POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
armen1pl
pisarz
pisarz
Posty: 354
Rejestracja: sob 10 gru 2011, 18:32
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wyszków

POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: armen1pl » czw 01 maja 2014, 10:51

Na wstępie, oznajmię iż nie chce by za chwile posypały się gromy na moją osobę dlatego proszę o czytanie ze zrozumieniem i zastanowienie się nad tematem.

Jak co rano, kiedy mam wolne od roboty zasiadam przed komputerem bo telewizji REŻIMOWEJ ani innej już nie oglądam. Zaczynam uruchamiać różne filmy na youtube, takie z których można dowiedzieć się dużo o sytuacji w Polsce, o tym jak nasz "kochany" rząd profesjonalnie rozkrada NASZE pieniądze, bardzo uważnie śledze poczynania Pana Janusza Korwin-Mikke, który uważam, że jest dla mnie absolutnym GURU i mógłbym go nazwać Królem...

do rzeczy...

Jako, że jestem na tym forum a użytkowników już na wstępie uważam za wyjątkowych chociażby dlatego, że ujeżdzają tak zacne maszyny jakimi są VFR i odnoszę wrażenie, że to o czym mówie do Was dotrze i zaczniecie się zastanawiać nad losem tego kraju. Zapewne większość z Was głosuje na BANDE CZWORGA ( po, pis, sld, psl). To są ludzie, którzy nic dobrego dla tego kraju nie zrobią. Reżimowa telewizja zamiata trudne sprawy pod dywan, zaczyna informować nas o tym że Papież został Świętym a w międzyczasie zostają uchwalane coraz to nowe ustawy, które są dla nas bardzo niekorzystne. O tym się nie mówi bo rząd z telewizją są w zmowie, tak by ogłupić społeczeństwo. Albo mi się uda Was przekonać albo, nie. Ja naprawdę zachęcam Was do obejrzenia tego o to filmu...



Nie znałem Andrzeja Leppera od tej strony i pewnie dlatego już nie żyje, jako jedyny w sejmie powiedział jak jest a teraz wącha kwiatki od spodu.

Przedtem, nie interesowały mnie dzieje w kraju, do momentu kiedy urząd skarbowy zniszczył firmę mojego Taty. Najgorsza jest bezradność, na rozprawie sędzia w ogóle był nie przygotowany, nawet nie wiedział dokładnie o jaką sprawę chodzi. Oczywiście rozprawa przegrana, sąd do dziś nie wysłał uzasadnienia postanowienia, bo nie wie co ma napisać. To co się dzieje to jakiś absurd i naprawdę nie życzę NIKOMU tego co nas spotkało. Do sądu nie ma po co iść, bo wszyscy mają cie w dupie. Nawet sądy są w zmowie ze skarbówką. Rząd w tym momencie szuka pięniedzy gdzie popadnie bo po prostu się kończą.

OFE okradzione
emeryci okradzeni
lasy państwowe wkrótce
będzie coraz gorzej.


Idzcie na wybory, do europarlamentu a następnie do naszego, nie bądźcie obojętni na to wszystko. Nie pozwólcie zniszczyć naszego dorobku. Nie musicie głosować na Nową Prawicę, zagłosujcie na jakąkolwiek niszową partie, byleby tylko odsunąć od władzy bande czworga, to jest kolesiostwo tylko do tego by dzielić się łupami.

następny film do obejrzenia.



Uświadomcie chociaż troche, najbliższe otoczenie, rodzine, znajomych by nie głosowali na po czy pis, to bardzo ważne.

no to chyba na tyle....

pozdrawiam.
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika.

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: kubatron2 » czw 01 maja 2014, 11:56

nastepna agitacja przedwyborcza co to ku....a ma byc megafon polityczny czy forum motocyklowe

Awatar użytkownika
adi610
klepacz
klepacz
Posty: 783
Rejestracja: pt 20 cze 2008, 10:38
województwo: podkarpackie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: adi610 » czw 01 maja 2014, 12:16

Zacznij zmieniać kraj od siebie.

Awatar użytkownika
armen1pl
pisarz
pisarz
Posty: 354
Rejestracja: sob 10 gru 2011, 18:32
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wyszków

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: armen1pl » czw 01 maja 2014, 12:35

dział off topic
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika.

Awatar użytkownika
figaro
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2639
Rejestracja: czw 14 lut 2008, 21:40
Imię: Tomasz
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Trójmiasto; Rumia

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: figaro » czw 01 maja 2014, 20:55

Drogi armen1pl, wszystkie dotychczas wybierane ekipy rządzące w tym kraju od 1989 roku, nie zrobiły dla Polski tego co obiecywały w 100%.
Tak, że mrzonką jest wierzyć partii pana Janusza, że nagle zmieni on złą kartę i nastanie ogólnokrajowy dobrobyt.
Największym oszustem w naszym kraju jest niestety On sam, więc nie licz na to, że sądy i organa skarbowe zaczną nagle zwracać uwagę na szarego obywatela i liczyć się z nim. Nie leży to w interesie jakiejkolwiek ekipy rządzącej, wcześniej, teraz oraz w przyszłości.
Tak naprawdę nie ma na kogo głosować, więc musimy wybierać tak zwane "mniejsze zło". :twisted:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Awatar użytkownika
belkot
klepacz
klepacz
Posty: 749
Rejestracja: ndz 28 kwie 2013, 16:51
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: belkot » czw 01 maja 2014, 22:10

Drogi figaro. Jezeli nie mamy juz nic do stracenia to warto zaryzykowac i sie przekonac. Najgorsze to narzekac i nic nie robic zeby to zmienic

Awatar użytkownika
kamil grudziadz
klepacz
klepacz
Posty: 764
Rejestracja: sob 11 paź 2008, 15:32
Imię: Kamil
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: GRUDZIADZ
Kontakt:

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: kamil grudziadz » czw 01 maja 2014, 22:20

juz taki jeden obiecywał Irlandie-ja juz nikomu nie wierze i wszystkich politykow mam w żopu.
Obrazek

1: Suzuki VX 800
2: Honda VFR 750 RC 36/II
3: Honda VFR 800 FI

Awatar użytkownika
puzon
klepacz
klepacz
Posty: 1632
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 12:36
Imię: Piotr
województwo: opolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: HitlerSee
Kontakt:

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: puzon » czw 01 maja 2014, 22:35

belkot pisze: Najgorsze to narzekac i nic nie robic zeby to zmienic
Ja nie narzekam a polityką przestałem się interesować odkąd Lepper był wicemarszałkiem.
armen1pl pisze:Nie znałem Andrzeja Leppera od tej strony i pewnie dlatego już nie żyje, jako jedyny w sejmie powiedział jak jest a teraz wącha kwiatki od spodu.
Lepper gdy "zawiesił działalność" nie był już ani w rządzie ani w sejmie.

Awatar użytkownika
Tomek Grudziądz
klepacz
klepacz
Posty: 1150
Rejestracja: sob 17 kwie 2010, 22:35
Imię: Tomek
województwo: kujawsko-pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grudziądz

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: Tomek Grudziądz » czw 01 maja 2014, 23:24

Ja tak z perspektywy milionera(którym nie jestem-niestety)
Jak by tak za te kłamstwa(wyborcze) im sprawę założyć!!!
Czy jest szansa na wygranie?
Pytanie czysto retoryczne.
Od razu piszę że nie chodzi mi o jakiekolwiek kłótnie w tym temacie.
"niepuszczone bąki unoszą się do góry,stąd się biorą posrane pomysły"

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: magik » pt 02 maja 2014, 08:12

Ja nie mogę..... ludzie słońce ciepło kilometry czekają, a nie dysputy o ku....a polityce. Za przeproszeniem. Po prostu rusza mnie jak to widzę i że ludzie łykają, że demokracja działa. Ludzie siedzący u koryta przez 20lat juz z okładem nie pozwolą sobie na to, że jacys wariaci z sejmu ich wyniosą i dążą do amerykańskiego stylu, że napewno wygrają demokraci albo republikanie. Unas to było by PO i PiS. Jednak mnie zastanawia ta naiwność/ czy reklamowanie jakichś kandydatów w środowisku motocyklistów.... Nie sadze by ktoś tu był tak głupi imię wiedział, ze za polityka małą i dużą stoi biznes kasa grupy wpływów i zamknięte środowiska jak lekarze prawnicy i podobni.

Dajmy na to ma któryś bar ale nie ma koncesji. Kuzyn kandyduje do władz gminy np. i obiecuje, że załatwi koncesje tylko nie ma kasy na kampanię i łapówki. Co robicie.......? Właśnie

W tym narodzie jak i w sąsiedzkim demokracja jest złem, tam sobie poradzili demokratycznie rządzi jeden człowiek, a ubas cala banda darmozjadów.

PS z całym szacunkiem ale post autora brzmi jak Mariusz max Kolonko "mówię jak jest".
Natomiast .q.w. Mike to niebezpieczny oszołom i wariat, po nim na pewno nie będzie już nic jak to mówił Kononowicz.

Awatar użytkownika
armen1pl
pisarz
pisarz
Posty: 354
Rejestracja: sob 10 gru 2011, 18:32
Imię: Arek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Wyszków

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: armen1pl » pt 02 maja 2014, 09:04

Chociaż pójdźcie na wybory, nic to Was nie kosztuje...
Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika.

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: Hubu » pt 02 maja 2014, 10:08

Ja bym się nie napinał...za chwilę będziemy republiką rosyjską i wybór będzie jeden...papa Putin :wink:

Awatar użytkownika
stoodent1
pisarz
pisarz
Posty: 221
Rejestracja: śr 17 mar 2010, 18:43
Imię: Michał
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pulki k.Puław
Kontakt:

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: stoodent1 » pt 02 maja 2014, 13:32

armen1pl zgadzam się co do jednego, pójdźmy na wybory, wszyscy i wszystkich namawiajmy!!!
Mamy do tego prawo i to nasz przywilej by głosować.
Na pewno nic się nie zmieni jeśli świadomie nie pójdziemy do urn wyborczych.

Awatar użytkownika
VFRKrzysztof
klepacz
klepacz
Posty: 592
Rejestracja: czw 09 lip 2009, 01:03
Imię: Krzysztof
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: VFRKrzysztof » pt 02 maja 2014, 15:23

armen1pl pisze: proszę o czytanie ze zrozumieniem
Postaram się.
armen1pl pisze: śledze poczynania Pana Janusza Korwin-Mikke, który uważam, że jest dla mnie absolutnym GURU i mógłbym go nazwać Królem...
Więc jest tym guru, czy nie jest? A jeśli jest królem, to królem czego?
armen1pl pisze:zaczniecie się zastanawiać nad losem tego kraju
Jakiego kraju?
armen1pl pisze:rząd z telewizją są w zmowie, tak by ogłupić społeczeństwo
Czytając Twoją TFUrczość skłonny jestem przyznać, że rząd robi to skutecznie.
armen1pl pisze:Przedtem, nie interesowały mnie dzieje w kraju, do momentu kiedy urząd skarbowy zniszczył firmę mojego Taty.
Krajowi wyszło to na dobre. Dzięki temu tak wielki myśliciel, jak Ty, zainteresował się losami kraju. Ale jeśli to zdarzyło się nie dawno, to może miałeś jeszcze za mało czasu, żeby zrozumieć, co tu się dzieje.
The best is yet to come! :-)

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: POLSKA idzie ku upadkowi, wejdź i przeczytaj.

Post autor: magik » pt 02 maja 2014, 16:17

Chyba chciałeś powiedzieć nie idźcie na wybory..... Każdy wynik można oszukać jedynie frekwencje ciężko oszukać. Jeśli ludzie nie pójdą do urn to nie zalegaluzuja im wyniku wyborów. Ale cóż ponoc jest wolność w tym państwie policyjno podatkowym. Kto ma rozum to się dziesięć razy zastanowi nim pójdzie zwłaszcza ze ta nachalna agitacja aby iść na wybory nawet dotarła na forum motocyklowe.

PS zobaczcie referendum w Warszawie gdyby nie brak frekwencji to warszawiacy by juz nie tancowali waltza :P nawet jakby poszli zwonnennicy to by tylko zwiekszyli frekwencję i zalegalizowali wynik. Proste prawda.......?

Prośbą do moderatorów..... Wy.....cie te wszystkie agitację polityczne i usadzcie autorów bo mam wrażenie, że ludzie przesadzaja z reklamowaniem kolejnych partii na forum niepolitycznym.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości