Pytanie Mechaniczne dotyczące Yamahy XT

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
UxY
Administrator
Administrator
Posty: 1467
Rejestracja: sob 29 paź 2005, 17:05
Imię: Łukasz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Pytanie Mechaniczne dotyczące Yamahy XT

Post autor: UxY » śr 24 maja 2006, 16:40

Hej ch?opaki i dziewcz?ta ;]

Wczoraj mia?em okazje po?mig?c na XTku kolegi, niestety o? c kr?tko, pytam bo moze ktos sie zna, akcja jest taka iz nie ogran??em mocy :P i strzelki?em paciaka, nie by?a to jaka? geba tylko delikanie po?ozy?em moto na ziemi bo nie da?em radu go utrzyma? w pionie. Motocykl chodzi? chwilke na boku (lewym) po czym zgas?. No i zacz??a sie jazda, ani z kopa ani z pychu nei pali, diagnoza jest taka ze iskra kompletnie znikne?a, ?wiat?a kierunki itp s? (z reszta jak sie dowiedzia?em od kolegi XT dzia?a i bez akumulatora) I teraz pytanko, kabelki przej?ane (z reszta nie wydaje mi sie zeby mog?o sie cos z tym sta? przy takim po?o?eniu sprz?ta) wszystko niby oki a iskra zniknela :( czy w lewym deklu w Yamaszce XT z 87 roku powinien by? olej czy nie? Nie wiem jaki tam jest uk?ad zapo?onowy i dlatego pytam, bo olej by? a moze by? go nie powinno?

No i moze macie jakies pomys?y... Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony czw 27 lip 2006, 00:28 przez UxY, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kris
pisarz
pisarz
Posty: 241
Rejestracja: wt 03 sty 2006, 11:06
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: kris » śr 24 maja 2006, 21:55

Mia?em kiedy? hond? XLl 500R i te? zapodzia?a mi si? kiedy? iskra musia?em sprz?ta zwie?? dodomu busem bo ni czorta nie chcia? odpali? ni od kopa ani na pych okaza?o si? ?e impulsator zlecia? z wa?uodkr?ci?asi? nakr?tka i sobie normalnie zlecia? :mrgreen: [/list]

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości