Garmin, polar

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
topol
teksciarz
teksciarz
Posty: 101
Rejestracja: wt 26 gru 2006, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot/Gdańsk
Kontakt:

Garmin, polar

Post autor: topol » śr 30 gru 2015, 09:47

Witam, czy jest ktoś kto miał do czynienia z zegarkami garmin 920xt i polar v800, a może ktoś tym handluje? Szukam czegoś do biegania, priorytetem jest jak najdłuzszy czas działania baterii, czyli garmin wygrywa, chociaż podobno polara mozna doładować w trakcie biegu, a garmina trzeba zastopować. Ma też słuzyć do okazjonalnego pływania w wodach otwartych, funkcje rowerowe mogę zupełnie zignorować, bo mam fajną sigmę

Awatar użytkownika
Robertos
pisarz
pisarz
Posty: 223
Rejestracja: sob 29 mar 2014, 22:05
Imię: Robert
województwo: zachodniopomorskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Garmin, polar

Post autor: Robertos » czw 31 gru 2015, 11:41

Musisz sobie sam porównać te sprzęty
Jeśli chodzi o Polara to z GPS-em do biegania masz dwa urządzenia M400 i V800.
Co Do Garmina z GPS-em dla biegaczy wybór jest większy ale funkcji dla kolarzy już brak.

Osobiście nie używałem żadnego z tych sprzętów ale byłem już bliski zakupu M400.
FZ6S->VFR800 V-tec ABS "06->brak

topol
teksciarz
teksciarz
Posty: 101
Rejestracja: wt 26 gru 2006, 18:42
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sopot/Gdańsk
Kontakt:

Re: Garmin, polar

Post autor: topol » pn 04 sty 2016, 09:19

w tej chwili rozważam tylko te dwa garmin 920xt i polar v800, producenci o wielu rzeczach nie piszą, czytam różne testy, ale i tak czasami podają w nich sprzeczne informacje. ale chyba wezmę garmina, bo w polarze są problemy z wgrywaniem śladów

Awatar użytkownika
MEKU
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 73
Rejestracja: pn 28 paź 2013, 21:27
Imię: Darek
województwo: dolnośląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie

Re: Garmin, polar

Post autor: MEKU » pn 04 sty 2016, 19:48

Używam od lat garmina fr310xt to w sumie dziadek 920xt, jedną z lepszych cech w tych zegarkach jest duży i czytelny ekran, który możesz podzielić na kilka pól, a każde z nich zdefiniować wg potrzeb - wygodne dla różnych treningów. Czas działania ok 20h - to sporo, jeżeli za mało to sprawdź czy w trybie ultratrac działa to co potrzebujesz (nie doczytałem co się zmienia) będziesz miał ok 40h działania. Co do zgrywania tracków to problemy miewają wszyscy producenci. Wybierz to co Ci się podoba oba zegarki są zaawansowane.

Pozdrowienia
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 72 gości