Równi i równiejsi --> Policja

Czyli pokój z serii - "gadajcie o czym chcecie"
Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: zaba80r » ndz 02 mar 2014, 20:20

Radiowóz sprowadził niebezpieczeństwo utraty życia. Znamy wyrok sądu. Kuriozalny

Czytaj więcej na http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia ... 996758,415
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: zaba80r » wt 04 mar 2014, 19:59

“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: Żeton » wt 04 mar 2014, 20:52

Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: zaba80r » wt 04 mar 2014, 21:53

żeton-nie chcialem nikogo urazić moim postem-a tak to moze wyglądać. Nie neguję dobrej roboty, którą robi policja,ale tak jak w temacie posta "równi i równiejsi" rozpala mnie do czerwonosci stawanie ponad prawem bo jest się "panem" policjanem etc i mu wolno. Równe prawo dla wszystkich, a pijacym za kierą przepadek prawka i pojazdu,a w razie spowodowania wypadku nieuniknione wiezienie. Więc spokojnosci życze i szerokosci nam wszystkim, pzdr
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: ivan » śr 05 mar 2014, 08:51

Żeton, to co pokazujesz to jest ich praca, za co im płacimy!!!
Taką mają robotę i tyle.
Jeśli nie widzisz nic złego w tym co pokazał Piotr, no to już chyba za długo pracujesz w mundurówce :)
Ja rozumiem solidarność służb ale bez przesady...
Uważam, że jeśli chce się łapać piratów drogowych to samemu trzeba być wzorem, albo przynajmniej nie przeginać pały... :)
A jak się widzi takie zachowanie policji to zaufanie do nich spada drastycznie (o ile jeszcze jest co spaść...) :)

Awatar użytkownika
Pablopbs
teksciarz
teksciarz
Posty: 146
Rejestracja: czw 14 mar 2013, 16:25
Imię: Paweł
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubartów

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: Pablopbs » śr 05 mar 2014, 10:42

Tak było, jest i będzie, trzeba się przyzwyczaić :biggrin
Póki nie rozumiesz spróbuj zapamiętać.

Awatar użytkownika
zaba80r
pisarz
pisarz
Posty: 234
Rejestracja: wt 27 mar 2012, 20:02
Imię: Piotr
województwo: poza granicą Polski
Płeć: Mężczyzna

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: zaba80r » śr 05 mar 2014, 12:17

Pablopbs- a właśnie z tym się nie zgodzę. W dobie obecnej techniki i wszechobecnych kamer powinniśmy robić porządek. Oni mogą to i my możemy. Zwykle YouTube etc i jeden i drugi zastanowi się zanim zacznie zgrywać KOWBOYA. Pzdr
“You live more in 5 minutes going flat out on a vehicle like this than most people live in a lifetime” – Burt Munro...The world fastest Indian...

Awatar użytkownika
Pablopbs
teksciarz
teksciarz
Posty: 146
Rejestracja: czw 14 mar 2013, 16:25
Imię: Paweł
województwo: lubelskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Lubartów

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: Pablopbs » śr 05 mar 2014, 13:20

zaba80r pisze:Pablopbs- a właśnie z tym się nie zgodzę. W dobie obecnej techniki i wszechobecnych kamer powinniśmy robić porządek. Oni mogą to i my możemy. Zwykle YouTube etc i jeden i drugi zastanowi się zanim zacznie zgrywać KOWBOYA. Pzdr
Zgadzam się z Tobą, ale w zdecydowanej większości przypadków to walka z wiatrakami, mam kilku dobrych znajomych w policji i wiem mniej więcej jak to wszystko działa :mrgreen:

Chyba, że ktoś ma niezbite dowody na wykroczenie stróżów prawa, ale zawsze się znajdzie jakieś rozwiązanie.. :biggrin
Póki nie rozumiesz spróbuj zapamiętać.

Awatar użytkownika
Żeton
klepacz
klepacz
Posty: 1162
Rejestracja: czw 25 cze 2009, 17:38
Imię: Artur
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Bronisławów / Warszawa
Kontakt:

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: Żeton » pn 17 mar 2014, 18:30

jak wszędzie znajdzie się jakiś pajac itd
Mogła być sytuacja wezwania jakiegoś i jechali na sygnałach lub inna jakaś sytuacja nie wiemy tego jest tylko kawałek filmu i tyle nie lubię jak się sądzi książkę po okładce a później sorry za pomówienia lub oszczerstwa itd wpierw poznajmy wszystkie za i przeciw a później możemy zabrać głos.
Nie ma obcych wśród Błękitnych Rycerzy, są tylko niespotkani przyjaciele. "There are no strangers, only friends you haven't met. RIDE WITH PRIDE

Awatar użytkownika
Hubu
klepacz
klepacz
Posty: 847
Rejestracja: pt 06 mar 2009, 10:29
Imię: Hubert
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Legionowo

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: Hubu » pn 17 mar 2014, 18:35

Żeton pisze:jak wszędzie znajdzie się jakiś pajac itd
Mogła być sytuacja wezwania jakiegoś i jechali na sygnałach lub inna jakaś sytuacja nie wiemy tego jest tylko kawałek filmu i tyle nie lubię jak się sądzi książkę po okładce a później sorry za pomówienia lub oszczerstwa itd wpierw poznajmy wszystkie za i przeciw a później możemy zabrać głos.
Nie jechali na sygnałach. Przeczytaj tekst z linku.

Awatar użytkownika
firemanek1972
zadomowiony
zadomowiony
Posty: 66
Rejestracja: pn 15 sie 2011, 17:56
województwo: warmińsko-mazurskie
Płeć: Mężczyzna

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: firemanek1972 » wt 18 mar 2014, 08:26

Policjanci popełnili wykroczenie (w dodatku jak pokazało nagranie bardzo rażące) zgadzam się że powinni ponieść konsekwencje, ale wydaje mi się że polskie sądy mają co robić. Temat powinien zostać zamknięty na biurku tamtejszego kierownika RRD po wpłynięciu skargi na funkcjonariusza - nagana itp, myślę że obie strony lepiej by to zniosły...

Teraz natomiast trochę z innej beczki.
Pracę policjantów z bliska obserwuję od 16 lat, widzę jak "obywatelstwo" polskie reaguje na tę formacje, spotykamy się w różnych tragicznych dla ludzi sytuacjach, a z komentarzy tłumu nagrywającego wszystko na komórki, czasami mam wrażenie że w Polsce jest czterdzieści milionów specjalistów od wszystkiego. Kolega powyżej napisał "bo im za to płacimy"...nie skomentuje, szacunek dla każdego zawodu, tym bardziej tak niebezpiecznego. Nieposzanowanie dla ludzi narażających swoje życie dla bezpieczeństwa innych...Takie tam spostrzeżenia własne, nie związane z tematem za co przepraszam...i żeby nie było, nie bronię tych panów z Ostródy.
"To są pańskie prywatne koncepcje!"

andreas
teksciarz
teksciarz
Posty: 158
Rejestracja: sob 31 mar 2012, 11:30
Imię: Andrzej
województwo: pomorskie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Stare Pole/DK-22

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: andreas » wt 18 mar 2014, 09:09

firemanek1972 pisze: widzę jak "obywatelstwo" polskie reaguje na tę formacje, spotykamy się w różnych tragicznych dla ludzi sytuacjach, a z komentarzy tłumu nagrywającego wszystko na komórki, czasami mam wrażenie że w Polsce jest czterdzieści milionów specjalistów od wszystkiego. Kolega powyżej napisał "bo im za to płacimy"...nie skomentuje, szacunek dla każdego zawodu, tym bardziej tak niebezpiecznego. Nieposzanowanie dla ludzi narażających swoje życie dla bezpieczeństwa innych...
Pewnie w podświadomości "każdy" z nas ma do nich pretensje o mandaty. Są potrzebni, ale współczuję im tego zawodu. 3/4 funkcjonariuszy to ... Najlepiej by burczeli i własne ego pokazują. Reszta zachowuje się jak ludzie.

Awatar użytkownika
ivan
klepacz
klepacz
Posty: 809
Rejestracja: wt 05 sty 2010, 17:29
Imię: Mariusz
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: ivan » wt 18 mar 2014, 09:11

firemanek1972 pisze:Policjanci popełnili wykroczenie (w dodatku jak pokazało nagranie bardzo rażące) zgadzam się że powinni ponieść konsekwencje, ale wydaje mi się że polskie sądy mają co robić. Temat powinien zostać zamknięty na biurku tamtejszego kierownika RRD po wpłynięciu skargi na funkcjonariusza - nagana itp, myślę że obie strony lepiej by to zniosły...
Ale nie trzeba od razu mieszać w to sądu. Wystarczy kara finansowa.
Jak mnie złapią następnym razem to też poproszę tylko o naganę - na pewno lepiej to zniosę :twisted:
firemanek1972 pisze:Teraz natomiast trochę z innej beczki.
Pracę policjantów z bliska obserwuję od 16 lat, widzę jak "obywatelstwo" polskie reaguje na tę formacje, spotykamy się w różnych tragicznych dla ludzi sytuacjach, a z komentarzy tłumu nagrywającego wszystko na komórki, czasami mam wrażenie że w Polsce jest czterdzieści milionów specjalistów od wszystkiego. Kolega powyżej napisał "bo im za to płacimy"...nie skomentuje, szacunek dla każdego zawodu, tym bardziej tak niebezpiecznego. Nieposzanowanie dla ludzi narażających swoje życie dla bezpieczeństwa innych...Takie tam spostrzeżenia własne, nie związane z tematem za co przepraszam...i żeby nie było, nie bronię tych panów z Ostródy.
To że mamy 40 mln specjalistów od zdrowia, polityki, skoków narciarskich, formuły F1 lub piłki nożnej (w zależności od tego co jest na topie) to normalne. Tak, policji nie szanuję... Ale za to szanuję i to bardzo straż ;) To Wy narażacie swoje życie dla innych a nie panowie w niebieskich mundurach, którzy przyzwyczaili się do tego że wszystko im wolno bo wszystko zostanie zamknięte na biurku kierownika RRD :D
A za to że ryzykujecie swoje życie to będziesz siedział na emeryturze a ja będę jeszcze musiał 20 lat zap.....ać :)

Awatar użytkownika
klosiewi
klepacz
klepacz
Posty: 1369
Rejestracja: pt 24 kwie 2009, 15:59
Imię: Grzegorz
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Grójec

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: klosiewi » wt 18 mar 2014, 13:07

Żeton pisze:jak wszędzie znajdzie się jakiś pajac itd
Mogła być sytuacja wezwania jakiegoś i jechali na sygnałach lub inna jakaś sytuacja nie wiemy tego jest tylko kawałek filmu i tyle nie lubię jak się sądzi książkę po okładce a później sorry za pomówienia lub oszczerstwa itd wpierw poznajmy wszystkie za i przeciw a później możemy zabrać głos.
oczywiste wytłumaczenia które zawsze są stosowane przez nadużywających swoich uprawnień!!!
A tak na marginesie to w świecie psów i orzeczników ich poczynań jest podstawowa zasada: Nie orzekaj na niekorzyść psa bo jak Cię złapie na drodzę to i on Ci pomoże!

Awatar użytkownika
VFRKrzysztof
klepacz
klepacz
Posty: 592
Rejestracja: czw 09 lip 2009, 01:03
Imię: Krzysztof
województwo: mazowieckie
Płeć: Mężczyzna
Lokalizacja: Warszawa

Re: Równi i równiejsi --> Policja

Post autor: VFRKrzysztof » wt 18 mar 2014, 13:12

To jest patologiczny system, kiedy zdrowy facet przed czterdziestką może pójść na emeryturę i ten patologiczny system przyciąga patologiczne jednostki. Niedawno odmówiłem przyjęcia mandatu, bo pały zachowywały się jak bandyci, a nie jak stróże prawa. Kłamali i próbowali mnie zastraszać. W sądzie pewnie przegram, bo z odpowiedzi na skargę wiem, że sprytnie mataczą i zniszczyli dowody, a sądy zwykle stają po stronie tych typów. Ale walczyć trzeba.
The best is yet to come! :-)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości