłem, że na tym motorze to gliniarz jedzie i mu się wpie.... pod sam nos, kur.. ale pech"
Na moje pytanie " A gdyby to był cywil to co?" odpowiedź " A hu... mnie by obchodził, musi tak zapierd...?"
Byłem tylko osobówką a on ciężarówką, ale na kilku kilometrach sobie trochę poredukował biegami i hamulców i paliwa trochę zużył.

Ale hit to " czego chcesz przecież wrzuciłem kierunek?"
Adam

Awatar użytkownika
Prasku89
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 78
Rejestracja: śr 27 lip 2016, 11:59
Model VFR: 750 RC36 II
Imię: Aga
województwo: mazowieckie
Płeć: Kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Prasku89 » sob 21 kwie 2018, 21:27

adrianoo pisze:
sob 21 kwie 2018, 11:16
Na takich to tylko jedrn sposob jest: zejść z motka, strzelić w ryj, i pojechać zrelaksowanym dalej 8)
Pojechałam dalej zrelaksowana widząc w lusterku zachowanie kierowcy za mną. Zajechał gościowi droge i jechał może ze 30km/h. Jak Pan chciał go minąć to zajeżdzał mu droge. I tak przez jakieś 300m do świateł. :D :D :D

Pozdrawiam Pana w Mercedesie :bye
figaro pisze:
sob 21 kwie 2018, 19:14
Prasku89, piotrrze_bzyku, adriano, robercie13 trzymajcie się od takich "kierofców" jak najdalej, a Wy i motocykl wasz dożyjecie sędziwej starości.

Tak, masz racje. Ale to nie takie proste. Robią kampanie aby motocyklista nie zapie***lał i dał sie zauważyć w lusterku. I co z tego skoro jadąc wolno i ZAUWAŻALNIE, oni i tak nie patrzą w lusterka... Smutne
A Rh D-

1. GSXF 600
2. GS 500E FiveStar
3. VFR 750 RC24
4. VFR 750 RC36II

Awatar użytkownika
piotr_bzyk
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: wt 28 mar 2017, 17:45
Model VFR: fi
Imię: Piotr
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: NEGATYWNIE

Post autor: piotr_bzyk » ndz 22 kwie 2018, 01:06

figaro pisze:
sob 21 kwie 2018, 19:14
Prasku89, piotrrze_bzyku, adriano, robercie13 trzymajcie się od takich "kierofców" jak najdalej, a Wy i motocykl wasz dożyjecie sędziwej starości.
przez Twoją wypowiedź przebija się doświadczenie i mądrość, której kiedyś mam nadzieję się nauczyć.

K_L_A_M_A
teksciarz
teksciarz
Posty: 188
Rejestracja: ndz 12 gru 2010, 21:37
Model VFR: 800 V-TEC
Imię: KAMIL
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: BYTOM

Re: NEGATYWNIE

Post autor: K_L_A_M_A » ndz 22 kwie 2018, 07:46

Prasku89 pisze:
sob 21 kwie 2018, 21:27
adrianoo pisze:
sob 21 kwie 2018, 11:16
Na takich to tylko jedrn sposob jest: zejść z motka, strzelić w ryj, i pojechać zrelaksowanym dalej 8)
Pojechałam dalej zrelaksowana widząc w lusterku zachowanie kierowcy za mną. Zajechał gościowi droge i jechał może ze 30km/h. Jak Pan chciał go minąć to zajeżdzał mu droge. I tak przez jakieś 300m do świateł. :D :D :D

Pozdrawiam Pana w Mercedesie :bye
figaro pisze:
sob 21 kwie 2018, 19:14
Prasku89, piotrrze_bzyku, adriano, robercie13 trzymajcie się od takich "kierofców" jak najdalej, a Wy i motocykl wasz dożyjecie sędziwej starości.

Tak, masz racje. Ale to nie takie proste. Robią kampanie aby motocyklista nie zapie***lał i dał sie zauważyć w lusterku. I co z tego skoro jadąc wolno i ZAUWAŻALNIE, oni i tak nie patrzą w lusterka... Smutne
Jakiś czas temu oglądałem filmik chyba na you tube jak koleś lewym targał a przed nim mu nie zjechał mimo usilnych ponagleń światłami kierunkami itp . dojechali tak do lewoskrętu wiadomo zatrzymanie a ten z tyłu który nie potrafił wyprzedzić wyskoczył z puszki i podbiegł do tego z przodu , zaczął wymachiwać "klamką" ....miał pecha bo to był nieoznakowany radiowóz ..zawinęli go na miejscu. Tylko co by było gdyby to nie był radiowóz, może któryś z nas..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości