assistance

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

assistance

Post autor: PETER » ndz 29 sty 2017, 16:11

zbliża się okres wyjazdów moze ktoś korzystał może coś wie zakres ceny i.t.p. znalazłem coś takiego w sieci
Assistance Motocyklowe Allianz

Z tego ubezpieczenia korzystałem dwukrotnie. Trzeciego razu nie będzie. Największe wady to tragiczna komunikacja z operatorem – w Bośni przez przedłużające się rozmowy telefoniczne zapłaciłem za roaming 800 zł!

Drugi problem to czas oczekiwania – załatwienie hotelu czy dojazd pomocy zajmuje minimum dwie godziny. Po trzecie – choć w polisie jest zagwarantowany hotel, operator nie potrafił znaleźć takiego, do którego nie musiałbym sowicie dopłacać.

Stanowczo nie polecam!
sa u nas osoby zajmujące się ubezpieczeniami może coś zaproponują dla nas
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Lucek
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 3481
Rejestracja: ndz 02 kwie 2006, 13:03
Imię: LUCYna/fer
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: EP

Re: assistance

Post autor: Lucek » ndz 29 sty 2017, 21:44

bralem w generali.
wracajac z RO juz w bieszczadach zanikl mi prad.
komunikacja rowniez tragedia.
gosc ktory mial przyjechac pomoc lub lawetowac, nie mial przy sobie nawet miernika lub kabli zeby sprobowac odpalic.. zanim przyjechal poradzilem sobie przy pomocy mobilnego kolegi i pobliskiej stacji benzynowej. zrezygnowalem wtedy z pomocy i po powrocie wystapilem o zwrot wplaty z w/w powodow. uznali. oddali.
Nie ma boga, jest Mmmmotór!

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: assistance

Post autor: PETER » pn 30 sty 2017, 09:00

no to 2 ubezpieczycieli mamy pod kreską
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: assistance

Post autor: jagna » pn 30 sty 2017, 09:35

Peter ja mam ubezpieczenie w Allianz i korzystałam już z niego, jak wszystkim wiadomo parę razy :)
To, że trzeba czekać dwie godziny to jest standard wszędzie (jak kolega rozbił się w Chorwacji, czekaliśmy 4 godziny na lawetę a miał ubezpieczenie z UK), większość assistance za granica obsługuje jedna firma - Mondial Assistance, więc gdzie nie kupisz skończysz u nich na 90% :)
Rozbijałam się co prawda po europie zachodniej więc było taniej jeśli chodzi o połączenia i nocleg też znaleźli mi bez większych problemów (choć nie jestem pewna czy miałam takie same stawki jak w twoim ubezpieczeniu, ale myślę, że trochę wyższe, bo kupić je mogłam tylko w pakiecie).
A wybór masz niewielki, dochodzi jeszcze PZU ale ich też za granicą obsługuje Mondial.
Jest jeszcze ten niemiecki wynalazek co nie pamiętam jak się nazywa ale nie znam nikogo, kto by korzystał z ich usług.
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

Awatar użytkownika
Klarkson
pisarz
pisarz
Posty: 366
Rejestracja: pn 06 lis 2006, 17:00
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Czestochowa
Kontakt:

Re: assistance

Post autor: Klarkson » pn 30 sty 2017, 12:34

Można jeszcze sprawdzić OWU assistance w PZMot
https://assistance.pzm.pl/
Klarkson

Awatar użytkownika
Bury
klepacz
klepacz
Posty: 925
Rejestracja: czw 28 mar 2013, 21:53
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Tczew

Re: assistance

Post autor: Bury » pn 30 sty 2017, 19:04

Niemiecki niezawodny wynalazek nazywa się ADAC!!! i myślę ze to jedna z najlepszych opcji!!! Nie wiem jak to działa na motocykle ale wiem bo opłacałem kiedys jak latałem do Holandi i jest to na kierowce a nie na auto wiec mysle ze tez to dziala na motocykle.
Dla zainteresowanych mam nr do pani z gebelsowa z ADAC moze zadzwonic i podpytać o co 5 dokładnie
VFR800 RC46 98r była
CBR1100XX Super Blackbird
Darkness Black Metallic

Awatar użytkownika
jagna
klepacz
klepacz
Posty: 665
Rejestracja: pn 15 lip 2013, 18:17
Imię: Agnieszka
województwo: śląskie
Płeć: Kobieta

Re: assistance

Post autor: jagna » pn 30 sty 2017, 19:20

Korzystałeś kiedyś? Rozważałam to kiedyś ale lęki komunikacyjne wygrały, nie rozkminiłabym niemieckiego OWU nawet z googlem:)
Optymizm jest błogosławieństwem niedoinformowanych.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości