Koszulki termoaktywne

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Achmed » ndz 09 lis 2014, 21:07

puzon pisze:Boisz się że bana dostaniesz za swoje poglądy
Puzon na bana od Achmeda to trzeba sobie zasłużyć. :twisted:
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Diego » ndz 09 lis 2014, 21:08

Orzełek jest jaki jest nie ma to znaczenia.To jest godło Polski i basta.Wiem,że dziś każdemu wszystko wolno i każdy może mieć swoje zdanie ale muszą być jakieś świętości,inaczej będziemy srać sobie na głowę i śmiać się do siebie......jest demokracja i moja jest mojsza.
Gdybym ja przy moim ŚP dziadku powiedział na godło kura dostałbym w pysk tak że nakryłbym się kopytami.
Nie ma znaczenia kto jest skąd,jak wygląda, ile ma w portfelu.Ważne kto przy kim stanie w godzinie próby i na kogo można liczyć w potrzebie.


Zawisza rulez
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
ZioLek-82-
klepacz
klepacz
Posty: 574
Rejestracja: ndz 16 mar 2014, 11:17
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łochów

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: ZioLek-82- » ndz 09 lis 2014, 21:54

ZioLek-82- pisze:Nie jestem starym wyjadaczem na forum a widzę że dysputę w tym temacie takowe osoby prowadzą to i tak odważę sie zadać Wam pytanie.
Mianowicie który z Was(kobity w dyskusji nie widze) bez krępacji i tak na co dzień tak po prostu do pochodzenia zakładałby np. taki wzorek?

http://surgepolonia.pl/product-pol-201- ... arska.html

To takie luźne pytanie , oczywiście kto nie ma ochoty niech nie odpowiada i pozwólcie że ja na nie osobiście nie będę odpowiadał.
Pozdrawiam
Achmed pisze:ZioLek-82 a co to ma wspólnego z tematem?
.
Kurde temat o koszulkach termoaktywnych to się zapytałem. A może to już temat o godle..??
Jeżeli cos nie tak to sorki że zadałem pytanie odnośnie koszulek.
nie wiemy co nas może jeszcze spotkać, nie wiemy kiedy może nas coś dopaść ..

Była:YAMAHA XJ 900 Diversion 95 /Są: HONDA CX 650 EURO 83r / HONDA VFR 800 FI 01r /

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: puzon » ndz 09 lis 2014, 22:21

Diego pisze:Orzełek jest jaki jest nie ma to znaczenia.
Prosisz się o bana :twisted:
A magik neguje formę a nie treść.
ZioLek-82- pisze:Kurde temat o koszulkach termoaktywnych to się zapytałem. A może to już temat o godle..??
Jeżeli cos nie tak to sorki że zadałem pytanie odnośnie koszulek.
Widzisz do czego prowadzi krótkowzroczna i nie obiektywna władza :lol
Łukaszenko na Moderatora :!: :twisted:

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: emil » pn 10 lis 2014, 01:14

Achmed pisze:uproszczę masz wątpliwości kto tu trzyma władzę? zapytaj Stufki.
a wiesz gdzie ja mam taką obiektywną władzę? zapytaj Stuwki to się dowiesz. Wiem ze my tu z południa jestesmy nikim ale gdyby nie nasz Region to taki jak Ty mieszkalby teraz w sadzie owocowym :D. Zaczynam rozumieć skad na autach flotowych tabliczki z tekstem "NIE JESTEM Z WARSZAWY" :D..

robta se co chceta, wasze forum i wasze miasto, a we wtorek spalcie tęczę, Prawdziwi Patrioci.

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Achmed » pn 10 lis 2014, 05:10

puzon pisze:A magik neguje formę a nie treść.
Ty to Puzon wiesz jak mnie rozbawić.

Emilku i widzisz jakie to proste? przeczytaj sobie powoli co napisłałeś niewiele różni się to od paplaniny Magika, Ja nie mam kompleksu pochodzenia.

A temat jest wzorowym przykładem do czego prowadzi chora "demokracja" na forum, można sobie opluwać wartości innych i pomimo ich oburzenia udawać że nic sie nie stało.
Za dużo widziałem i czytałem na tym forum żeby popełniać te same błedy ja takich zachowań tolerować nie będę, a jak komuś nie pasuje,hym zawsze mozna zgłosić do administratora wątpliwść mojej działalności.

Starczy offu w offie ZioLek-82- ma rację wracajmy do koszulek.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
-patrick-
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 59
Rejestracja: ndz 05 maja 2013, 20:36
województwo: wielkopolskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: -patrick- » pn 10 lis 2014, 18:32

hah, trochę chyba z tym banem poleciałeś Sz. P. Adminie Achmed no ale Twój podpis wiele tłumaczy :pwned

każdy ma po trochę racji w tym co pisze i uważam, że takie banowanie innych za swoje poglądy jest słabe :dobani
tym bardziej, że jedynie domagałeś się przeprosin a w innym przypadku BAN zamiast wysłuchać bądź co bądź konkretnych argumentów i ustosunkować się do nich...
to trochę tak jakby to Tobie zabrakło wytłumaczenia więc najłatwiej wyjść z pozycji siły :roll:

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: figaro » pn 10 lis 2014, 21:55

Wy tu pieru, pierdu, a figarka zrobiła mi dzisiaj prezent z okazji jutrzejszego święta. :shock:
Widziałem dzisiaj oraz przymierzałem rzeczone koszulki i powiem, że jestem pod bardzo dużym wrażeniem. :mrgreen:
I jakość materiałów i jakość nadruku jest bardziej niż ok.
Koszulkę termoaktywną muszę zamówić, bo sklep w Gdyni nie miał takowej na stanie. :confused
A to czy będzie to najpierw paskuda, czy motyw narodowy, pozostaje wyłącznie kwestią czasu. :P
P.S.
Dla porządku dodam, iż warto przymierzyć koszulkę przed zamówieniem.
Koszulka jest rozmiaru XL, natomiast termoaktywna będzie L. :wink:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Kolega_PL
pisarz
pisarz
Posty: 466
Rejestracja: ndz 22 lis 2009, 09:45
Imię: Adam
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Kartuzy

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Kolega_PL » wt 11 lis 2014, 01:39

-patrick- pisze:..........
każdy ma po trochę racji w tym co pisze i uważam, że takie banowanie innych za swoje poglądy jest słabe :dobani
......
Godło państwowe podlega ochronie prawnej, aby m.in chronić uczucia osób, które przejawiają szacunek dla tego symbolu państwowości.
Szydzenie z godła państwowego podlega każe: Kodeks karny - art. 137 § 1.
A przypominam to jest forum publiczne, także nie dziwcie się, że oburza to niektórych - osobiście mam nadzieje, że wielu z nas.
Adam

Awatar użytkownika
Achmed
klepacz
klepacz
Posty: 1900
Rejestracja: śr 04 paź 2006, 22:58
Imię: Marek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Achmed » wt 11 lis 2014, 12:00

Patrick posiedzisz tu trochę to zrozumiesz.
Na żadnym forum nie dyskutuje się z poleceniami admina wiesz czemu? bo admin zawsze ma rację i koniec.
Możesz być np. antysemickim faszyzującym antypolskim gnojem, pluc na polityków demokrację itp. twoja sprawa, ale tu na tym forum nie będziesz obrażał mojego kraju i wszystko.


Figaro koszulina spoko :mrgreen:
VFR 750 RC36II BYŁA
VTR 1000F BYŁA
DR 650R BYŁA
VFR 800 FI BYŁA
ZR750C CR W BUDOWIE
TT600R BYŁA
VFR 800 BYŁA
KTM EXC 250 2T BYŁ
TRIUMPH SPRINT ST 1050 BYŁ
Triumph Tiger 1050
VFR 750 RC 36II

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: puzon » wt 11 lis 2014, 23:23

W temacie głównym: Figaro super ta koszulka.
A w wątku bardziej głównym:
Po zakończeniu BANicji byłoby zbyt późno więc zacytuję jak obiecałem.
magik pisze: Kolega_PL napisał(a):Godło państwowe podlega ochronie prawnej, aby m.in chronić uczucia osób, które przejawiają szacunek dla tego symbolu państwowości.
Szydzenie z godła państwowego podlega każe: Kodeks karny - art. 137 § 1.
A przypominam to jest forum publiczne, także nie dziwcie się, że oburza to niektórych - osobiście mam nadzieje, że wielu z nas.

Kolego jak chcesz być dokładny to prawo używania godła mają :
1) organy władzy państwowej,
2) organy administracji rządowej,
3) gminy, związki międzygminne oraz ich organy,
4) powiaty, związki powiatów oraz ich organy,
5) samorządy województw oraz ich organy,
6) sądy, prokuratury i komornicy sądowi,
7) samorządowe kolegia odwoławcze,
8) regionalne izby obrachunkowe,
9) jednostki organizacyjne Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej,
10) jednostki organizacyjne Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Obrony Cywilnej Kraju,
11) jednostki organizacyjne Służby Więziennej,
12) szkoły publiczne, szkoły niepubliczne o uprawnieniach szkół publicznych, państwowe szkoły wyższe, niepaństwowe szkoły wyższe,
13) inne podmioty, jeżeli przepisy szczególne uprawniają je do używania wizerunku orła.

Należysz do gdzieś ??

Wiesz gdzie można używać godła czy flagi??

No właśnie moim zdaniem umieszczanie dość dowolnych interpretacji graficznych na odzieży celem zarobku jest brakiem szacunku !!!!!
Tak jak niewolno pisać po fladze czy umieszczać na niej godła (wyjątek bandera marynarki wojennej) tak też godło ma określenie proporcje wzór i miejsca gdzie go się używa, no chyba że patriotyzmem nazwiecie noszenie bokserek z godłem.
Dodam jako ciekawostkę, że w ustawie stoi napisane "wizerunek orła białego", więc ponawiam pytanie gdzie znajdę orła bez piór na nogach? Może gdzieś w meksyku czy w peru żyją takie wynalazki... oświeć mnie. Kolego_od przepisów. Ja Ci podpowiem:

Cytat:Wygląd godła naszego kraju jest unormowany prawnie. Zapis na ten temat znajduje się w artykule 28 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej. Brzmi on: "Godłem Rzeczypospolitej Polskiej jest wizerunek orła białego w koronie w czerwonym polu". Więcej szczegółów na temat wyglądu jednego z naszych symboli narodowych znaleźć można w "Ustawie o godle, barwach i hymnie Rzeczpospolitej Polskiej oraz pieczęciach państwowych".

Według legendy Lech zobaczył gniazdo białego orła z pisklętami na drzewie i w tym miejscu postanowił osiąść, a majestatycznego ptaka umieścił w swoim herbie.

Jeżeli chodzi o fakty historyczne, wizerunek drapieżnego ptaka prawdopodobnie pojawił się po raz pierwszy na monetach Bolesława Chrobrego. Mówi się, że to właśnie bielik.

Cały problem z bielikiem polega jednak na tym, że... wcale nie jest orłem. Bielik zwyczajny należy do rodziny jastrzębiowatych, ale nie do rodzaju orłów.

Co ciekawe, według ornitologów nasz narodowy symbol równie dobrze może przedstawiać kilka innych ptaków, między innymi: orła przedniego, orlika krzykliwego, gadożera, a nawet rybołowa. Jeżeli natomiast analizujemy sam wygląd godła, na jaw wychodzi kolejna wątpliwość. Jak powiedział specjalista Tomasz Sczansny: "Ptak na godle ma nieopierzony w całości skok [nogę], więc według systematyki nie jest orłem, a orłanem, ponieważ orły mają upierzone nogi aż do palców".


oraz

Cytat:Biały orzeł na czerwonym tle? Tak to na oko wygląda i tak opisuje polskie symbole konstytucja, ale heraldyk wytłumaczy wam dobrotliwie: w heraldyce kolor biały występuje niezwykle rzadko. A już na pewno nie ma go na naszym herbie.

Nie ma, bo - powie heraldyk - na kolor, czyli tynkturę (czerwień tarczy) nie można nakładać innego koloru - tylko metal. W heraldyce istnieją dwa metale - złoto i srebro. Białym kolorem oznacza się właśnie srebro. Żółtym - złoto. Dziób i pazury naszego orła są więc złote.


Ale to nie wszystko - pokręci nosem heraldyk - złote powinny być całe łapy, a nie tylko pazury, bo to pedicure, a nie heraldyka. Korona powinna mieć prześwity, przez które widać tło, a nie wyglądać, jak dziwaczna czapka. A sam orzeł - nawet, jeśli można zgodzić się na jego nazwę "Orzeł biały", bo większość herbów ma swoje nazwy - powinien być biały (srebrny) jednolicie, a nie w półcieniach, w szarawych piórkach i tak dalej. W dawnych bowiem czasach, w których heraldyka nadal beztrosko sobie tkwi, na tarczach rycerskich używano tylko pięciu kolorów, które żadnemu cieniowaniu nie podlegały, żeby nie komplikować zadań heroldom opisującym (blazonującym) herb.


To by było z merytorycznej dyskusji tyle gdyż to jedyny sensowny post. Ciesz mnie też pewne zrozumienie wsród zwykłych użytkowników forum.
Teraz czas na trochę prywaty, więc na początek może znów J.Tuwim

Cytat:Karczemny jestem człowiek,
karczemny patriota,
chmielny mój zamiar ziemski,
pijana w życiu ochota.

Gardłuje jeden z drugim
za Polską mocarstwową,
a tobie za imperium
kąt w szynku, bujna głowo! (... polecam przeczytać do końca)

Bury napisał(a):taaaa idz popisz sobie na niemieckim forum taam (...) w gebelsach (...) zagorzały niemiec ze gornego sląska (...) ja oberszlyzen" (...) jedz do niemiec oni Ci pokażą jakim jestes niemcem (...)

Koleżko polecam Ci szybki kontakt z okulistą i terapeutą, poproś o mocniejsze leki bo przemawia przez Ciebie ksenofobia, ciekawe skąd Ci się wzięli Niemcy w tym temacie?? Odpowiedz PROSZE Q.W Bo chyba czytać nie umiesz, a to, ze mam w podpisie Śląsk traktujesz bardzo stereotypowo jak z resztą większość polaczków, łącznie z rządzącymi. Poczytaj sobie kto to był Korfanty o powstaniach śląskich. Bo w tym temacie nikt o śląsku czy Niemcach po za Tobą i Ivanem nie pisał.

Drogi Achmedzie, chciałbym i Tobie coś powiedzieć. Jednakże Ty już wszystko powiedziałeś Jakim to jesteś człowiekiem, jak szanujesz wartości których tak gorliwie bronisz. Cóż więcej mogę dodać wylazł z Ciebie szowinista. Nawet mi się nie chce cytować Twoich wypowiedzi, bos pokazał totalitaryzm, że Twoje jest Twoje bo masz władze i pewnie podczas zamieszek na marszu Ty byłeś w kościele zgodnie z zawołaniem "Bóg, Honor, Ojczyzna".
Bierz sobie wszystko, bierz sobie godło flagę naród, forum tylko z takim podejściem zostaniesz sam z sobą i ze swoją ciapatą (jak mniemam po ksywce i nicku) zajebistością. Z dedykacją dla Ciebie:
https://www.youtube.com/watch?v=XcQdJyo1B-8

To by było na tyle kolego ciapaty z Al'kaidy Ninja acz myślę, że nie splamisz się refleksją......

Pozdrawiam Magik na wygnaniu

Awatar użytkownika
ZioLek-82-
klepacz
klepacz
Posty: 574
Rejestracja: ndz 16 mar 2014, 11:17
Imię: Marcin
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łochów

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: ZioLek-82- » śr 12 lis 2014, 00:22

I widzisz Diego co narobiłeś zakładając temat o koszulkach :omg Teraz trzeba to wszystko czytać :roll: :biggrin
nie wiemy co nas może jeszcze spotkać, nie wiemy kiedy może nas coś dopaść ..

Była:YAMAHA XJ 900 Diversion 95 /Są: HONDA CX 650 EURO 83r / HONDA VFR 800 FI 01r /

Awatar użytkownika
Diego
klepacz
klepacz
Posty: 1544
Rejestracja: wt 03 kwie 2007, 20:52
Imię: Mirek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Płock city

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: Diego » śr 12 lis 2014, 00:56

Jak na filmie Sami Swoi gdy Pawlak na statku zagrał na jednorękim bandycie i wygrał......"Rozbił pan bank....ja??? ja tylko pociągnąłem"


Achmed przeproś Magika za orzełka, dziś żyjemy w kraju z kura na fladze.Tak prawi jaśnie pan heraldyk.Nie ma znaczenia ,że dzieci w każdym przedszkolu widza w tym miejscu orzełka, on ma bose stopy jak kurczak więc orłem nie jest.


Jeju Magik to nie ma znaczenia......możesz sobie polemizować na forum heraldyków ale dla wielu Polaków to jest godło i basta,nawet gdyby to narysowała moja córka (a rysuje szpetnie) to będzie to godło....po prostu się przypierdaalasz jak młody z gimbazy i to nas wqrwia.
Jeśli chcesz napisz do Komorowskiego,niech zmieni na idealnego orla białego i już po temacie.
Jazda na motocyklu to najlepsze coś,co można robić w ubraniu

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: ivan » śr 12 lis 2014, 08:43

oj oj oj... Jeśli ktoś mnie obwinia za obrażanie na forum to na pewno nie miałem takiego zamiaru.

Może mnie trochę poniosło ale nie lubię jak ktoś pluje na mój kraj.
Magiku, nie drwię z Twojej śląskości tylko już kiedyś (przy całkowicie innym temacie) zapamiętałem Twój antypolski charakter. Wtedy pomyślałem sobie, ok, jesteśmy grupą nie będę się ciskał, ale teraz już nie wytrzymałem. Byłem przekonany że chodzi o sam motyw godła a nie "artystycznej" wizji. I myślę że nie mylę się :) Teraz co prawda się tłumaczysz że Tobie nie pasuje tylko wzór, a do godła nic nie masz... Żeby nie debatować na forum, chętnie udostępnię przez kogoś swojego meila i wtedy sobie popiszemy i na temat godła i uciskania oraz gnębienia Śląska...

A co do koszulek...
Uważam że motywy na prawdę są fajne, nawet jeśli niektórym orzeł bardziej przypomina niektórym kurę...

A ze swojej strony proponuję wyj...ać posty nie na temat (począwszy od Magika), Magika odbanować.
A jak ktoś ma do mnie pretensje za moje poglądy i że pojechałem po Śląsku to zapraszam na priv

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Koszulki termoaktywne

Post autor: zaba80r » śr 12 lis 2014, 13:22

Popieram inicjatywę Ivana.... też nie jestem fanem totalitaryzmu i od początku tej bitki uważałem ze chodzi a kształt godła z którym każdy robi to co chce niż obrażanie naszego orła. .... w ramach abstrakcji i prawdziwych problemów narodowościowych popatrzcie co się dzieje w mojej pięknej Opolszczyźnie. ... po zapoznaniu proszę o wyrzucenie do kosza. Pzdr
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 74 gości