Koszulki termoaktywne

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Koszulki termoaktywne

Post autor: Diego » pt 07 lis 2014, 09:24

Ciekawe wzory koszulek termoaktywnych i zwykłych.Ten co to projektowal ....ma talent chłopak lub dziewczyna....Cena zważywszy na projekt i najważniejsze tematykę jest super.

Czad...

http://surgepolonia.pl/product-pol-269- ... -Herb.html
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Zaper
klepacz
klepacz
Posty: 705
Rejestracja: pn 12 maja 2014, 18:04
Imię: Krzysztof
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Nowy Sącz
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Zaper » pt 07 lis 2014, 09:38

Kurde koszulki wypas :) ja jeżdżę jak ciepło w zwykłej czarnej termoaktywnej z 100% coolmax, a jak chłodno to w cieplejszej, ale te co wysłałeś to jeśli chodzi o wzór to bez porównania. Opis koszulki też niczego sobie - opis koszulki dla motocyklistów byłby na pewno ciekawy :)

Awatar użytkownika
ADHD VFR
pisarz
pisarz
Posty: 409
Rejestracja: ndz 06 kwie 2014, 20:11
Imię: Michał
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Konin

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: ADHD VFR » pt 07 lis 2014, 09:55

Powiem tak koszulka naprawdę wygląda odjazdowo i niczego jej nie brakuje. Jednak ja jestem ciekawy jak spisują się te koszulki także wole postawić na jakość niż na efekt wizualny ;) . Ale to kwestia jak kto do tego podchodzi.
:moto :killer

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: belkot » pt 07 lis 2014, 10:05


Awatar użytkownika
BLICHARVFR
teksciarz
teksciarz
Posty: 177
Rejestracja: czw 12 sty 2012, 18:50
Imię: Adrian
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GRUDZIĄDZ

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: BLICHARVFR » pt 07 lis 2014, 11:40

Naprawdę ciekawe wzory.

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: magik » pt 07 lis 2014, 12:24

myślałem, że jakieś lepsze wzory są, a jedyny chyba to ukł krwionośny bo reszte to........... :wisielec bida z nędzą. Wszędzie motyw kury :/

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: ivan » pt 07 lis 2014, 13:07

magik pisze:myślałem, że jakieś lepsze wzory są, a jedyny chyba to ukł krwionośny bo reszte to........... :wisielec bida z nędzą. Wszędzie motyw kury :/
Ja wiem że byś wolał z kilofem i kawałkiem węgla. Jak Ci się nie podoba że żyjesz w Polsce zawsze możesz poprosić przyjaciół zza Odry i niech Was wcielą do Reichu tak jak Putin Krym. Ja tylko temu przyklasnę. Nikt po Was płakał nie będzie. Nie czujesz się Polakiem to chociaż zamilcz i nie obrażaj godła bądź co bądź kraju którego częścią jest Śląsk!!!
Ostatnio zmieniony pt 07 lis 2014, 13:14 przez ivan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
brat_be
teksciarz
teksciarz
Posty: 139
Rejestracja: pn 14 kwie 2014, 08:55
Imię: Sławek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa / Przasnysz

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: brat_be » pt 07 lis 2014, 13:13

Zgadzam się z ivan-em i dodatkowo polecam zapoznać się z tym http://surgepolonia.pl/O-MARCE-cabout-pol-3.html , dla zrozumienia skąd bierze się motyw przewodni...
V-TEC '03 od St@rego :)

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Diego » pt 07 lis 2014, 20:19

Zgadzam się z Ivanem,koszulki są dla Polaków (i myślę ,że nie tylko) ,którzy nie tylko nie wstydzą się Polskości ale są dumni z Piastowskiego rodu.
Jeśli komuś to nie pasi,niech zachowa to dla siebie.
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: emil » pt 07 lis 2014, 20:48

nie przejmujcie się magikiem, on tak pieprzy na każdym forum, to taki forumowy malkontent, zawsze wszystko jest nie tak i nie pasuje :mrgreen: :mrgreen: jakich on tam ma przyjaciół za Odrą? :mrgreen: :P chyba za Kłodnicą :mrgreen: :biggrin rzucali się za bajtla kamieniami przez ten rynsztok :mrgreen: :P :P

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Achmed » pt 07 lis 2014, 21:30

magik czekam na przeprosiny bo troche mnie .q.w. ta kurą :evil:
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
Samson1983
pisarz
pisarz
Posty: 433
Rejestracja: pn 24 mar 2014, 06:08
Imię: Sławek
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Strzyżów n. Wisłokiem

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Samson1983 » sob 08 lis 2014, 05:23

k........ motyw kury, ktoś tu ma priorytety zaburzone, jak wstyd być polakiem i żyć w wolnym kraju bez godziny policyjnej, wojny domowej na ulicach, to nie widzę innej opcji jak jechać do rusków albo chin wtedy będzie dumy z godła :evil:
..."kiedyś chciałem umrzeć młodo jak Jim Morrison, ale z czasem zacząłem patrzeć na to inaczej" Ryszard Riedel
...Is there anything?? that love you so much, you'd protect it, no matter the cost or the damage it did to you?

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: magik » sob 08 lis 2014, 09:36

Samson1983 pisze: jak wstyd być polakiem i żyć w wolnym kraju bez godziny policyjnej, wojny domowej na ulicach
Właśnie nie wstyd i korzystam z tej wolności....

Więc tak:

-Po primo jest to moje prywatne zdanie co do wyglądu i kształtu współczesnego godła IIIRP. Jak komuś szowinizm przeszkadza zrozumieć odmienność to najwyżej mnie zlinczuje, emil wskaże drogę ;)
Achmed pisze:magik czekam na przeprosiny bo troche mnie .q.w. ta kurą :evil:
przykro mi Achmed, ale nie przeproszę, bo takie mam zdanie, ale może wyjaśnię dlaczego to poczujesz się mniej dotknięty.

-Po secundo Tą cała wizję artysty-plastyka znajdującą się w godle, nazywam kurą, bo czy ktoś widział orła bez piór na łapach ? Drób owszem... dalej patrząc na szpony czy dziób.... to nie bielik. To jest bielik
Obrazek
Ja nie rozumiem, że nazwanie kury kurą was obraża, a że ktoś robi miliony ludzi za błazna jest okej. No coż przypuszczam, że to polska mentalność to sprawia, że dajemy się zawsze robić za błazna bo ufamy wszystkim, a zwłaszcza tzw "swoim". Jak afera z koszulkami piłkarskimi bez godła za to z
Obrazek
albo niedawne logo promujące Polskę, jakby flaga i godło nie wystarczyły
Obrazek
Nie będę przytaczał także wątków historycznych, ani politycznych bo to na elaborat jest materiał.
Skupiając się dalej na godle.... jakby ktoś się zainteresował heraldyką - taka nauka o herbach i rodach szlacheckich, zamiast dzielić Polskę polaków i sprzedawać to na wschód lub zachód, to by zobaczył że nasze dzisiejsze godło nie jest zgodne z heraldycznymi wytycznymi, ani "orzeł", ani jego korona, już nie mówiąc, że jest najbrzydsze w historii i najmniej do orła podobne.
Mnie obraża taka wizja artystyczna orła, ale jak was to nie rusza....

=Po tercio Właściwie wszystko zostało napisane, kto ma trochę dystansu i nie jest zacietrzewionym polaczkiem chyba zrozumiał... Dla tych co nie zrozumieli, podsumuje prościej. Pamiętacie co czuliście w sprawie piłkarskich koszulek? Ja dokładnie czuje to samo odnośnie tego stworzenia w godle polski. Ja nie jestem z tych co jak im parę kresek nazwą sprężynka i to ma symbolizować powstanie i podnoszenie się polaków po tragediach bedzie klaskał jak głupi uszami bo to fajne i takie patriotyczne.

PS dla kolegi Iwana
ivan pisze:Ja wiem że byś wolał z kilofem i kawałkiem węgla. Jak Ci się nie podoba że żyjesz w Polsce zawsze możesz poprosić przyjaciół zza Odry i niech Was wcielą do Reichu tak jak Putin Krym. Ja tylko temu przyklasnę. Nikt po Was płakał nie będzie. Nie czujesz się Polakiem to chociaż zamilcz i nie obrażaj godła bądź co bądź kraju którego częścią jest Śląsk!!!
Bez wątpienia taka postawa buduje wspólnotę i jedność narodową. Wyobraź sobie, że moi dziadkowie ginęli za to, żebyś Ty i reszta polskich szowinistów wyzywała nas od ukrytej opcji niemieckiej, byście okradli i rozgrabili śląska urządzając z niego sobie obiekt drwin i kpin. Przez takich jak Ty Polakiem czuje się na 2 miejscu. Jednak myślę, że i to nie przemówi do Twoich szarych komórek, więc pozwól, ze zadedykuje Ci "Twojego" wieszcza narodowego J.Tuwima
Próżnoś repliki się spodziewał,
Nie dam ci prztyczka ani klapsa
Nie powiem nawet:"Pies cię j...ł"-
Bo to mezalians byłby dla psa

bachu
pisarz
pisarz
Posty: 209
Rejestracja: śr 11 cze 2014, 21:57
Imię: Robert
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: 3city/W-wa

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: bachu » sob 08 lis 2014, 12:34

Może wrzućcie sobie wszyscy na luz trochę. Magik, następnym razem rozwiń trochę myśl, bo ja też spojrzałem trochę krzywo jak zobaczyłem "wszędzie motyw kury". Nikt wieszczem nie jest i nie będzie się domyślał co autor miał na myśli.

Godło jest jakie jest, jak kogoś tak bardzo boli to można napisać jakąś petycję o zmianę. Przyznam, że też preferuję te starsze, bo były zdecydowanie ładniejsze i bardziej majestatyczne :) .

O sprężynkach, czy nazwach miast na flagach nie będę się wypowiadał, bo szkoda na to czasu mojego i waszego :mrgreen: .

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: puzon » sob 08 lis 2014, 12:36

Zawsze dziwiły mnie spory na tym tle. A ja jestem jak kurewska chorągiewka bo dla mnie każdy ma rację w jakimś tam stopniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości