NEGATYWNIE

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Diego » wt 13 paź 2015, 20:29

Ja pierdziele Jano popłakałem się ze śmiechu.......jak to możliwe,że jakieś leszcze Cię sprali. Już widzę miny kolegów z twojej fabryki......
Kiedyś śfager notabene kawał chopa narozrabiał.myślałem,że na niego nie ma mocnego ,a dostał taki wpierdol.....Mówi : Miro nie było szans oni łapy mieli jak ja noga i naparzali młotkiem.Cieszę się,że żyję.
Tak że Jano zuch,ciemne pingle na nos i będzie git.....
a leszcze w okularach chodzo???? :biggrin :biggrin
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Arnold » wt 13 paź 2015, 22:46

Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Janusz B.
klepacz
klepacz
Posty: 1131
Rejestracja: wt 13 lut 2007, 22:33
Imię: Dżony
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Janusz B. » czw 15 paź 2015, 01:19

Diego pisze:Ja pierdziele Jano popłakałem się ze śmiechu.......jak to możliwe,że jakieś leszcze Cię sprali. Już widzę miny kolegów z twojej fabryki......
Diego, napisałem, że oprawiliśmy z kumplem jakichś cwaniaków - znaczy że to oni dostali wpier.dol. Tyle że jedną sztukę w bójce sam przyjąłem i został ślad na facjacie. I to właśnie było negatywne w całym zajściu, bo się obawiałem, że mi się po dwóch dniach po oku rozleje i będę wyglądał jak człowiek nie na miejscu. Finalnie nikt w pracy nie zauważył i nie było niewygodnych pytań.
A Ty mi tu jakieś wstrzyki robisz, że się "jakimś leszczom" obić dałem.
Spytaj milicjanta, on Ci prawdę powie.
Spytaj milicjanta, on Ci wskaże drogę...
http://www.bezwiny.pl

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Diego » czw 15 paź 2015, 22:44

Bo żem czytał bez zrozumienia....wiem żeś niewyrywny jest i miło że nastukałeś buractwo. Ave Yano,Ave Ja. :biggrin
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Arnold » ndz 25 paź 2015, 04:50

Tragedia normalnie. Kolega kupił se XXa i dał mi się nim przejechać dzisiaj... I co ja teraz biedny mam zrobić? Szkoda mi VFRe sprzedać po 5 latach. :evil: To dziad jeden!
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Samson1983 » ndz 25 paź 2015, 11:20

Arnold pisze:Tragedia normalnie. Kolega kupił se XXa i dał mi się nim przejechać dzisiaj... I co ja teraz biedny mam zrobić? Szkoda mi VFRe sprzedać po 5 latach. :evil: To dziad jeden!
HAHA następny :mrgreen: kumpel śmigał lata na VFR i pewnie jeździł by dalej gdyby nie dobry kolega który kupił XXa, pojechali w trasę, zamienili się moto i - w następnym sezonie w garażu stał już XX :P
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

kuba2705
teksciarz
teksciarz
Posty: 129
Rejestracja: śr 26 wrz 2012, 19:49
Imię: Jakub
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: NEGATYWNIE

Post autor: kuba2705 » ndz 25 paź 2015, 15:24

Samson1983 pisze:
Arnold pisze:Tragedia normalnie. Kolega kupił se XXa i dał mi się nim przejechać dzisiaj... I co ja teraz biedny mam zrobić? Szkoda mi VFRe sprzedać po 5 latach. :evil: To dziad jeden!
HAHA następny :mrgreen: kumpel śmigał lata na VFR i pewnie jeździł by dalej gdyby nie dobry kolega który kupił XXa, pojechali w trasę, zamienili się moto i - w następnym sezonie w garażu stał już XX :P
Kurcze mi też xx chodzi po głowie, naprawdę jest taką różnica na plus???

Awatar użytkownika
Arnold
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2421
Rejestracja: pt 29 sty 2010, 21:56
Imię: Arnold
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Arnold » ndz 25 paź 2015, 16:08

Musiałbym się jeszcze raz przejechać ale na pierwszy raz jestem po prostu zauroczony. Przesiadka jest plug&play. Pozycja bardzo podobna choć kiera trochę niżej. Letko mocniejszy, smukła praca silnika. Brakuje mi tylko mocnego hamowania silnika. Nie miałem żadnego problemu z wagą i gabarytem iksa.
Obrazek

Jak głupio pieprzę, to wybaczcie mi, ale jestem po kilku głębszych. :szczerbaty

Awatar użytkownika
Niron
klepacz
klepacz
Posty: 657
Rejestracja: ndz 08 lut 2015, 23:20
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Siemień

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Niron » ndz 25 paź 2015, 17:31

i ja ostatnio przysiadałem się do XX, ale jak dla mnie kierownica mogła by być ciut bliżej, mnie wydawało mi się, że jestem na nim trochę wyciągnięty, nie jeździłem nim, bo przysiadałem się na zakończeniu sezonu do moturzysty który kulturalnie pozwolił mi się przymierzyć, siadałem z nastawieniem że i tak będzie dla mnie za ciężkie moto, ale siadłem i kurde wcale nie takie mocno ciężkie :) w 2016 muszę się nim przejechać po prostu jakimś cudem :)
„If everything seems under control you’re just not going fast enough”
CB 500 -> CBR 600 F3 -> VFR 800 FI

Awatar użytkownika
Gota
teksciarz
teksciarz
Posty: 154
Rejestracja: wt 13 sty 2015, 21:48
Imię: Małgorzata
województwo: lubelskie
Płeć: Kobieta

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Gota » ndz 25 paź 2015, 22:44

A kiedy było coś dobrego dla kierowców.
http://www.scigacz.pl/Od,stycznia,nie,s ... 27275.html
"Biali nie zabijają się w klubie"

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: NEGATYWNIE

Post autor: emil » ndz 25 paź 2015, 23:06

W iksie kiera jest dalej, ale da sie to zalatwic clip-onami z vteca - zapytajcie Marsela ;) i zacisk tylny jest inaczej skonfigurowany w dualu.

Awatar użytkownika
Marsel
pisarz
pisarz
Posty: 418
Rejestracja: sob 23 cze 2012, 14:51
Imię: Marceli
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pabianice, łódzkie

Re: NEGATYWNIE

Post autor: Marsel » pn 26 paź 2015, 09:56

Wywołany do tablicy ;) mogę kilka słów klepnąć z klawiatury. W swoim XXe mam clip-ony z vteca jak wspomniał Emil. Zmiana w wysokości ok 3 cm i to robi sporą różnicę. Emil miał okazję porównać fabryczne w swoim XXe z tymi u mnie. Uprzedzając pytania, sam nie zmieniałem z takimi kupiłem i muszę powiedzieć że jestem mega zadowolony.
Arnold pisze:Musiałbym się jeszcze raz przejechać ale na pierwszy raz jestem po prostu zauroczony. Przesiadka jest plug&play. Pozycja bardzo podobna choć kiera trochę niżej. Letko mocniejszy, smukła praca silnika. Brakuje mi tylko mocnego hamowania silnika. Nie miałem żadnego problemu z wagą i gabarytem iksa.
Arnold przesiadka niemalże jak na większą VFRe, takie miałem odczucia na samym początku. Dla mnie za sterem wygodniej, lepiej w winklach, lepsza ochrona przed wiatrem, deszczem, brak konieczności mieszania biegami itd. Zrobione kilkadziesiąt tysięcy do tej pory i nawet przez moment nie żałowałem decyzji o zmianie. Elastyczność silnika w XXe to poezja, ciągnie jak lokomotywa od samego dołu. Co tam pisać XX to bardzo fajny motocykl. Polecam
Żyć szybko, umrzeć późno ...
http://babelkowy-swiat.pl/

Awatar użytkownika
nierob
klepacz
klepacz
Posty: 535
Rejestracja: wt 30 sty 2007, 13:43
Imię: nierob
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Przemków

Re: NEGATYWNIE

Post autor: nierob » wt 17 lis 2015, 21:21

no i zostałem bez vfr-ki. nawet mój Reksio(który o mały włos zostałby burmistrzem), wpadł do garażu i warknął - szefie, co ty - moto sprzedałeś?
trzask prask i po wszystkim.

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: NEGATYWNIE

Post autor: figaro » śr 18 lis 2015, 19:32

nierob pisze:...no i zostałem bez vfr-ki...
A było sprzedawać?? :aww
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
mozek
pisarz
pisarz
Posty: 329
Rejestracja: śr 23 paź 2013, 19:59
Imię: Ksystof
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wilno

Re: NEGATYWNIE

Post autor: mozek » pn 14 gru 2015, 20:19

po 6 latach wspolnego zycia zawiodla mnie i sie spalila zmywarka :(
trwaja poszukiwania nowej, bo nikt nie chce w domu gotowac, bo nikt nie chce naczyn zmywac :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości