Wsparcie dla drużyny Odysei Umysłu

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
vicctor
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 50
Rejestracja: ndz 13 sty 2013, 22:00
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wielkopolskie

Wsparcie dla drużyny Odysei Umysłu

Post autor: vicctor » ndz 12 kwie 2015, 21:07

Witam,

W sumie piszę w imieniu żony, a właściwie dzieciaków którymi się opiekuje.

Od pięciu lat moja lepsza połówka zajmuje się organizowaniem drużyny biorącej udział w Odysei Umysłu. Dodam, że wszystko charytatywnie.
Odyseja to takie trochę dziwaczne wydarzenie, w którym dzieciaki muszą wykazać się kreatywnością rozwiązując niecodzienne problemy. Więcej na temat odysei możecie przeczytać tutaj: więcej tutaj http://odyseja.org/.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Etap pierwszy odbywa się w regionie, potem jest finał krajowy, który ma miejsce w gdańsku a jego zwycięzcy biorą udział w finale światowym... no właśnie w USA...

Cóż, tak się złożyło, że po pięciu latach walki, w tym roku drużyna mojej żony wygrała wszystko co się da w Polsce, w związku z czym, mają szansę wziąć udział w finale światowym. Nie muszę mówić jak wielka jest to sprawa dla tych dzieciaków!

Niestety wyjazd do USA nie jest za darmo. Drużyna musi sama pozyskać na ten cel środki. Jest to masa kasy (około 50 tys złotych), której rodzice dzieci nie są w stanie wyłożyć, w związku z czym trzeba ją pozbierać w różny sposób. Trochę dołoży gmina, coś tam szkoła i oczywiście rodzice dzieci, ale i tak sporo jeszcze zabraknie.

Dla tego w organizowanie zbiórki pieniędzy włączyła się lokalna fundacja http://www.aktywnysteszew.pl.

I tu gorąca prośba, jeżeli ktoś w Was może i chciał by pomóc tym dzieciakom, przekażcie chociaż parę złociszy na konto fundacji AktywnySteszewPL. Prezesy fundacji powiedziały też, żeby właściciele VFR'el pisali w tytule przelewu Odyseja Umysłu - VCROC, dzięki temu, będzie można przesłać podziękowania na forum.

Z góry wszystkim dzięki!
Brak mi koncepcji na fajną stopkę. Ale pracuję nad tym zagadnieniem.

Awatar użytkownika
vicctor
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 50
Rejestracja: ndz 13 sty 2013, 22:00
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wielkopolskie

Re: Wsparcie dla drużyny Odysei Umysłu

Post autor: vicctor » pt 15 maja 2015, 23:05

Hej,

Chciałem tylko powiedzieć, że dzieciakom się udało i lecą w przyszłym tygodniu do USA.
Wielkie dzięki wszystkim, któży wsparli ich wylot.
Brak mi koncepcji na fajną stopkę. Ale pracuję nad tym zagadnieniem.

Awatar użytkownika
Radarro
klepacz
klepacz
Posty: 557
Rejestracja: śr 23 kwie 2008, 13:55
Imię: Radek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SGL

Re: Wsparcie dla drużyny Odysei Umysłu

Post autor: Radarro » śr 20 maja 2015, 11:56

Gratulacje dla całej ekipy i powodzenia w US :) Trzymam kciuki za powodzenie!
V4 + R6 Brotherhood :-D
TS 350 -> 800Fi -> VTR SP1 -> RSV Tuono '03 -> VFR 400

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości