NEGATYWNIE

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: benito » śr 22 cze 2016, 08:00

Emil , to tylko blacha.
Teraz kup żonie trochę bezpieczniejsze autko, może Grand Cheerokee?

Powodzenia.

Auto zastępcze pewnie będą chcieli Ci zabrać, po oszacowaniu szkody i wyliczeniu dni potrzebnych na ewentualną naprawę auta.
Przy szkodzie całkowitej, nie wiem jak jest.

P.S.
Nie wie
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
Jacko
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2208
Rejestracja: sob 19 sie 2006, 12:20
Imię: Jacek
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Komarówka Podlaska
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Jacko » śr 22 cze 2016, 08:43

Emil, dobrze że tylko tak to się skończyło.
Powodzenia i pozytywnych wyników życzę.

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4210
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: NEGATYWNIE

Post autor: emil » śr 22 cze 2016, 10:42

Dzięki Koledzy za wsparcie :) w zasadzie to moja przyszła Żona, ale już jak Żona :).
Póki co czeka na tomograf, głowa boli dalej, zobaczymy. Już się jedna firma z nami kontaktowała, która pociągnie temat dalej.

A puchę zdecydowanie trzeba będzie zmienić na coś bezpieczniejszego, tu zniknęła dupa przy prędkościach miejskich.. Grand jednak za wielki ;)

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: benito » śr 22 cze 2016, 11:58

emil pisze:to moja przyszła Żona
No właśnie nad tym myślałem, bo choć setki kobiet przy Tobie krąży, to o żadnej nie mówiłeś w trybie małżeńskim.

Będzie dobrze i na pewno znajdziesz fajną furkę;)
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

marek_w
teksciarz
teksciarz
Posty: 163
Rejestracja: pt 05 lip 2013, 15:38
Imię: Marek
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: NEGATYWNIE

Post autor: marek_w » śr 22 cze 2016, 13:07

niestety na tomografie może tez być ok a głowa dalej będzie bolec :/ tak to już jest po wypadkach. zróbcie za jakiś czas powtórkę z badan ;) nie zaszkodzi a spokojniejszy czlowiek.

Awatar użytkownika
zip_77
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: czw 20 sie 2009, 15:00
Imię: Paweł
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: NEGATYWNIE

Post autor: zip_77 » śr 22 cze 2016, 14:15

badanie dobrze porobić ... moja żona dwa lata temy tak skasowała (tzn. ktoś jej skasował) VW POLO.
Stanęła na światłach i nagle jebbbb ... i poleciała 5m do przodu ... zaraz wyszedł do niej gość z Passata z tyłu i od razu przeprosił że jego wina że słońce go oślepiło i niestety nie zauważył że czerwone światło prosił aby zjechać na bok i spisali szkodę z jego OC.
Na początku nic nie czuła pojechała za namową na SOR się przebadać kilka godzin siedzenia i badania ... dostał kołnierz na 2 tygodnie zwolnienie z pracy i dalsze badania. Na szczęści nic nie wykazało wszystko odpukać dobrze ale na drugi dzień to nie mogła głową ruszać mino że w dzień wypadku nic nie czuła.
Adrenalina znieczula, jak emocje puściły zaczęła odczuwać uderzenie w zagłówek.
Prędkość też nie była duża koleś miał lekko zderzak obsunięty bo jak dał po heblach to się wcisnął pod tył polówki a polo się "letko" poskladało (ogólnie dobrze bo było na sprzedaż i dostaliśmy więcej niż dawali teraz ma nowsze polo :mrgreen: ale ze zdrowiem trzeba być ostrożnym.
OGAR 205 -> MZ-ETZ 150 -> GS 500E -> VX 800 -> VFR 750F (RC36II) -> YZF 1000R THUNDERACE -> CBR 1100XX BLACKBIRD -> GSX 1300R HAYABUSA

adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Re: NEGATYWNIE

Post autor: adam.ada » sob 25 cze 2016, 00:12

A ja z innej beczki.....(tylko się nie obraź)
Skoro to jeszcze nie żona, to zastanów się może znajdziesz inną, bezwypadkową. Bita to zawsze bita.
Adam

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim

Re: NEGATYWNIE

Post autor: kubatron2 » sob 25 cze 2016, 17:05

emil pisze:Dzięki Koledzy za wsparcie :) w zasadzie to moja przyszła Żona, ale już jak Żona :).
Póki co czeka na tomograf, głowa boli dalej, zobaczymy. Już się jedna firma z nami kontaktowała, która pociągnie temat dalej.

A puchę zdecydowanie trzeba będzie zmienić na coś bezpieczniejszego, tu zniknęła dupa przy prędkościach miejskich.. Grand jednak za wielki ;)
większość tych firm to oszusci bo dajesz im pelnomocnictwo ale wgladu do ugody z ubezpieczyciele czy winnym wypadku nie masz czyli oni np ustawia ugode na 40 tys zl a ty dostaniesz z tego 6 tys bo nawet sie nie dowiesz ile udalo im sie ugrac naprawe

Awatar użytkownika
zip_77
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: czw 20 sie 2009, 15:00
Imię: Paweł
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: NEGATYWNIE

Post autor: zip_77 » sob 25 cze 2016, 20:22

kubatron2 pisze:
emil pisze:Dzięki Koledzy za wsparcie :) w zasadzie to moja przyszła Żona, ale już jak Żona :).
Póki co czeka na tomograf, głowa boli dalej, zobaczymy. Już się jedna firma z nami kontaktowała, która pociągnie temat dalej.

A puchę zdecydowanie trzeba będzie zmienić na coś bezpieczniejszego, tu zniknęła dupa przy prędkościach miejskich.. Grand jednak za wielki ;)
większość tych firm to oszusci bo dajesz im pelnomocnictwo ale wgladu do ugody z ubezpieczyciele czy winnym wypadku nie masz czyli oni np ustawia ugode na 40 tys zl a ty dostaniesz z tego 6 tys bo nawet sie nie dowiesz ile udalo im sie ugrac naprawe
Być może i tak jest, ale bez nich nie ugrasz nawet tych 6k :P
OGAR 205 -> MZ-ETZ 150 -> GS 500E -> VX 800 -> VFR 750F (RC36II) -> YZF 1000R THUNDERACE -> CBR 1100XX BLACKBIRD -> GSX 1300R HAYABUSA

Awatar użytkownika
Niron
klepacz
klepacz
Posty: 658
Rejestracja: ndz 08 lut 2015, 23:20
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemień

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Niron » ndz 03 lip 2016, 13:48

wczoraj znajomi wyciągnęli mnie na małego tripa jakieś 350km, stwierdziłem ok dobiję oponę i sobie w poniedziałek wymienię, jakie było moje zdziwienie jak na cpn jakieś 120km od domu, spoglądając na stan mojej opony zauważyłem druty :roll: nie wiem jak długo już były, ale ostatnie kilometry jechałem z duszą na ramieniu żeby opona nie wystrzeliła, a takie pytanko właśnie opona by wystrzeliła czy by z niej tylko powietrze uszło? bo te pytanie mnie dręczyło, przez te ostatnie kilometry.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
„If everything seems under control you’re just not going fast enough”
CB 500 -> CBR 600 F3 -> VFR 800 FI

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Tomek Grudziądz » ndz 03 lip 2016, 16:57

Kiedyś ktoś na forum pokazywał efekt wystrzelenia opony.
Z tego co pamiętam to druty rozpieprzyły ogon wraz z lampą.
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
zip_77
teksciarz
teksciarz
Posty: 179
Rejestracja: czw 20 sie 2009, 15:00
Imię: Paweł
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Poznań

Re: NEGATYWNIE

Post autor: zip_77 » ndz 03 lip 2016, 20:39

Ta opona nie wygląda na zjechana w trasie ale bardziej na przypalona gumę... Środek centralnie przytarty a brzegi jeszcze coś mięsa maja no chyba że tak kwadratowo w zakrętach jeździsz ;p

PS. Na YT wiele filmów z wybuchem laczka.
OGAR 205 -> MZ-ETZ 150 -> GS 500E -> VX 800 -> VFR 750F (RC36II) -> YZF 1000R THUNDERACE -> CBR 1100XX BLACKBIRD -> GSX 1300R HAYABUSA

Awatar użytkownika
Niron
klepacz
klepacz
Posty: 658
Rejestracja: ndz 08 lut 2015, 23:20
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemień

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Niron » pn 04 lip 2016, 01:23

Vfr gumy nie paliłem jeszcze, chciałem tą oponę skończyć, ale już nie ma co, opona jakoś szybko poleciała przez ostatnie 2 tyś km normalnie zniknęła w oczach. Jak się dobrze przyjrzysz, to zobaczysz cienki jasny pasek na krawędzi opony, do tamtego fragmentu opony faktycznie jeszcze nie doszedłem, ale reszta opony używana w zależności od drogi jaką się poruszam :wink:
„If everything seems under control you’re just not going fast enough”
CB 500 -> CBR 600 F3 -> VFR 800 FI

Awatar użytkownika
stoodent1
pisarz
pisarz
Posty: 221
Rejestracja: śr 17 mar 2010, 18:43
Imię: Michał
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: stoodent1 » pn 11 lip 2016, 21:18


adam.ada
pisarz
pisarz
Posty: 494
Rejestracja: sob 17 paź 2009, 23:24
Imię: Adam
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: W-wa Ursynów

Re: NEGATYWNIE

Post autor: adam.ada » pn 11 lip 2016, 21:44

Zapora Czorsztyn, pani na parkingu mówi, że nie ma opcji podniesienia szlabanu pomimo, że motocykliści nie płacą, minęło 11 minut od wjazdu. Jedyne wyjście to wyjazd po chodniku. Podjeżdżam pod krawężnik, vtec gaśnie, próba odpalenia i .... "tyrkotanie" przekaźnika rozrusznika i koniec. Wszelkie próby "stukania, pukania itp" nie dają zmian. Koledzy pomagają w "popychu" i tak mija dzień, Największy wstyd w Zakopanym, ludzie patrzą a tu jedyna niezawodna Honda wśród 3 Yamah odpala na popych.
Następnego dnia piękne serpentyny koło Limanowej i Zonk, oczywiście pod górę maszyna gaśnie podczas jazdy. Znów pomoc kolegów, nawrotka na patelni i w dół.
Wyjmuję aku, wsiadamy na FJRę i jedziemy (w niedzielę) do sklepu, który sprzedaje skutery, kupujemy akumulator, jakiś żelowy od skutera, wracamy, podłączam do Vitka, PALI!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tak już do samej Warszawy
Adam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości