czy to nie lekka przesada

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

czy to nie lekka przesada

Post autor: PETER » śr 02 kwie 2014, 23:38

zamykamy off -top to może zablokujmy całe forum właściwie przez tyle lat ile istnieje to wszystko już było ,więc zablokować wszystko zostawić powitalnie i giełdę ale warunkowo nowy nic nie wystawi, a reszta ,reszta jest w szukajce :P :P
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
Gacol
klepacz
klepacz
Posty: 1921
Rejestracja: wt 18 wrz 2007, 13:28
Imię: Jacek
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Imielin

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: Gacol » czw 03 kwie 2014, 10:34

??? Wyrwane z kontekstu czy padl taki pomysl?
VFR750 RC36 I
VTR1000 SP 1
VFR800 FI:)

Awatar użytkownika
PETER
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4617
Rejestracja: czw 03 lip 2008, 22:22
Imię: PIOTR
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: PRUSZKÓW

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: PETER » czw 03 kwie 2014, 12:52

czytając to co się dzieje, rozumiem że praca moderatorów to ciężkie i czasochłonne zajęcie, ale co chwila widzę "po co piszesz już było szukajka" jeżeli będziemy postępować w ten sposób to jako świeży user właściwie tylko raz coś napisze i oczywiście starzy odeślą mnie do szukajki, a potem forum będzie istniało jako "wikipedia" a jeżeli tak się stanie to forum umrze śmiercią naturalną czy o to chodzi?? :( Żeby istniało ludzie muszą pisać posty :lol:
a konkretnie chodziłó o ten wontek: viewtopic.php?f=10&t=20450&view=unread#unread
"BO JA JESTEM NIESPOTYKANIE SPOKOINY CZŁOWIEK"

Awatar użytkownika
pito
pisarz
pisarz
Posty: 215
Rejestracja: wt 24 paź 2006, 19:14
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Puławy
Kontakt:

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: pito » czw 03 kwie 2014, 13:04

PETER pisze:czytając to co się dzieje, rozumiem że praca moderatorów to ciężkie i czasochłonne zajęcie, ale co chwila widzę "po co piszesz już było szukajka" jeżeli będziemy postępować w ten sposób to jako świeży user właściwie tylko raz coś napisze i oczywiście starzy odeślą mnie do szukajki, a potem forum będzie istniało jako "wikipedia" a jeżeli tak się stanie to forum umrze śmiercią naturalną czy o to chodzi?? :( Żeby istniało ludzie muszą pisać posty :lol:
a konkretnie chodziłó o ten wontek:viewtopic.php?f=10&t=20450&view=unread#unread
o właśnie. Nigdy mi się to nie podobało, że niektórzy na forach tak postępują czyli poszukaj sobie i jeszcze potrafią dodać od siebie parę epitetów.
Wpada ktoś nowy to się mu pomaga. No i forum żyje
...bo nie stoi prawdziwie ten kto nigdy nie upadł...
pito
Puławy

Awatar użytkownika
Pablopbs
teksciarz
teksciarz
Posty: 146
Rejestracja: czw 14 mar 2013, 16:25
Imię: Paweł
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubartów

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: Pablopbs » czw 03 kwie 2014, 14:28

Zgadzam się, porządek być musi ale czasem jak ktoś naskoczy na "nowego" za to, że dokładnie nie przeszukał tematów to miło się nie robi ;)
Póki nie rozumiesz spróbuj zapamiętać.

Awatar użytkownika
emils
pisarz
pisarz
Posty: 400
Rejestracja: śr 01 cze 2011, 12:20
Imię: Emil
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Żyrardów

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: emils » czw 03 kwie 2014, 15:14

Mi równie bardzo przeszkadza post w stylu "najpierw powitalnia!"
Wiadomo, wypada sie przywitać, ale czasami ktoś pisze, bo chce szybko uzyskać odpowiedź (np coś mu sie popsuło w sezonie i chce to jak najszybciej zrobić), więc w wolnym czasie się przywita, ale nie musi tego robić od razu.
"Bóg stworzył Hondę, bo wie co dobre. A inne motocykle? Bo ma poczucie humoru!"

Idiotów na świecie jest mało. Ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

Gienio
klepacz
klepacz
Posty: 1807
Rejestracja: pn 17 lip 2006, 16:29
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: Gienio » czw 03 kwie 2014, 15:25

Piotr ten temat nie był w OFF-TOPie, ktoś musiał go tam przenieść, był w jakimś dziale technicznym, już nie pamiętam w którym, przecież bym się nie czepiał gdyby był w OFF-TOP :biggrin

Awatar użytkownika
pawlik
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 75
Rejestracja: ndz 20 lut 2011, 14:26
Imię: Paweł
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków/Łódź

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: pawlik » czw 03 kwie 2014, 15:34

Mi rowniez nie podoba sie takie wsiadanie na nowych. Czesto zamiast pomagac, ktos wypisuje jakies badziewie bez znaczenia chcac chyba zaznaczyc tym samym swoja pozycje w stadzie :mrgreen: Jak zaczniemy wyrabiac w sobie takie nawyki, to niejeden nowy po dwoch miesiaca zacznie pisac w taki sam sposob ... wtedy to bedziemy mieli super atmosferę, jak kazdy bedzie jechal po sobie. Dla tych, co lubia sie izolowac i rozmawiac tylko we wlasnym gronie proponuje wszelkiego rodzaju komunikatory a nie forum.

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: ivan » czw 03 kwie 2014, 15:46

No dobra ale teraz spójrzcie na sprawę z tej strony, że jak każdy kto szuka opon, kasku czy czegoś tam założy nowy temat to wpisujemy w wyszukiwarkę słowo "opony" i wyskakuje 100 tematów, zamiast jeden w którym wszystko jest. Poza tym jaki problem jest się podpiąć pod istniejący temat? Wtedy ktoś w nim odpowie i się kręci.
I ciekawie jakbyście reagowali jakby co kilka dni ktoś zakładał temat: "jak ustawić zegar?" :)
A więc porządek musi być a nie milion tematów o tym samym.
Spokojnie wikipedią nie zostanie bo zawsze się zdarzy jakiś nieopisany przypadek :)

Awatar użytkownika
benito
ostry klepacz
ostry klepacz
Posty: 2333
Rejestracja: śr 28 mar 2007, 12:10
Imię: Jarek
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: benito » czw 03 kwie 2014, 15:58

Ludziska....

Wiem, że moje zdanie jest niewiele warte, bo VFR-ki już dawno nie posiadam, a z Hondą też się rozstałem, ale...
Są jakieś ustalone zasady, których powinniśmy się jednak starać trzymać w jakiś 80-90%.
W jakimś celu powstał regulamin.

Jeśli chcecie zobaczyć konkretny bałagan, to poprośmy modów o zaniechanie swoich działań na kilka dni...nic się nie znajdzie.

Dla przykładu, jeśli palisz fajki i wchodzisz do własnej klatki, to zwykle wyrzucasz peta przed drzwiami i nie zastanawiasz się, czy śmiecisz....to tylko pet.
Ale gdyby dozorca tego nie sprzątnął, to po kilku dniach, czy tygodniach pewnie byś to zauważył...

Tak, czy inaczej, musimy szanować ustalone reguły i pracę wkładaną przez modów.
Często tragiczna ortografia tak wali po oczach, że też trzeba poprawiać.

Ale możecie to zlać, bo mam KTM-a i na tym forum wiele do powiedzenia raczej nie mam.

A jak będzie mi się nudziło wieczorem, to posieję trochę OT ;)
Honda VFR800 - RC46 - `98
Honda VTR1000SP1 - RC51 - `00
KTM LC4 640 SM - `04
Honda CBR 929 - SC44 - `01
Yamaha WR 426 F - `01
Aprilia Tuono - `06
BMW K1200S - `05

Awatar użytkownika
pawlik
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 75
Rejestracja: ndz 20 lut 2011, 14:26
Imię: Paweł
województwo: łódzkie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Pruszków/Łódź

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: pawlik » czw 03 kwie 2014, 16:10

Dobrze piszesz benito. Mamy naszych modow i szanujemy ich prace, czasami jednak mam takie wrazenie, ze zbyt wiele osob ma ochote ich zastapic - moze to zniechecić, tak jak pisze PETER.

Awatar użytkownika
kubatron2
klepacz
klepacz
Posty: 1164
Rejestracja: czw 23 gru 2010, 17:40
Imię: jakub
województwo: małopolskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: rajsko/oświęcim
Kontakt:

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: kubatron2 » czw 03 kwie 2014, 20:45

emils pisze:Mi równie bardzo przeszkadza post w stylu "najpierw powitalnia!"
Wiadomo, wypada sie przywitać, ale czasami ktoś pisze, bo chce szybko uzyskać odpowiedź (np coś mu sie popsuło w sezonie i chce to jak najszybciej zrobić), więc w wolnym czasie się przywita, ale nie musi tego robić od razu.
a ile to trwa napisanie tych 2 zdan o sobie 1 min 5 ???nawet jak ci sie spieszy po cos jakis ten regulamin jest to chodz podstaw przestrzegajmy .

Awatar użytkownika
emil
stary wyjadacz
stary wyjadacz
Posty: 4209
Rejestracja: ndz 21 gru 2008, 22:10
Imię: Łukasz
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SO/SZA

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: emil » czw 03 kwie 2014, 21:43

tematy zamknąłem ja - bo są powielone, a że znalazły się w offtopie to co? poza tym Gienek coś tam burcał (w sumie to się dziwiłem że sam tego nie zamknął, a skąd mam wiedzieć że to ktoś przeniósł z działu, do którego nie miał uprawnień?).
To może każdy zamiast poszukać, niech zakłada tematy:
- jakie opony
- ile pali wasze moto
- co dziś zrobiłem dla moto
- sprzedam graty bez zdjęć
- jaka szyba turystyczna
- jakie kufry
- jakie różnice między modelami vfr
- co po vfr
- jakie żarówki
- jaki alarm...

i mogę tak wymieniać to, co już zostało napisane a wystarczy dopisać w danym temacie swoje dwa słowa..
wtedy będzie fajnie??

jak tak chcecie to w dziale Sprawy techniczne załóżcie temat z petycją do administracji o pełen luz i usunięcie funkcji moderatorów - my będziemy mieli lżej i reszta. Ale potem nie marudźcie, że we własnym bajzlu się gubicie. :bye

Awatar użytkownika
magik
klepacz
klepacz
Posty: 501
Rejestracja: wt 13 kwie 2010, 17:55
Imię: Mathias
województwo: śląskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: SG

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: magik » czw 03 kwie 2014, 22:07

Dorzucił bym koronny temat
Czy VFR to dobry pomysł na pierwsze moto :-P

A tak serio racja jest gdzieś pomiędzy i może zamiast zamkną temat trzeba było go dorzucić do jakiegoś offtopowego tematu o światłach ;) Nke wiem nie znam się czy taki temat jest, nie użyłem także opcji szukaj.

Jest napisałem swoje dwa grosze i plus 1 post do licznika hehe :P

Gienio
klepacz
klepacz
Posty: 1807
Rejestracja: pn 17 lip 2006, 16:29
Imię: Grzegorz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: czy to nie lekka przesada

Post autor: Gienio » czw 03 kwie 2014, 22:32

Emil nie zamknąłem go bo był w dziale w którym nie mam uprawnień i go zgłosiłem do zamknięcia, tyle :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości