pauzuje na 2-3 miechy

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Młody
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 72
Rejestracja: pt 10 mar 2006, 14:07
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

pauzuje na 2-3 miechy

Post autor: Młody » pt 01 wrz 2006, 23:27

tak sie zlozylo, ze dostalem propozycje z zagranicy na plywanie jako elektryk na statku stoczni - kladzie kable na morzu Kaspijskim. niestety propozycja byla tak bogata w $ dla mnie, ze sie zgodzilem ;-) wylatuje 03.09 o 8:15 przez Frankfurt do Baku. tam testy medyczne, kontrakt i przypuszczam, ze helikopterem na statek. bilet powrotny mam otwarty i data waznosci konczy sie na 1 grudnia - max powrot do domu. jak dobrze pojdzie bede mial kontrakt 2 miechy pracy, potem 1 wolny (i tak w kolko) przez kolejny rok. jak zle pojdzie - nie sprawdze sie - za tydzien wracam :razz: jedyna rzecz jaka jest pewna to... bilety, ktore odebralem :twisted: na szczescie w 2 strony ;-) reszta to korespodencja mailowa + telefoniczna + wstepny kontrakt. na statku powinien byc net, aczkolwiek nie jestem pewien na 100%. jak dotre i bedzie - odezwe sie.

pozdrowki, vfr wystawilem na allegro, na szczescie? nie bylo zadnego chetnego :disagree

p.s. robote dostalem miedzy innymi dzieki wyswietlaczowi, gdyz wg firmy trzeba byc troche konstruktorem, wiec podeslalem linka do artkulu zamieszczonego na vfr-oc :razz: :razz:

seba_VF750FR
klepacz
klepacz
Posty: 901
Rejestracja: ndz 19 mar 2006, 22:14
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontakt:

Post autor: seba_VF750FR » pt 01 wrz 2006, 23:33

he no ja nie bede sie powtarzał co mialem napisac poszło na FMŚ ,tak więc mam nadzieje ze bedziesz dawał znaki zycia na forum :)

pozdro seba

Awatar użytkownika
Pawel
pisarz
pisarz
Posty: 349
Rejestracja: pn 15 maja 2006, 08:28
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Pawel » sob 02 wrz 2006, 00:25

Też się nie będę powtarzać, bo również napisałem na forum.motocyklistow.pl :-). Wracaj do nas cały i zdrowy 8)

Powodzenia, Pawel

PS. A niech tam, powtórzę się - niech to będzie nie tylko praca ale i fajna przygoda.

:bye
Gwiaza rocka, czarny koń wyścigów motocyklowych, kwiat polskiego dziennikarstwa, mistrz obiektywu - ot zwykły skromny chłopak ...

Awatar użytkownika
Vlaad
klepacz
klepacz
Posty: 956
Rejestracja: pt 18 lis 2005, 08:27
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa/Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Vlaad » sob 02 wrz 2006, 09:33

Mołdy, przywieź $ i wracaj do vfr-y .

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Post autor: Lucek » sob 02 wrz 2006, 16:58

powodzenia...
VFRka sie nie martw,nie starzeje sie tak jak inne gowna :P
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
Arczi
klepacz
klepacz
Posty: 804
Rejestracja: pt 07 lip 2006, 01:18
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Arczi » sob 02 wrz 2006, 18:04

Powodzonka i jak juz się staniesz starym wilkiem morskim nie zapomnij o swojej ukochanej VFR-ce. Jak będziesz miał okazję odezwij się na forum żebyśmy mieli pewność że nie zeżarły Cię jakieś ośmiornice ;-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości